Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 12-12-11, 17:33   #16
groundzerofan

Stage 3
 
groundzerofan's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 147
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by Lil' D View Post
Atata timp cat nu am avut nici macar un schimb de replici, macar de curtoazie, live, nu vad motivul pentru care sa ma adresez pe numele real.

Cand ne-om vedea om afla cum ne cheama.
Da domnul Lil'D,ai dreptate!O zi buna in continuare!
groundzerofan is offline   Reply With Quote
Old 12-12-11, 18:16   #17
Bigu

Stage 5
 
Bigu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 4,762
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by groundzerofan View Post
Pe pariu ca ,daca primeai un Pm de la mine si te intrebam care este numele tau,nu erai foarte cooperant?.
Si unde este problema? Ai impresia ca aici o faceam eu sau altcineva in locul meu?


Quote:
Originally Posted by groundzerofan View Post
Chiar te rog sa imi precizezi si mie ce "declaratii" am facut,si nu trebuia sa le fac intr-un loc public!
"Doamnee,bah voi sunte-ti batuti in cap?...ce sariti atat de c** "

"si in legatura cu markizu,pur si simplu nu imi pasa si nu conteaza de cat timp e pe acest forum"

Dupa cum spuneam, nu foarte galant. Dar e ok, toti au o perioada mai activa a personalitatii, mai devreme sau mai tarziu. Succes!
__________________
Y!M dbig.sounds
Dealer Autorizat pentru toata gama de produse Digital Designs si PowerCell
S-A DESCHIS
Bigu is offline   Reply With Quote
Old 12-12-11, 18:19   #18
groundzerofan

Stage 3
 
groundzerofan's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 147
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by Bigu View Post
Si unde este problema? Ai impresia ca aici o faceam eu sau altcineva in locul meu?




"Doamnee,bah voi sunte-ti batuti in cap?...ce sariti atat de c** "

"si in legatura cu markizu,pur si simplu nu imi pasa si nu conteaza de cat timp e pe acest forum"

Dupa cum spuneam, nu foarte galant. Dar e ok, toti au o perioada mai activa a personalitatii, mai devreme sau mai tarziu. Succes!
Da domnule Bigu ,ai dreptate!O zi buna in continuare!
groundzerofan is offline   Reply With Quote
Old 12-12-11, 19:34   #19
markizu

Stage 5
 
markizu's Avatar
 
Join Date: May 2005
Posts: 2,151
Member of:
[VW]
[Honda]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

domnul ground zero fan
as dori sa stiu si eu numele tau ca sa pot avea o discutie adecvata ....
Pe mine ma cheama Lucian Nita ... lumea imi spune Markizu din anul 1993

Multumesc astept raspunsul tau cu numele tau real ca sa corespondam pe mess ..facebook etc ....



CACAT ... suna a zodiac de copil , vrei sa vb cu mine toti avem un mess in date contact .. daca vreau sa imi stii numele iti zic acolo ...ce sa vorbim aici ...asta e un forum dedicat auto nu un forum pt identitati confesiuni etc ...
Lipsa ta de respect fata de colegii tai de la care ai fi putut sa inveti ceva (chiar si de la mine pt ca tot am facut ceva in materie de masini ) e chiar de o neobrazare mare ...

Va rog inchideti threadul asta pana nu se da in penibilitati ..
__________________
Fiat tempra 1.6 ien aprox 110 cai (gone)
Lancia Delta II 1.8 132 hp ..(gone)
Alfa 156 1.8 ts 150 hp (great feeling, gone)
Golf III Rabbit 1.4 mic si rau..(gone )
Honda del Sol 1,6 soch vtec turbo on !!
markizu is offline   Reply With Quote
Old 12-12-11, 19:45   #20
groundzerofan

Stage 3
 
groundzerofan's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 147
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by markizu View Post
domnul ground zero fan
as dori sa stiu si eu numele tau ca sa pot avea o discutie adecvata ....
Pe mine ma cheama Lucian Nita ... lumea imi spune Markizu din anul 1993

Multumesc astept raspunsul tau cu numele tau real ca sa corespondam pe mess ..facebook etc ....



CACAT ... suna a zodiac de copil , vrei sa vb cu mine toti avem un mess in date contact .. daca vreau sa imi stii numele iti zic acolo ...ce sa vorbim aici ...asta e un forum dedicat auto nu un forum pt identitati confesiuni etc ...
Lipsa ta de respect fata de colegii tai de la care ai fi putut sa inveti ceva (chiar si de la mine pt ca tot am facut ceva in materie de masini ) e chiar de o neobrazare mare ...

Va rog inchideti threadul asta pana nu se da in penibilitati ..
Da domnule Lucian,ai dreptate,scuze pentru jigniri si pt "penibilitati",numele meu este afisat in primu post.

Y!:marin_marius92
Tel:0735196988

Ps 1:Chiar astept si o sa am placerea sa vorbim,si sa imi cer scuze!
Ps 2:Peste cateva saptamani aveam de gand sa imi prezint masina pe forum,dar ca urmare a acestui conflict sigur nu o sa se mai intample asta.O zi buna!
__________________
Masina Mea->
https://forum.4tuning.ro/120-masina-m...olo-2-usi.html

“Music is enough for a lifetime, but a lifetime is not enough for music”
groundzerofan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 10:25   #21
animalutz
VW Driver

Stage 5
 
animalutz's Avatar
 
Join Date: Mar 2008
Posts: 1,203
Member of:
[Street Gambler]
[VW]
[Competitor CNCA]
[AUDI]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Oricum, daca ai avea putina inspiratie, te-ai uita pe aici si ai vede ca numele celor care participa activ la acest segment este prezent prin mai multe locuri. Dar nah, trebuie sa ai vedere periferica ...
__________________
///Alpine DVA-9965 , Micro-Precision 7.28MKIII , Micro Precision Z-170 MKIII , Brax Matrix X2400.2 Graphic Edition Chrome ,Phase Aliante SI 12 Limited, Brax X2000.2 Graphic Edition Platinum , Brax PowerCap , Aurix , STP , Dynamat , Exide PowerCell - VW Passat B6
AUDIOPIL - Echipamente Car-Audio.
[URL="http://www.audiopil.ro"]
animalutz is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 13:03   #22
groundzerofan

Stage 3
 
groundzerofan's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 147
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by animalutz View Post
Oricum, daca ai avea putina inspiratie, te-ai uita pe aici si ai vede ca numele celor care participa activ la acest segment este prezent prin mai multe locuri. Dar nah, trebuie sa ai vedere periferica ...
Da,corect,greseala mea!
groundzerofan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 14:00   #23
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Mama, ce anti-sociali sunteti!

Vreti sa scrieti numele, scrieti. Nu vreti, nu scrieti. Restul comentariilor sunt off-topic.

Asta cu prezentarea personala e un pas logic cand vine vorba de o comunitate. Ca vreti sa va reduceti la un nick sau un avatar, e ok. Da' nu degeaba avem si noi nume.

Inteleg opinia celor care nu vor sa completeze "oracolul" asta. Dar cea mai eleganta abordare este evitarea topicului. Daca nu te intereseaza... nu te baga.

PS: Mie imi tot spune lumea pe-aici "Claudiu". O fi un sambure de adevar in asta.

PS2: Daca initiatorul topicului doreste pastrarea acestuia o sa fac curat si ramane ca atare. Daca nu... se sterge. Si aia e. Doarme toata lumea linistita la umbra nick-ului.
__________________
www.melodix.ro
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 14:08   #24
groundzerofan

Stage 3
 
groundzerofan's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 147
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Mama, ce anti-sociali sunteti!

Vreti sa scrieti numele, scrieti. Nu vreti, nu scrieti. Restul comentariilor sunt off-topic.

Asta cu prezentarea personala e un pas logic cand vine vorba de o comunitate. Ca vreti sa va reduceti la un nick sau un avatar, e ok. Da' nu degeaba avem si noi nume.

Inteleg opinia celor care nu vor sa completeze "oracolul" asta. Dar cea mai eleganta abordare este evitarea topicului. Daca nu te intereseaza... nu te baga.

PS: Mie imi tot spune lumea pe-aici "Claudiu". O fi un sambure de adevar in asta.

PS2: Daca initiatorul topicului doreste pastrarea acestuia o sa fac curat si ramane ca atare. Daca nu... se sterge. Si aia e. Doarme toata lumea linistita la umbra nick-ului.
Ma bucura cel putin ca in sfarsit a inteles cineva ce intentii am avut si nu "cat de lipsit de "creier" este acest thread".

@PS2:Sigur,daca se poate face curatenie sunt in totalitate de acord.
groundzerofan is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 14:13   #25
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by groundzerofan View Post
Ma bucura cel putin ca in sfarsit a inteles cineva ce intentii am avut si nu "cat de lipsit de "creier" este acest thread".

@PS2:Sigur,daca se poate face curatenie sunt in totalitate de acord.
Asta nu iti scuza iesirile fata de restul colegilor. Considera asta un avertisment. Data viitoare nu se trece cu vederea, indiferent de motiv.

Iar aia cu razganditul prezentarii masinii.... e chiar copilarie. Daca vrei sa o prezinti bine, esti bine venit si apreciat pentru gest. Daca nu, chiar nu plange nimeni. Stai putin si regandeste-ti pozitia fata de forum si colegi. Asta e un loc frumos si linistit daca stii sa te bucuri de el. Facem tot posibilul sa-l pastram asa.
ReLLaXX is offline   Reply With Quote
Old 13-12-11, 14:18   #26
groundzerofan

Stage 3
 
groundzerofan's Avatar
 
Join Date: May 2010
Posts: 147
Member of:
[VW]
[Competitor CNCA]
Default Re: Numele real al fiecarui utilizator!!!

Quote:
Originally Posted by ReLLaXX View Post
Asta nu iti scuza iesirile fata de restul colegilor. Considera asta un avertisment. Data viitoare nu se trece cu vederea, indiferent de motiv.

Iar aia cu razganditul prezentarii masinii.... e chiar copilarie. Daca vrei sa o prezinti bine, esti bine venit si apreciat pentru gest. Daca nu, chiar nu plange nimeni. Stai putin si regandeste-ti pozitia fata de forum si colegi. Asta e un loc frumos si linistit daca stii sa te bucuri de el. Facem tot posibilul sa-l pastram asa.
Ok,Am inteles!
groundzerofan is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -