Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Discutii generale

View Poll Results: Ce muzica ascultati in masina ?
House 18 16.51%
Hip Hop 30 27.52%
Rock 6 5.50%
Manele 6 5.50%
House + Hip Hop 40 36.70%
Hip Hop + Rock 5 4.59%
Alte (Latino, Pop, etc ....) 4 3.67%
Voters: 109. You may not vote on this poll

Reply
 
Thread Tools
Old 18-10-03, 18:57   #61
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default

loooooool
lunga lista....

lumea e al dreq de seaca.... daca tu asc trance, sau goa, sau drum n bass care aud ca ascultz asha tot house zic ca ascultz...... da daca lumea aude beatu de rap ce zice? ete la hoperu' ala.... :P

da' totushi ce conteaza ce zice lumea? ii mashina ta, ascultzi ce vrei...

tzinetzi minte (care atzi vazt) reclama aia de pe Euro Sport de vro 5 min in care prezinta nushtiu ce colectzie de cd-uri ce nu tre sa lipseasca din mashina..... eeeh.... un mare cacat... yo nu ash lua asha ceva....
__________________
tekno is offline   Reply With Quote
Old 18-10-03, 19:27   #62
ESPinoza

Stage 5
 
ESPinoza's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 3,232
Member of:
[Moderators]
[Crazy Drivers]
Default

aaa eu o stiu ) ce prostie
ESPinoza is offline   Reply With Quote
Old 18-10-03, 22:22   #63
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default :(

lasa ma reclama aia...
da faptul ca tie nu-ti place un anumit gen..n-are a.face
daca tu poti sa asculti la drum lung numa hip-hop si house..bv tie..cred ca ai tot capu praf..
eu spre ex:la drum ascult numa barry white,eric clapton,montell jordan,joe cocker.,dire straits,santana...astea ma relaxeaza si pot sa ma concentrez..nu tre sa stau tensionat ca-mi urla basun difuzoare..si o muzica ce ma tine incordat...
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 19-10-03, 13:30   #64
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Intr-adevar. La un drum lung si muzica conteaza.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 20-10-03, 13:12   #65
LEXUS

Stage 5
 
LEXUS's Avatar
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 631
Default Muzica

DEci nu-mi spune tu mie...K la drum poti sa asculti numai 21planetbass-axel F, sau music instructor ,flying steps , sau mai stiu eu ce muzica d-asta de te face sa te concentrezi asupra basului care-l simti direct in stomac...si te supune unui tratament de anduranta...decat o muzica relaxanta si placuta auzului
__________________
Is it \'cause they like my gangsta walk..Is it \'cause they like my gangsta talk...Is it cause they like my handsome face...Is it cause they like my gangsta way...PICTURE ME ROLLIN\'
LEXUS is offline   Reply With Quote
Old 21-10-03, 21:54   #66
TYE

Stage 4
 
TYE's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 297
Default Re: :(

Quote:
Originally Posted by \"Anonymous\"
lasa ma reclama aia...
da faptul ca tie nu-ti place un anumit gen..n-are a.face
daca tu poti sa asculti la drum lung numa hip-hop si house..bv tie..cred ca ai tot capu praf..
eu spre ex:la drum ascult numa barry white,eric clapton,montell jordan,joe cocker.,dire straits,santana...astea ma relaxeaza si pot sa ma concentrez..nu tre sa stau tensionat ca-mi urla basun difuzoare..si o muzica ce ma tine incordat...
da' nu sta frate nimeni tensionat cand asculta muzica care-i place ....

HIP-HOP imi place .... HIP-HOP ascult .... nu-i nici o tensiune


PS: sper ca a-ti observat Kcofonia [/b]
__________________
I didn\'t fight my way to the top of the food chain to be a vegetarian.
------------
Dacia Solenza Scala
TYE is offline   Reply With Quote
Old 22-10-03, 01:10   #67
fuscobal

Stage 5
 
Join Date: Oct 2003
Posts: 686
Default

EURODANCE 4 EVER!!! Exemple din cele mai cunoscute:Culture Beat,Snap,Dj Bobo,Magic Affair,2 Brothers on the 4th floor,Bg the prince of rap...
Pentru necunoscatori,este vorba de muzica dance a anilor 90 din care provine dance-ul actual (Milk Inc,Sylver,Groove Coverage,Atb...)
Mai ascult si Hip-Hop,New Dance balade rock si blues-uri
fuscobal is offline   Reply With Quote
Old 27-11-03, 23:21   #68
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

eu unul nu gust aproape deloc noile formatii,in schimb sunt de parere ca cea mai buna muzica cea a anilor 60,70 si 80!Formatia mea preferata este Queen,dar imi plac si altele,iar ca genuri ascult aproape orice,iar de relaxare va recomand muzica clasica chiar daca la inceput s-ar putea sa va plictisiti!Alte formatii si cantareti buni: Phil Collins,Barry White, Scorpions,Beatles,Elvis,BeeGees,Abba,UB40,Depeche Mode,U2, Duran Duran,Paula Abdul,Michael Bolton,Donna Summer,Joe Cocker,Elton John, Billy Ocean,Led Zepelin,si mai sunt o gramada,dar, fiecare cu gusturile lui!
__________________
PAREREA MEA \\\"PROPRIE SI PERSONALA\\\"
TNos is offline   Reply With Quote
Old 28-11-03, 12:00   #69
Anonymous

Stage 5
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 1,375
Default

exact..poti sa te Kci in gustu omului??
Anonymous is offline   Reply With Quote
Old 28-11-03, 16:33   #70
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

ai pute sa te kci ingustul omului,dar nu ar fi frumos si n-ar avea rost,si poate se kk si altii in gusturile tale!nu ma intelege gresit,nu am facut vreun apropo,doar ca gusturile pur si simplu nu se discuta,sunt de acord cu tine,fiecare cu ce-i place!
TNos is offline   Reply With Quote
Old 28-11-03, 20:18   #71
Amytal

Stage 5
 
Amytal's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 457
Default

Eu sunt un ascultator de muzica foarte variata. De la Hip Hop suparat pe viatza cu boietzi in izmene si baschetzi pana la Clubbin si house. Insa uneori pur si simplu simt nevoie sa ma relaxez. Doar nu credeti k o sa ascult Linkin pArk. Ceva mai lent fie goldies fie ceva de genu Tiesto In my memory pt cine cunoaste, Chicane sau Atb mai lent. Iar in masina nu merge totdeauna bubuiala peste bubuiala...
__________________
Everything worth doing is not easy.
Meritam sa cunoastem ceea ce ne dorim cu infinita ardoare....
Amytal is offline   Reply With Quote
Old 28-11-03, 20:31   #72
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

tot respectul!mai mult chiar nu am ce zice!
dar daca ti-ai pune 2 casetofoane pa masina si ai asculta simultan \"bubuiala\" +\"relaxare\"?
asa-i ca-s bun de spitalu' 9?
TNos is offline   Reply With Quote
Old 28-11-03, 21:22   #73
Amytal

Stage 5
 
Amytal's Avatar
 
Join Date: Apr 2003
Posts: 457
Default

Da ce-ar fi sa mergi cu catziva baietzasi pe starda fiecare cu masina lui si aceeasi melodie din toate masinile sincronizata perfect. N-ar fi cool?
Chiar merita incercata chestia...
Amytal is offline   Reply With Quote
Old 28-11-03, 22:10   #74
TNos

Stage 5
 
TNos's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 936
Default

asta ar fi super misto?de n-o facem a odata?iti trebuie 4-5 masini bine dotate si cam atat!Nu e greu!M-anuntati si pe mine cand vreti sa incercam!
Pe bune!Fac eu rost de masina cu sistem bun,daca nu, iau combina,statia, nu stiu cum dracu le alimentez,da vad eu, si vin si eu!
TNos is offline   Reply With Quote
Old 01-12-03, 14:30   #75
Hot_Sauce

Stock
 
Hot_Sauce's Avatar
 
Join Date: Dec 2003
Posts: 6
Default

Suna cool da cum faci sincronizarea ?
Hot_Sauce is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -