Re: Intalniri
uite ma ca am dat si eu peste voi ma..........am si uitat.....sa imi fie rusine nu? cum mai sunteti baietii? cum e cu intalniriile? chiar mi dor sa mai iesim la o poveste si la niste forja (Eddye-style forja , stiti ce inseamna aia :P )......so pe vinerea viitoare o dam de o intalnire?
__________________
Dacia 1310 TX (Furia Albastra),ramane doar o legenda,o legenda care ramane in sufletele noastre...RIP
|