Va salut, dupa cum spune si titlul, player-ul se pare ca are o defectiune, mai exact, cand este pe radio si vreau sa comut pe CD, in momentul acela se stige, iar porneste foarte putin doar apare alpine pe display si iar se opreste si numai asa incontinu...unde este problema?
Va multumesc pt atentie si sper sa gasim o rezolvare!