Salutare!!!Cineva a propus o intalnirea pentru pasionatii de CarAudio din Bucuresti si din imprejurimi...Nu este un concurs este doar o intalnire in care o sa ascultam sistemele noastre o sa spunem pareri si o sa discultam probabil la o cafea si la o friptura

... Nu conteaza daca aveti un sistem audio impresionant sau unul decent ( eu nu mai am nimic o sa vin cu subwooferele in portbagaj sigilate

) importanta este pasiunea,sa ne cunoastem sa cerem pareri etc.
Am propus ca aceasta intalnire sa fie in fiecare sfarsit de luna in ziua de Sambata la orale 10:00 in parcarea METRO MILITARI (sa ales aceasta locatie pentru ca este accesibila si libera aceasta fiind ocupata cam 30-40% plus ca este un restaurant in parcare cu preturi accesibile

) ca sa se mai stranga 2-3-4-5 lei pentru urmatorul sistem)
Ramane ca prima intalnire sa fie Sambata in ziua de 17.05.2008 (saptamana viitoare) unde o sa stabilim si urmatoarele intalniri.
Cu respect Tiberiu.