Sault apelez din nou la voi deoarece doresc sa realizez ceva frumos in portbagajul meu si ceea ce imi doresc nu pot face doar din mdf, ci trebuie sa folosesc si fibra de sticla.
Vreau sa construiesc o incinta din mdf si un perete sau doi din fibra de sticla pe care sa o vopsesc.
Daca are cineva tutoriale despre cum se lucreaza cu fibra de sticla si de ce materiale as avea nevoie (eventual de unde as putea sa le procur) il rog sa posteze.
Imi cer scuze in caz ca a fost deschis un alt topic pe tema asta, dar caut de cateva zile si nu am gasit nimic consistent.
va multumesc si astept ajutor din partea voastra.