vreau sa-mi instalez pe masina acest sub, dsar nu stiu cum este mai bine.
Eu as dori sa-l amplasez pe spate sub luneta linga cele cele 2 difuri gto 936e,
sa vina pozitionat la mijloc, dar cum credeti ca va merge daca nu are cutie?
se va auzi bine? ce credeti?
Am vazut ca este pe 2 bobine, legatura se face ca la bridge?in serie?
explicati-mi si mie cei care sinteti in bransa