Salutare tuturor,
Am probleme cu subwoofer-ul. Dupa ce a mers cateva luni fara probleme (cumparat SH), imi face din cand in cand probleme si nu se mai aude, se intrerupe. Cateodata daca dau mult mai tare casetofonul porneste , dupa o perioada iar se opreste. Este un JBL CS 1200T. L-am pus pe alta statie si tot se intrerupe, am pus si alt subwoofer pe statia mea si merge fara probleme. Am verificat si firele sa faca contact bine.
Astept sfaturi. Il arunc sau se repara?