E vreo regula sau ceva de genu care zice ca amplificatoru trebuie sa fie langa
condensator adik nu se poate pune un condensator undeva iar amplificatoru mai departe un pic de el?? unii zic ca daca il pun mai departe parca nici nu ash avea condensator ci condensatorul trebuie sa stea langa amplificator ??? conteaza??
MUltumesc anticipat