Ma intereseaza sa pun mocheta pe spatele scaunelor din spate

Adica pe bancheta, partea care e in interiorul portbagajului.
Credeti ca ar fi ok sa folosesc mocheta pentru incinte (ma gandeam ca e buna ca e cu lipici pe ea )? Eventual de unde as putea sa iau sa fie si cat mai aproape de culoarea mochetei din portbagaj (e un gri ceva... )?
Alte idei?