Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 29-09-15, 14:28   #1
zaineady

Stock
 
Join Date: Sep 2015
Posts: 3
Default HU si sitem fata eventual ovale

doresc sa achizitionez un HU BUN si nu stiu ce sa aleg dupa multe posturi citite aici pe forum si cu un buget de 400- 450 lei maxim am realizat urmatoarea lista ( sunt dispus sa cumpar si SH ) :

Alpine cda-9812rb
Alpine Cde-9828RB
Alpine Cda 9855r
Kenwood kdc-4551ub
Kenwood KMM-361SD

sistem fata ceva de la HERTZ citisem pe la 250 lei parca era...ASTEPT parerile voastre

ovale vroiam pe spate mult laudatele HERTZ dieci DCX 690.3

totul pus pe un PJ 307....momentan nu le amplific cu nimic ca nu am bani destui, direct legate la HU...DAR pe viitor cu laudatele DCX 690 amplificate cica ar face minuni . HU + sistem pe fata as vrea sa se auda cat de cat un bass care sa fie clar profund nu ca cele stock sau o f mica diferenta insesizabila. La sfarsitul proiectului cu ovale pe spate + amplificate vreau sa ma multumeasca totusi nu pt competitii sau sa ma auda de la 300m pietonii...

Astept parerile voastre
PS: voi urma sfaturile voastre nu ca 70% din cei de pe forum care vb mult si cumpara altceva
zaineady is offline   Reply With Quote
Old 29-09-15, 19:42   #2
zaineady

Stock
 
Join Date: Sep 2015
Posts: 3
Default Re: HU si sitem fata eventual ovale

un mic ajutor ...un amic imi recomanda in usi acele hertz este ok asa ? si un sw + statie ....
zaineady is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -