Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 22-12-09, 19:49   #121
Leutz

Stage 5
 
Leutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 390
Default Re: Pascani

andreyutzu o sa imi fac simtita prezenta de acum
morpheusmaster multumesc frumos de urari
ViRuS_90 multumesc frumos... si eu sper
Ali_ump multumesc pentru apreciere

PS1: modelul este intradevar foarte bine intretinut, are mai putin de 100 000 de km ... am ceva acte din ultimii ani de la service-uri din germania... o singura problema are dar am sa o dezvolt pe topicul ei. In rest cateva elemente de caroserie care trebuie schimbate (gen chedere) dar la primavara, acum e mai greu la -20 grade. Ea se prezinta impecabil cu toate elementele originale din fabrica nimic modificat sau schimbat.
PS2: ce noroc am avut ca am gasit-o
Leutz is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 16:06   #122
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 265
Default Re: Pascani

Fie ca noaptea sfântă a Crăciunului să vă aducă pace în suflet, bucurie, încredere şi sănătate şi toţi cei dragi să vă fie aproape.
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 18:34   #123
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,938
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Pascani

Va doresc tuturor un Craciun Fericit alaturi de cei dragi si cadourile Mosului...si va mai doresc 1 lucru: SA CRESTETI MARI!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 22:19   #124
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

sarbatori fericite!
la multi ani!

morpheusmaster bine punctat.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 24-12-09, 22:25   #125
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 140
Default Re: Pascani

Sarbatori fericite si implinirea tuturor dorintelor ... un an nou si cat mai multe realizari !
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 15:19   #126
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 140
Default Re: Pascani

Se pare ca dupa ce am admirat LIVE pisicutza lui leutzu, unii din noi ar cam vrea si ei una cadou de sarbatori ( ca sa nu mai zicem de andreyutzu care nu se mai dezlipea de ea ) ... Frumoasa tare ... andreyutzu poate spune mai multe ( e visul lui ... sper sa devina realitate cat de curand )
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 15:22   #127
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 265
Default Re: Pascani

wei kim ma dai si tu de gol acum pe forum eu il lasam sa plece da fara matza :P...sa speram k intr-o zi cu soare o sa am si eu una
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 17:56   #128
Leutz

Stage 5
 
Leutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 390
Default Re: Pascani

Multumesc de aprecieri prieteni. andreyutzu mai mult ca sigur ai sa ai parte de masinuta care o visezi numa ca trebuie sa mai ai un pic de rabdare si sa iti pastrezi speranta. LGandrew daca am sa castig vreodata la LOTO va fac cadou la fiecare cate 3 pisici
Leutz is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 19:04   #129
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

la loto sau la superbingo metropolis.
eu nu vreau 3 pisici,eu vreau o pisica si un subaru impreza wrx sti sau un lancer evoX gsr.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 29-12-09, 21:54   #130
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 140
Default Re: Pascani

eu nu fac pretentii leutzu ... daca zici ca faci un asemenea cadou ... tare bine mi-ar prinde macar una din alea 3 pisici
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 30-12-09, 11:28   #131
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 265
Default Re: Pascani

lasati wei k am eu 3 matze la bunicamea si vi le aduc ca si asa mor de foame )
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 31-12-09, 16:25   #132
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

La multi ani!
Un an nou cat mai bun!
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 31-12-09, 21:01   #133
dragos002

Stage 5
 
dragos002's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 708
Default Re: Pascani

La multi ani baieti ! Si tot ce va doritii !!!
dragos002 is offline   Reply With Quote
Old 01-01-10, 01:16   #134
flow87

Stage 5
 
flow87's Avatar
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 374
Default Re: Pascani

Va salut si yo din Suceava si va felicit pentru ce incercati sa faceti in orasul vostru va urez multa bafta si cat mai multi membri sa aveti.

La multi ani multa fericire si sanatate va urez cu caldura.
__________________
Toyota yaris 2005 1.3 87hp Ex:sold

Golf V 2004 1.6 102hp Ex:sold

Audi A3 2006 2.0tdi 140hp Ex:sold

To be continued.....
flow87 is offline   Reply With Quote
Old 01-01-10, 02:21   #135
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 265
Default Re: Pascani

Fie-va verde dolarul si de whisky plin paharul, toate sa va reuseasca, sa va doara drept in basca. Un An Nou fericit!
andreyutzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -