Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Accesorii si conectica

Accesorii si conectica alimentare si montaj

Reply
 
Thread Tools
Old 10-08-11, 12:20   #1
Radu220v

Stage 1
 
Join Date: Jul 2011
Posts: 22
Default Am nevoie de niste detalii la un amplificator Treefrog Mosfet !

Buna , daca se poate sa ma ajutati si pe mine cu niste detalii in legatura cu acest amplificator http://www.mondoconect.ro/product_in...oducts_id=1376 , puterea RMS pe canal as dori sa o stiu .. daca este bun de ceva .. daca stie bridge ... si daca mai are si altcineva informatii despre acest amplificator .. mi-ar fi de mare folos !! Va multumesc !!


Aaaa si acel Crossover ce rol are ce face el ???

Multumesc !
Radu220v is offline   Reply With Quote
Old 22-08-11, 22:33   #2
groowe

Stage 5
 
groowe's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 304
Member of:
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: Am nevoie de niste detalii la un amplificator Treefrog Mosfet !

Nu ii bun de nimic, nu il cumpara. Pretul ii irelevant, are max 3-40w pe canal si o sa te tina max 3-4-5luni pana o sa crape. +sunet de fantezie cu rahat

In banii aia gasesti ceva mult mai bun prin bazar.
__________________


Current: Android JB Tab | Audison bit one | PPI Phantom 900.4 | Helix HXA20X | Mach 5 MLI-65 | Faital 3FE20 Fullrange | JBL W10GTI | SilentCoat (Civic)

"Pseudoscience is often characterized by the use of vague, exaggerated or unprovable claims, an over-reliance on confirmation rather than rigorous attempts at refutation, a lack of openness to evaluation by other experts and a general absence of systematic processes to rationally develop theories."
groowe is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -