Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

Reply
 
Thread Tools
Old 08-05-08, 00:45   #1
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

Salutare!!!Cineva a propus o intalnirea pentru pasionatii de CarAudio din Bucuresti si din imprejurimi...Nu este un concurs este doar o intalnire in care o sa ascultam sistemele noastre o sa spunem pareri si o sa discultam probabil la o cafea si la o friptura ... Nu conteaza daca aveti un sistem audio impresionant sau unul decent ( eu nu mai am nimic o sa vin cu subwooferele in portbagaj sigilate ) importanta este pasiunea,sa ne cunoastem sa cerem pareri etc.
Am propus ca aceasta intalnire sa fie in fiecare sfarsit de luna in ziua de Sambata la orale 10:00 in parcarea METRO MILITARI (sa ales aceasta locatie pentru ca este accesibila si libera aceasta fiind ocupata cam 30-40% plus ca este un restaurant in parcare cu preturi accesibile ) ca sa se mai stranga 2-3-4-5 lei pentru urmatorul sistem)
Ramane ca prima intalnire sa fie Sambata in ziua de 17.05.2008 (saptamana viitoare) unde o sa stabilim si urmatoarele intalniri.

Cu respect Tiberiu.
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 01:38   #2
bad_boy2k

Stage 5
 
bad_boy2k's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 900
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

eu sunt "game" asteptam sustinatori!!!
bad_boy2k is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 01:40   #3
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

salutare...pana acum avem o lista de 4 persoane...asteptam pasionatii...
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 09:40   #4
CLAUDIU_URBAN

Stage 5
 
CLAUDIU_URBAN's Avatar
 
Join Date: Jul 2007
Posts: 658
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

salut , io as veni sa ne cunoastem si sa vad pe viitor cati clienti deai mei as gasi acolo . noroc .
CLAUDIU_URBAN is offline   Reply With Quote
Old 08-05-08, 19:06   #5
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

daca ai preturi bine si marfa de calitate o sa ai clienti sigur...

Nu mai este nimeni pasionat de CARAUDIO? sa nu imi ziceti ca astia sunt toti...
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 11-05-08, 20:32   #6
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

Deci intalnirea CARAUDIO BUCURESTI este stabilita 100% fara nici un fel de amanare:

Ziua:Sambata (saptamana aceasta)
Data:17-05-2008
Orele: 10:00
Locatia:PARCAREA METRO MILITARI (pentru cine nu stie la iesirea catre autostrada Bucuresti-Pitesti)
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 17-05-08, 00:32   #7
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

sper ca nu a uitat nimeni de intalnirea de maine orele 10:00 in parcarea METRO MILITARI
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 22-05-08, 23:52   #8
Vyk

Stage 5
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 631
Member of:
[FOTO]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

Dati si voi detalii, s-a mai tinut, cum a fost, comentarii...
Vyk is offline   Reply With Quote
Old 23-05-08, 10:20   #9
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

da sa tinut am fosti cativa 7 masini si 7 baieti...a fost foarte ok...am vorbit am ras am schimbat parerei am primit pareri pentru viitoarele sisteme am ascultat sistemele...una peste alta a fost foarte frumos...urmatoare intalnire nu sa stabilit inca dar o sa fie la jumatatea sau la sfarsitul lunii iunie in aceeasi locatie...la aceeasi ora presupun...
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	17052008260.jpg
Views:	177
Size:	477.5 KB
ID:	544742   Click image for larger version

Name:	17052008263.jpg
Views:	159
Size:	356.5 KB
ID:	544743   Click image for larger version

Name:	17052008262.jpg
Views:	166
Size:	335.5 KB
ID:	544744  

yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 22-04-09, 22:32   #10
Yuri Prime

Stage 3
 
Yuri Prime's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 125
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

Se mai aude ceva mai facem vro intalnire ceva poate in mai ?
Yuri Prime is offline   Reply With Quote
Old 23-04-09, 01:17   #11
SKR*

Stage 5
 
SKR*'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

Quote:
Originally Posted by Yuri Prime View Post
Se mai aude ceva mai facem vro intalnire ceva poate in mai ?
De ce nu chiar la sfarsitul fiecarei luni, cum era stabilit candva?
SKR* is offline   Reply With Quote
Old 23-04-09, 01:44   #12
ceachi

Stage 5
 
ceachi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

Eu vin ,stabiliti voi cind si unde!
ceachi is offline   Reply With Quote
Old 23-04-09, 07:20   #13
yo_tibitzu

Stage 5
 
yo_tibitzu's Avatar
 
Join Date: Sep 2007
Posts: 750
Member of:
[Hyundai]
[2 Roti]
[Oltcit]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

da si eu vin daca organizeaza cineva...odata am incercat sa organizez si eu...si ne-am strans 7-8 persoane si cand am incercat sa organizez alta intalnire nu a mai venit nimeni...
yo_tibitzu is offline   Reply With Quote
Old 23-04-09, 10:40   #14
AlexBanu
VW Driver

Stage 5
 
AlexBanu's Avatar
 
Join Date: Mar 2007
Posts: 1,777
Member of:
[VW]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

I'm in..
AlexBanu is offline   Reply With Quote
Old 24-04-09, 21:42   #15
SKR*

Stage 5
 
SKR*'s Avatar
 
Join Date: Jun 2008
Posts: 1,894
Default Re: Intalnire Caraudio Bucuresti!!!

Quote:
Originally Posted by yo_tibitzu View Post
da si eu vin daca organizeaza cineva...odata am incercat sa organizez si eu...si ne-am strans 7-8 persoane si cand am incercat sa organizez alta intalnire nu a mai venit nimeni...

Ce presupune organizarea?
SKR* is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -