Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 27-12-08, 14:18   #106
laurentiu_tim

Stage 5
 
laurentiu_tim's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,043
Member of:
[SKODA]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

oricum deja o suprafata e pe duca ca o inceput sa se topeasca
laurentiu_tim is offline   Reply With Quote
Old 27-12-08, 14:22   #107
TM32CIP

Stage 5
 
TM32CIP's Avatar
 
Join Date: Jun 2007
Posts: 1,446
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

Quote:
Originally Posted by RedBeast View Post
e proprietate privata bre ... si e forum public ... stii ce zic?
taci si hai la 5 acolo, aceesul cu silencer interzis
iar pentru domnii ofiteri ce supravegheaza zi si noapte acest site .... va uram un craciun fericit !!
TM32CIP is offline   Reply With Quote
Old 03-01-09, 04:37   #108
giany_TM

Stage 5
 
giany_TM's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,762
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

Voi nu sunteti normali ,stiati???.
giany_TM is offline   Reply With Quote
Old 03-01-09, 05:21   #109
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

de ce nu suntem normali ma?
Voi chiar aveti impresia ca se oboseste vreun organ de politie sa citeasca forumu asta?)
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 03-01-09, 10:58   #110
ruller

Stage 5
 
ruller's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,515
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

sa o luam altfel..nici nu cred ca se pricep sa ajunga pana la Thread-ul asta ...
ruller is offline   Reply With Quote
Old 05-01-09, 02:10   #111
Cristi_XP

Stage 5
 
Cristi_XP's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,393
Member of:
[Moderators]
[DACIA]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

au oameni special pregatiti pentru astfel de activitati )
Cristi_XP is offline   Reply With Quote
Old 05-01-09, 13:57   #112
laurentiu_tim

Stage 5
 
laurentiu_tim's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,043
Member of:
[SKODA]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

da da da ca pe aia de la stadion?)))
laurentiu_tim is offline   Reply With Quote
Old 05-01-09, 15:26   #113
ViRgO

Stage 3
 
ViRgO's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 75
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

si uite asa se *** treaba cum s-a *** si la stadion. Si asta numai din cauza ca unii sunt cocosi si se cred mult prea smecheri pentru "fraierii" aia din politie. Numai bine la toata lumea!
ViRgO is offline   Reply With Quote
Old 06-01-09, 22:21   #114
giany_TM

Stage 5
 
giany_TM's Avatar
 
Join Date: Feb 2007
Posts: 1,762
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

D a chiar asa ,ce plm va tot agitati sa atrageti atentia asupra voastra ? ca nu faceti altceva decit sa inrautatiti situatia si nici nu e nici o distractie .
Mult mai tare ar fi daca am face ceva organizat ,intr-o competitie si in esenta si mult mai motivati .
Din toti care scriu aici ,nu stiu pe citi din ei sa ai fi vazut in vreo competitie ......sa isi aduca aportul in sportul cu motor ,plus ca nu mai are niciun haz treaba asta cu adunatul aiurea in turma ,sa vaza lumea ce cotet de masina e mai belea ,hai sa fim seriosi ca nu toti mai avem 19 ani si nea luat babacu nus ce biemweu ,pasat si alte kk de masini fara pic de personalitate .
__________________
giany_TM is offline   Reply With Quote
Old 06-01-09, 22:35   #115
Speedball_tm

Stage 5
 
Speedball_tm's Avatar
 
Join Date: Nov 2007
Posts: 886
Member of:
[VW]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

Quote:
Originally Posted by giany_TM View Post
D a chiar asa ,ce plm va tot agitati sa atrageti atentia asupra voastra ? ca nu faceti altceva decit sa inrautatiti situatia si nici nu e nici o distractie .
Mult mai tare ar fi daca am face ceva organizat ,intr-o competitie si in esenta si mult mai motivati .
Din toti care scriu aici ,nu stiu pe citi din ei sa ai fi vazut in vreo competitie ......sa isi aduca aportul in sportul cu motor ,plus ca nu mai are niciun haz treaba asta cu adunatul aiurea in turma ,sa vaza lumea ce cotet de masina e mai belea ,hai sa fim seriosi ca nu toti mai avem 19 ani si nea luat babacu nus ce biemweu ,pasat si alte kk de masini fara pic de personalitate .
Nimeni nu a zis ca trebuie sa ne intalnim sa fim o TURMA, ci doar pentru
ca ne mai distram si noi, si daca ar fi sa participam toti la competitii am fi toti profi
Si inca o chestie, tuningul nu inseamna neaparat motor puternic si cai cu herghelia, hai sa nu ne atacam unii pe altii acuma, ca nu are rost, si daca unii au norocu sa se nasca in familii cu venituri si isi permit bmw-uri si passaturi si masini de genu nu inseamna ca sunt oameni de ***...scuzati expresia.
Sunt multi copii de bani gata in timisoara care au masini tari si sunt super de gashca......In plus cine nu vrea sa vina sa se dea in anumite locuri nu ii aratat cu degetu, pur si simplu mergem sa ne dam cu presu

Spor la competitii si sa lasam scandalurile la o parte.Take care
__________________
WWW.FOODANDFUN.RO
Cu noi gasesti localurile mai repede
Telefon: 0721167238
Id yahoo: speedball_tm
Localitatea: Timisoara
Speedball_tm is offline   Reply With Quote
Old 06-01-09, 22:43   #116
laurentiu_tim

Stage 5
 
laurentiu_tim's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,043
Member of:
[SKODA]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

Quote:
Originally Posted by ViRgO View Post
si uite asa se *** treaba cum s-a *** si la stadion. Si asta numai din cauza ca unii sunt cocosi si se cred mult prea smecheri pentru "fraierii" aia din politie. Numai bine la toata lumea!
mdea acum e doar frig

Quote:
Originally Posted by giany_TM View Post
D a chiar asa ,ce plm va tot agitati sa atrageti atentia asupra voastra ? ca nu faceti altceva decit sa inrautatiti situatia si nici nu e nici o distractie .
Mult mai tare ar fi daca am face ceva organizat ,intr-o competitie si in esenta si mult mai motivati .
Din toti care scriu aici ,nu stiu pe citi din ei sa ai fi vazut in vreo competitie ......sa isi aduca aportul in sportul cu motor ,plus ca nu mai are niciun haz treaba asta cu adunatul aiurea in turma ,sa vaza lumea ce cotet de masina e mai belea ,hai sa fim seriosi ca nu toti mai avem 19 ani si nea luat babacu nus ce biemweu ,pasat si alte kk de masini fara pic de personalitate .

eu nu stiu de unde atata repulsie/aversiune/dezgust/oroare/ si dispret?))))))
laurentiu_tim is offline   Reply With Quote
Old 07-01-09, 15:29   #117
Cristi_XP

Stage 5
 
Cristi_XP's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 1,393
Member of:
[Moderators]
[DACIA]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

geani are dreptate.Chiar nu vad la ce mediatizati atata chestia asta? vrei sa mergi acolo sau acolo...mergi frate dar nu cred ca intereseaza pe toata timisoara ce faci tu in fiecare seara.Ce fain o sa fie,ca din cauza a catorva care nu stiu sa se abtina ,sa nu mai poti sa mergi la stadion sa stai la o barfa,ca vine politia ca au citit ei pe 4tuning ca acolo se fac curse (era un exemplu).Hai sa postam toate locatiile unde se poata strange lumea,si orele cand se merge,ca sa fiti siguri ca o sa aveti spectacori.
__________________

Cristi_XP is offline   Reply With Quote
Old 07-01-09, 15:32   #118
OltcitPower

Stage 5
 
Join Date: Dec 2006
Posts: 565
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

iesim la o cola saptamana asta?
OltcitPower is offline   Reply With Quote
Old 07-01-09, 15:32   #119
laurentiu_tim

Stage 5
 
laurentiu_tim's Avatar
 
Join Date: Jan 2007
Posts: 3,043
Member of:
[SKODA]
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

Quote:
Originally Posted by Cristi_XP View Post
geani are dreptate.Chiar nu vad la ce mediatizati atata chestia asta? vrei sa mergi acolo sau acolo...mergi frate dar nu cred ca intereseaza pe toata timisoara ce faci tu in fiecare seara.Ce fain o sa fie,ca din cauza a catorva care nu stiu sa se abtina ,sa nu mai poti sa mergi la stadion sa stai la o barfa,ca vine politia ca au citit ei pe 4tuning ca acolo se fac curse (era un exemplu).Hai sa postam toate locatiile unde se poata strange lumea,si orele cand se merge,ca sa fiti siguri ca o sa aveti spectacori.
tu cu cine te certi?
laurentiu_tim is offline   Reply With Quote
Old 07-01-09, 17:08   #120
ruller

Stage 5
 
ruller's Avatar
 
Join Date: Jul 2006
Posts: 1,515
Default Re: Intalniri 4 tuning Timisoara

sa trecem la ceea ce zice si OltcitPower...iesim la cola ? sau ne certam pe forum ?
ruller is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -