Re: Problema ! Astept ajutor !
Cum vrei sa-ti dam ajutor daca tu nici nu ai scos aparatul afara ? Spui ca "ai auzit ca aparatul ala mare are numai 2 cabluri" ! Ce ai astepta sa-ti putem spune noi ?
Da-l afara, identifica plusurile, masa, si firele care duc la difuzoare. Dupa aia, cu schema de montaj livrata cu aparatul nou in fata, legi firele.
In mod normal, daca ai HU stock, se cumpara o cupla adaptoare de la culpa fordului la ISO si faci numai conectarea.
|