am fost azi cu el la sfigo la niste baieti de meserie si pana la urma mi-au spus ca e de la amplif dar mai multe nu

eu acum il am legat prin hi-in, care nu nu are butoane ci doar 6 gauri in care sa bagi semnal (in loc d rca). deci practic nu prea am ce sa umblu la restu butoanelor care le am (care sunt 2 intrerupatoare ON-OFF pt 1/2 channel si 3/4 channel + 2 volume) am umblat le-am invartit in taote partile si tot la fel. deci e foarte ciudat ce se intampla, faptul ca, cu un pio stricat merge si cu orice alt player nou bun nu merge.