Quote:
Originally Posted by vladutzu
salutare. is cam nou p aicea. o intalnire cand face-ti? sa va cunosc si yo 
|
salut.poi cam in fiecare seara ...cine are chef vine sus la platou sau petrom...acuma o venit frigu peste noi...si nu prea...de obicei vinerea...pe la 10-10:30 sus la platou. numa bine.
prezinta`te in topicu destinat acestui lucru,si sa`ti vedem si masina . Numa bine.