Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 25-10-09, 20:52   #91
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Pascani

si sa specificam ..multe masini care daca nu au loc de parcare ... blocheaza pe altii sau isi fac singuri loc de parcare pe unde gasesc ...
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 26-10-09, 11:30   #92
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

cine vorbeste... ))
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 28-10-09, 14:54   #93
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Pascani

Salut Baieti! Ma bucur sa vad ca exista o comunitate cat de mica si la Pascani. Va felicit! Am sa fiu direct: aveti ceva masini modificate in oras? In comunitate, intre voi prietenii? Noi pe 8 sau 15 nu stim inca data organizam un TuningShow in Roman si va invit cu placere sa veniti! Expo exterior/Expo Interior/Burn/Audi...indiferent ce aveti, va asteptam!!! Si ca participanti si ca spectatori sunteti invitati la Roman pentru a lega noi prietenii. Va salut, astept mesajul vostru.

P.S. Comunitatea noastra o gasiti tot la propuneri undeva mai sus deu mai jos de a voastra
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 28-10-09, 15:15   #94
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

salut!
multumim pentru felicitari.
si eu ca sa fiu tot directrin oras sunt cateva masini modificate...;dar noi cei care facem parte din comunitatea asta mica nu avem masini modificate deocamdata deoarece suntem inca studenti,elevi,parinti nu ne-au dat masini cadou.Conducem masinile parintilor...
Va multumim de invitatie si speram sa fim prezenti ca spectatori.
Bafta cu organizarea!
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 28-10-09, 15:23   #95
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

morpheusmaster cum spunea si onix,noi suntem deabia la inceput dar pasiunea este in sange..multumim pentru felicitari,si ne-ar place sa legam prietenii intre comunitati, o sa incercam sa onoram invitatia.

cu respect andreyutzu
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 28-10-09, 15:42   #96
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Pascani

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
salut!
multumim pentru felicitari.
si eu ca sa fiu tot directrin oras sunt cateva masini modificate...;dar noi cei care facem parte din comunitatea asta mica nu avem masini modificate deocamdata deoarece suntem inca studenti,elevi,parinti nu ne-au dat masini cadou.Conducem masinile parintilor...
Va multumim de invitatie si speram sa fim prezenti ca spectatori.
Bafta cu organizarea!
Salut. Din putinele pagini ale topicului si lipsa pozelor am cam inteles eu ca asta e situatia, cautam cumva o confirmare. Nu o luati ca pe o jignire, si noi suntem la fel de low, si noi suntem pe la facultati (majoritatea) si unii cu masina personala, altii (mai putini) cu masina familiei. Tuning nu e nici la noi prea mult dar este... E 1 eveniment de acest gen care se organizeaza la noi in oras si am dori sustinere cat mai mare daca se poate din partea tuturor comunitatilor. Normal ca la randul nostru o sa sprijinim si noi cand o sa fie.

Quote:
Originally Posted by andreyutzu View Post
morpheusmaster cum spunea si onix,noi suntem deabia la inceput dar pasiunea este in sange..multumim pentru felicitari,si ne-ar place sa legam prietenii intre comunitati, o sa incercam sa onoram invitatia.

cu respect andreyutzu
Tiam dat add, am sa va dau mai multe detalii odata ce aflu si eu (ca nu noi organizam sa zic asa...organizeaza Logan Club Roman, altfel spus si Street Racing Team Roman)...pe masura ce aflu mai multe de la ei va anunt si eu pe voi. Cu masini stock, cu masini modificate, cu 10 masini sau toti ingramaditi intro masina miar placea sa veniti si sa spuneti "uite noi suntem baietii de la Pascani..." si sa ne stim toti mai bine.

Eu va salut si va urez succes pe viitor! Raman subscribed la acest thread, va anunt pana la urma cand si cum...si tinem legatura. Numai bine baieti!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 28-10-09, 16:26   #97
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

si noua ne face o deosebita placere sa ne cunoastem...si speram sa ajungem ca sa va sustinem...tinem legatura
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 05-11-09, 12:18   #98
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

Din cate am inteles eu de diferite forum-uri evenimentul de la Roman in mare parte nu va mai avea loc in toamana asta,urmand a fi organizat in primavara.
Oricum noi vom fi prezenti ca spectatori cand se va oraganiza.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 05-11-09, 13:12   #99
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Pascani

Quote:
Originally Posted by o n i x View Post
Din cate am inteles eu de diferite forum-uri evenimentul de la Roman in mare parte nu va mai avea loc in toamana asta,urmand a fi organizat in primavara.
Oricum noi vom fi prezenti ca spectatori cand se va oraganiza.
Cam ai dreptate...nu se mai face nimic in toamna asta...a venit si zapada...ce sa mai facem??? Nu prea se imbina masinile modificate si tuningul cu frigul si vremea urata...nu? Asta e anotimpul in care masinile intra la garaj si in primavara ies altele asa ca pana in primavara poate ne incantati cu mai mult decat prezenta, in public ...intelegeti voi! Succes si salutari!
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 12:57   #100
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

morpheusmaster noi o sa incercam sa venim la eveniment orcand o sa se faca...si speram sa ne adunam cat mai multi pana in primavara...salutare
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 18-11-09, 22:11   #101
o n i x

Stage 4
 
o n i x's Avatar
 
Join Date: Jun 2009
Posts: 283
Default Re: Pascani

mai baieti da nu mai zice nimeni nimic?
speram sa reusim sa punem si niste poze cat mai repede.
o n i x is offline   Reply With Quote
Old 19-11-09, 23:56   #102
LGandrew

Stage 3
 
LGandrew's Avatar
 
Join Date: Aug 2009
Posts: 151
Default Re: Pascani

avem ceva poze dar trebuie sa ne adunam odata sa facem o sedinta foto
LGandrew is offline   Reply With Quote
Old 20-11-09, 11:46   #103
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

pai asa zic si eu...sa vada lumea ca nu stam numai in spatele monitoarelor
andreyutzu is offline   Reply With Quote
Old 20-11-09, 19:07   #104
Leutz

Stage 5
 
Leutz's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 393
Talking Re: Pascani

Hai sa sparg eu gheata si sa pun o poza cu fosta masina. Este vorba de un golf 4 din 2001 alh 90 caluti. Si acum imi e dor de ea


PS: Cat de curand o sa pun poze si cu viitoarea masina
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	Picture_006.jpg
Views:	68
Size:	50.8 KB
ID:	1183616  
Leutz is offline   Reply With Quote
Old 21-11-09, 09:08   #105
andreyutzu

Stage 4
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 267
Default Re: Pascani

frumoasa masina leutzu...asteptam poze k noua achizitie...salutare
andreyutzu is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -