Sant in curs de achizitionarea dif-urilor pentru usi la masina mea
As avea nevoia de cateva pareri in alegerea difuzoarelor
Limita de pret ar fi cam 100eur perechea
Diametrul ar fi de 16.5 si mentionez ca as vrea sa le amplific dar nu o sa vreau sa scot basul din ele fiica de asta se va ocupa sub-ul ...
Eu m-am gandit la
JBL GTO6507C
HERTZ Dieci DSK 165
GROUND ZERO GZTC 16MK2 care nu sant foarte incantat
MAC AUDIO Super Audio 2.16
Astept pareri...