andreyutzu o sa imi fac simtita prezenta de acum
morpheusmaster multumesc frumos de urari
ViRuS_90 multumesc frumos... si eu sper
Ali_ump multumesc pentru apreciere
PS1: modelul este intradevar foarte bine intretinut, are mai putin de 100 000 de km ... am ceva acte din ultimii ani de la service-uri din germania... o singura problema are dar am sa o dezvolt pe topicul ei. In rest cateva elemente de caroserie care trebuie schimbate (gen chedere) dar la primavara, acum e mai greu la -20 grade. Ea se prezinta impecabil cu toate elementele originale din fabrica nimic modificat sau schimbat.

PS2: ce noroc am avut ca am gasit-o
