26-10-07, 17:26
|
#3
|
 Stage 5
Join Date: Sep 2005
Posts: 1,509
Member of: [Opel] [Competitor CNCA]
|
Re: HERTZ Energy EBX 200 R...?
eu din cate stiu se aude bine acest subwoofer...dar dc nu iti iei unu de 25 de cm sau 30 cm?ca statie as prefera mai mult ca22 decat jbl...daca vrei o statie mai puternica am de vanzare un ca21 1*350 rms uitate la mine la anuntz...
__________________

VAND Cd Playere , Difuzoare , Amplificatoare , Subwoofere HELIX , BRAX , MICROPRECISION , MAC AUDIO , ALPINE , CLARION , PIONEER, HERTZ , FOCAL , MAGNAT , DB AUDIO ,BLAUPUNKT, KENWOOD , AUDISON
www.audiolab.ro Numar telefon : 0724 710 809
|
|
|