Go Back   Forum 4Tuning > AUTO COMERCIAL > Alte activitati > JOBURI

JOBURI JOBURI INDUSTRIA AUTO, TUNING, CAR-AUDIO si CONEXE

Reply
 
Thread Tools
Old 07-10-09, 22:14   #1
thunder shop

Stage 3
 
thunder shop's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 159
Arrow Angajam: WebDesigner si administrator site

Firma noastra este in continua dezvoltare si de aceea va mai pune 1 job la dispozitie .

WebDesigner si administrator site

Job-ul se adreseaza persoanelor care se pricep foarte bine la site-uri si care au la dispozitie timpul necesar pentru creerea unui magazin virtual si administrarea lui .


Ce trebuie sa faca un administrator de site ?

Administratorul trebuie sa lucreze in fata unui PC in fiecare zi . Munca lui consta in publicarea anunturilor pe diferite siteuri , pentru vinderea produselor . El este in principiu capul afacerii noastre , de el va depinde rulajul vanzarilor noastre .
Cum este si normal administratorul va avea un salar , dar si un target de vanzari care trebuie indeplinit pana la sfarsitul lunei , de catre administrator .

Targetul este de minim 90 instalatii xenon vandute lunar , asta insemnand un minim de 3 instalatii vandute zilnic + alte accesorii .

Salarul incepe de la 1350 lei pentru targetul stabilit mai sus .

Daca administratorul nu reuseste sa vanda pana la sfarsitul lunii cele 90 instalatii , salarul se va calcula la minimul procentual in functie de tipurile de instalatii vandute pe acea luna iar administratorul va primi o suma mai mica de bani .

Daca administratorul va vinde peste targetul stabilit , pentru fiecare instalatie vanduta in plus , administratorul va beneficia de un maxim procentual si marirea salariului .

Webdesignerul va deveni administratorul sitelui iar din cand in cand va avea sarcina sa restilizeze site-ul , sa introduca promotiile , sa se ocupe de banere , etc .

Programul de lucru al candidatilor va fi : Luni - Vineri : 9:00 - 19 :00
Sambata: 9:00 - 18:00
Duminica: Liber

Asteptam candidati seriosi si cu simptul responsabilitatii

Last edited by thunder shop; 07-10-09 at 22:16.
thunder shop is offline   Reply With Quote
Old 12-10-09, 16:50   #2
thunder shop

Stage 3
 
thunder shop's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 159
Default Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

Quote:
Originally Posted by thunder shop View Post
Firma noastra este in continua dezvoltare si de aceea va mai pune 1 job la dispozitie .

WebDesigner si administrator site

Job-ul se adreseaza persoanelor care se pricep foarte bine la site-uri si care au la dispozitie timpul necesar pentru creerea unui magazin virtual si administrarea lui .


Ce trebuie sa faca un administrator de site ?

Administratorul trebuie sa lucreze in fata unui PC in fiecare zi . Munca lui consta in publicarea anunturilor pe diferite siteuri , pentru vinderea produselor . El este in principiu capul afacerii noastre , de el va depinde rulajul vanzarilor noastre .
Cum este si normal administratorul va avea un salar , dar si un target de vanzari care trebuie indeplinit pana la sfarsitul lunei , de catre administrator .

Targetul este de minim 90 instalatii xenon vandute lunar , asta insemnand un minim de 3 instalatii vandute zilnic + alte accesorii .

Salarul incepe de la 1350 lei pentru targetul stabilit mai sus .

Daca administratorul nu reuseste sa vanda pana la sfarsitul lunii cele 90 instalatii , salarul se va calcula la minimul procentual in functie de tipurile de instalatii vandute pe acea luna iar administratorul va primi o suma mai mica de bani .

Daca administratorul va vinde peste targetul stabilit , pentru fiecare instalatie vanduta in plus , administratorul va beneficia de un maxim procentual si marirea salariului .

Webdesignerul va deveni administratorul sitelui iar din cand in cand va avea sarcina sa restilizeze site-ul , sa introduca promotiile , sa se ocupe de banere , etc .

Programul de lucru al candidatilor va fi : Luni - Vineri : 9:00 - 19 :00
Sambata: 9:00 - 18:00
Duminica: Liber

Asteptam candidati seriosi si cu simptul responsabilitatii



UPPPP !!!
thunder shop is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 11:04   #3
k_cristi87

Stage 5
 
k_cristi87's Avatar
 
Join Date: Feb 2008
Posts: 809
Member of:
[SKODA]
Default Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

Sunt eu interesat!
Astept un raspuns!
k_cristi87 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 11:40   #4
Dany.bilan628
VW Driver

Stage 5
 
Dany.bilan628's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,551
Member of:
[4Rally]
[VW]
[Toyota]
Default Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

domeniu si hosting aveti?
Dany.bilan628 is offline   Reply With Quote
Old 15-10-09, 13:47   #5
thunder shop

Stage 3
 
thunder shop's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 159
Default Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

Quote:
Originally Posted by k_cristi87 View Post
Sunt eu interesat!
Astept un raspuns!
Ok. cum putem discuta ? doresti sa creezi site-ul sau sa il administrezi ?
thunder shop is offline   Reply With Quote
Old 25-10-09, 16:28   #6
iondarie

Stage 4
 
iondarie's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 203
Default Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

daca se poate lucra si de acasa cu deadline-uri fixe ma bag si eu
iondarie is offline   Reply With Quote
Old 26-10-09, 16:46   #7
thunder shop

Stage 3
 
thunder shop's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 159
Default Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

Depinde ce intelegi tu prin deadline
thunder shop is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 00:25   #8
iulipd7

Stock
 
Join Date: Nov 2009
Posts: 1
Default Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

salut...sunt si eu interesat de job...cel mai bine eu zic ca putem vorbi pe mess " ilord "

Pot si sa fac site-ul/magazinul cu tot cu produse adaugate si partea de administrator.
Scuze ca sunt asa de sec in detalii dar cred ca cel mai bine putem vb live, sau face 2 face, ca sa pot sa iti arat si exemple (site-uri create/administrate).

Multumesc anticipat,
Iulian
iulipd7 is offline   Reply With Quote
Old 06-11-09, 16:09   #9
thunder shop

Stage 3
 
thunder shop's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 159
Arrow Re: Angajam: WebDesigner si administrator site

Quote:
Originally Posted by iulipd7 View Post
salut...sunt si eu interesat de job...cel mai bine eu zic ca putem vorbi pe mess " ilord "

Pot si sa fac site-ul/magazinul cu tot cu produse adaugate si partea de administrator.
Scuze ca sunt asa de sec in detalii dar cred ca cel mai bine putem vb live, sau face 2 face, ca sa pot sa iti arat si exemple (site-uri create/administrate).

Multumesc anticipat,
Iulian
Ok . Da-mi un PM cu un portofoliu . La partea de administrare potio indeplini targetul cerut ?
thunder shop is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -