Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Propuneri orase

Reply
 
Thread Tools
Old 27-05-09, 09:14   #61
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Da ...in stilu asta nu o sa ajungeti comunitate repede! Nimic de partea auto! Imi pare rau sa va anunt , dar daca continuati asa nimeni nu o sa va dea acceptul sa va faceti propria comunitate!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 10:39   #62
SHOGUN-A8

Stage 5
 
SHOGUN-A8's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 1,889
Default Re: Roman

Eu pana imi iau masina nu vbesc...pt ca sincer nu prea vad sensul formarii unei comunitati de tuning cu oameni care vbesc degeaba. Eventual o sa ne intalnim toti astia care vbim aici pe la inceputul verii sa vedem ce facem si cum putem forma o comunitate normala...de oameni cu masini..pasionati...care sa nu stea doar 2-3 zile pe 4tuning...sau deloc.
Oricum...observ ca merge din ce in ce mai bine...sper doar sa fie cat mai plictisitoare vara asta...ca sa strang cat mai multi bani de masina
__________________

Anyway....Chernobyl....here i come...I love Chernobyl!!!
SHOGUN-A8 is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 11:23   #63
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Alin baietii in pagina 4 au vrut sa sublinieze necesitatea formarii comunitatii Roman separate ca sa ne facem si CAFENEA, nu??? Nu asta ati vrut? ...sau am inchis threadul vechi cu chatting ca sa deschidem thread nou cu chatting?...oricum...se simte nevoia cafenelei

Right boys?
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 11:33   #64
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Cafenea veti avea cand veti fi aprobati! Pana atunci ...mai este cale lunga!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 12:08   #65
morpheusmaster

Stage 5
 
morpheusmaster's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 5,966
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[PARTICIPANT CURSE]
[Fiat]
[SKODA]
Default Re: Roman

Stiu ma...faceam si eu o ironie...
morpheusmaster is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 12:12   #66
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Eh ... sper ca se va intampla ceva si aici! Chiar vreau sa vad si Romanul sus ! si odata cu el Neamtul ! Ca sa ma pot lauda...vorba unora!)
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 27-05-09, 17:08   #67
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Da ...in stilu asta nu o sa ajungeti comunitate repede! Nimic de partea auto! Imi pare rau sa va anunt , dar daca continuati asa nimeni nu o sa va dea acceptul sa va faceti propria comunitate!
In ce stil !? pur si simplu lumea mai are si ea treaba ... nu ?!? facultate , bac , scoala ... in vara ... o sa inceapa intalniri saptamanale ... daca nu .. macar la 2 saptamani ... pana acum au fost doar vorbe pentru ca nu s-a putut face nimic din diferite motive(servici , facultate , bac ...etc) ...
oricum .. daca stai si urmaresti cu atentie ... in ultima luna ... au aparut pe putin 10 membri din Roman ... si o sa mai apara pana in vara(peste 1 luna) ...

Quote:
Originally Posted by Ali_ump View Post
Ca sa ma pot lauda...vorba unora!)
Bine Zis !
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 08:38   #68
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Quote:
Originally Posted by scturoag View Post
In ce stil !? pur si simplu lumea mai are si ea treaba ... nu ?!? facultate , bac , scoala ... in vara ... o sa inceapa intalniri saptamanale ... daca nu .. macar la 2 saptamani ... pana acum au fost doar vorbe pentru ca nu s-a putut face nimic din diferite motive(servici , facultate , bac ...etc) ...
oricum .. daca stai si urmaresti cu atentie ... in ultima luna ... au aparut pe putin 10 membri din Roman ... si o sa mai apara pana in vara(peste 1 luna) ...



Bine Zis !
Pana atunci ma laud ca am incercat sa va ajut ! Dar n-am sa o mai fac !
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 11:41   #69
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Multumim ... sa ne ajuti cu ce ?!? in afara de moral ... nu ne-ai ajutat cu nimic ... nu ca am vrea noi nu stiu ce favoruri ... dar am zis ca si chestie ... ai sa vezi ca o comunitate in Roman tot o sa se faca !
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 12:08   #70
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Cred ca se va face ... nu trebuie sa imi multumesti! O fac din placere si pasiune pentru fenomenul auto !Si in nici un caz nu m-am laudat cu absolut nimic! Daca sunt apreciat de oameni , asta e partea a doua ! Nu astept laude de la nimeni pentru nimic! Tot ce am facut , am facut mai mult pentru satisfactie personala! Asta e cel mai important!
Restul sunt vorbe, lumea vorbeste si nu are decat ,,, ca nu ma intereseaza ce spun gurile rele! Voi sunteti noi , incepareti si nu stiti ce a fost la inceputuri! Asa ca turoag , m-as abtine in locul tau , pentru ca nu stii despre ce vorbesti! Si daca vrei si sprijinul nostru la formarea comunitatii te-as ruga sa vii odata la Piatra la o intalnire sa stai de vb cu mn ... nu din spatele tastelor si mai vedem dupa aceea!
Toate bune! Eu am incheiat discutia asta aici pe forum ca murdarim cu niste chestii care nu isi au rostul !
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 12:29   #71
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

Ba chiar isi au rostu' , suntem on-topic , vorbim despre comunitatea tuning din Roman ...
Pentru ce sa vin la Piatra ? sa te vad iar pe tine in figuri ... sa vin acolo sa iti vad tie figurile , fara suparare , Nu , multumesc pentru invitatie , daca o sa vin la Piatra o sa vin la vreo intalnire cu cei de la Katana.
Stii foarte bine de ce vorbesc din spatele tastelor ... sunt plecat din tara(momentan) !
Si apreciez sprijinul care vrei sa ni-l acorzi , dar daca o tinem in ritmul asta nu cred ca vom avea nevoie de el ... pentru ca nu cu dusmanie se face treaba buna ...
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 14:30   #72
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

N-am nici o dusmanie ! O spun public , nu ma feresc , si ti-am mai spus dar tu nu vrei sa intelegi!
Nici macar nu ma cunosti , n-ai fost aici sa vezi ce si cum fac, cum ma comport eu la intalniri (si apoi figuri cu ce sa fac ? ca masina n-am ca sa rup stilu! deci...)! Intreaba pe cei care au fost de la Roman la Piatra si care vin frecvent de la TG Neamt , ca am incercat pe cat posibil sa stau de vb cu toata lumea , ca sa nu se simta in plus!
Poate nu am reusit tot timpul, asta poate sa o confirme poate multa lume , dar asta nu ma face figurant sau mai stiu eu cum!
Am organizat la TG Neamt iesiri! Si iata ca sunt cativa care s-au ridicat mult in materie de tuning ! La fel se poate intampla si pentru Roman! Am un cuvant de spus in fata celor din comunitate !Am chemat mereu lumea la Piatra de la Bacau, TG Neamt, Roman nu ca sa ma laud , ca domle cine mi-s eu , ci pentru a strange legaturile! Si cei care stiu asta ...ma respecta! Tu nu ai de unde sa intelegi lucrurile astea!
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 14:34   #73
scturoag
4Rally

Stage 5
 
scturoag's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,673
Member of:
[VW]
[Toyota]
[2 Roti]
[4Rally]
Default Re: Roman

O fi asa cum spui tu , nu te contrazic ... sper sa fie asa cum zici tu ... ca mie nu prea imi pare asa ...
scturoag is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 14:42   #74
Ali_ump

Stage 5
 
Ali_ump's Avatar
 
Join Date: Nov 2006
Posts: 6,814
Member of:
[Kamikaze Racing Team]
Default Re: Roman

Ai sa te convingi poate, vreodata...
Ali_ump is offline   Reply With Quote
Old 28-05-09, 14:43   #75
VladM
Seat Driver

Stage 5
 
VladM's Avatar
 
Join Date: Dec 2008
Posts: 2,605
Member of:
[SEAT]
[MERCEDES]
[2 Roti]
[AUDI]
[Opel]
[Fiat]
[ALFA ROMEO]
Default Re: Roman

Oameni buni linisti-va,ne certam intre noi aici in Neamt ? Hai sa-i batem pe Bucuresteni ca tot ce se intampla in tara asta rau,au fost moldoveni,ma refer in materie de tuning,intalniri si altele.
VladM is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -