Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Timisoara

Reply
 
Thread Tools
Old 18-03-05, 08:01   #1
akimoto

Stage 5
 
akimoto's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 1,515
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Probleme-n Paradis

cine are frustrari/nemultumiri/obiectii cu privire la comportamentul/limbajul/mimica colegilor din trupa, sa le expuna aici
e de preferat ca individul vizat sa raspunda intr-un limbaj civilizat, fara mahalagisme
AICI NU E ARENA, AICI DISCUTAM CONSTRUCTIV IN CONTRADICTORIU PENTRU A IMBUNATATI RELATIILE DINTRE NOI
personal sunt de parere ca, la fel ca intr-o casnicie, discutiile astea sunt mama despartirilor, dar daca unii au unele frustrari/nelamuriri, cum am precizat mai sus, pot sa le expuna aici, fara a fi offtopic pe altundeva
akimoto is offline   Reply With Quote
Old 19-04-05, 19:26   #2
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

macar e bine ca ne intelegem perfect :P
Speedy5 is offline   Reply With Quote
Old 19-04-05, 20:57   #3
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

imparatu scoate sabia si se repede spre imparateasa
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 25-04-05, 10:24   #4
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default

Cioli k sa nu fiu off-topic in alta parte, mai casca ochii cand zici ceva pt k tu ai zis k avem 4 cupe, cand am fost la Jeff in masina, plus k nush cine e omu cu Swiftu', stiam ca Dacia a luat cupa

si ceva la subiect, las-o moale cu flocea k poate te fac ciolama
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 25-04-05, 13:20   #5
cioli17

Stage 5
 
cioli17's Avatar
 
Join Date: Nov 2003
Posts: 1,482
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default


frate esti in stare de ebrietate ?
ce balmajesti akolo cu cupele ?
vezi-ti ma de treaba
cioli17 is offline   Reply With Quote
Old 25-04-05, 13:20   #6
TM-84-DMX

Stage 5
 
TM-84-DMX's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of:
[RR]
Default

Ala cu SWIFTU' e un shoarek d biblioteca care dreq stie cum o ajuns pe akolo...C ciuda mi si pe ala,tui' mama lui,C BULAN A AVUT!Daca nu se rupea planetara la PEJOU' cred ca mai luam o cupa...de fapt sigur!
__________________
RoadRunners - Never take sides against the family
TM-84-DMX is offline   Reply With Quote
Old 23-05-05, 23:31   #7
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

dupa cum se observa , cu fiecare intalnire , treaba e tot mai de ***.
pana la urma o sa ne grupam cate 2 , merem fiecare pereche in alt local , si pe urma ne povestim pe forum cum a fost.
__________________
www.roadrunners.ro
Speedy5 is offline   Reply With Quote
Old 24-05-05, 15:22   #8
TM-84-DMX

Stage 5
 
TM-84-DMX's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 724
Member of:
[RR]
Default

Domnu Speedone se pare k a fost cam deprimat asera,poate ne spui si noua c ai patit ,in caz k putem ajuta!Da,intr-adevar,aseara a fost cam scurt si nu a fost nimik d vazut sau de auzit.Cred ca makar odata pe sapt ar putea sa isi faca toti membrii timp sa vina la intalniri.
TM-84-DMX is offline   Reply With Quote
Old 24-05-05, 23:10   #9
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TM-84-DMX\"
Domnu Speedone se pare k a fost cam deprimat asera,poate ne spui si noua c ai patit ,in caz k putem ajuta!Da,intr-adevar,aseara a fost cam scurt si nu a fost nimik d vazut sau de auzit.Cred ca makar odata pe sapt ar putea sa isi faca toti membrii timp sa vina la intalniri.

nu se poate mah , ca-s obositzi toti.
Speedy5 is offline   Reply With Quote
Old 25-05-05, 17:02   #10
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default

Corse hai sa vedem cat e de relevant ce tu in ultimul tau post. Deci dk imi arati tu cele 200 de posturi in 2 sapt at eu le mananc.
Si ca sa fie pe fata spune-mi ce motive aveti voi si probleme cu mine, sau ce motive v-am dat eu?
inka ceva, nu te lua dupa pretenul scooter ca nu se pricepe prea bine la mate. am gresit si eu zicand de numarul de posturi care din pacate pt el erau ale lui Jeff, nu ale mele
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 25-05-05, 17:52   #11
Corse

Stage 5
 
Corse's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 1,147
Member of:
[RR]
[Honda]
Default

ok, daca suntem pe fata, atunci sa zic si eu pe fata:

omule, sa intelegi ca n-am nimik personal cu tine, dar iti voi spune motivele pt care se mai face baza pe seama ta din cand in cand:

- mentalitatea ta, care e mai deplasata ea asa (stai linistit ca mai sunt si altii in trupa), cum gandesti tu lucrurile, nu pot sa iti redau in cuvinte, ca nu-s psiholog, dar iti pot spune ca mi-am dat seama cum gandesti.
- pozitiile care le adopti cand vorbeste cineva cu tine (gay ones), mana in sold, zici \"mda\" pe un ton poponaresc. este una bucata baiat care te imita perfect
- kilometrii de posturi care nu si-au avut relevanta niciodata (nu stau acuma sa caut eu in tot foumu sa iti gasesc eu tie posturile, dar imi aduc aminte ca ai facut un salt la 700 de posturi in timp rekord)
- gentuta ta care nu te desparti de ea nici macar la intalniri, stai cu ea in mana asa o seara intreaga, stai si tu comod.
- celebra zicala \"futui\" care se pare ca a ajuns tic verbal la tine
- mai ai momente cand te bagi aiurea intr-o discutie si dai o duma de ***, de piere la cei 2 interlocutori tot cheful de vorba. (asta e pe bune, e testata treaba)
- si bineinteles V8. omule, te inteleg, V8-urile sunt niste motoare extraordianare, cu un consum cat casa, si un cuplu de invidiat. dar deja exagerezi frate, cand spui tu V8, toata lumea da ochii pe spate deja. am inteles ca iti plac, dar se pare ca nimeni din team e foarte interesat de ele, si u nu-ti dai seama. cum e si despre vintage (junkyard wars, in ro deastea gasesti)

inca o data, sa nu ma intelegi gresit, nu am nimik cu tine, dar aici ne spunem ce nu este in regula cu noi (sunt sigur ca sunt lucruri si despre mine ce pot fii spuse) pt a imbunatatii relatiile dintre noi (cei din gasca).
deci daka revizuiesti putin lucrurule de mai sus, o sa ai numa de castigat.

postu asta a fost \"pe fata\" sa nu ne mai ascundem atata dupa degetul mic (eu oricum nu incap dupa el, ma vad din toate unghiurile :P ) daca te-ai simtit jignit in vre-un fel, i-mi cer scuze.

peace-out dude


edit: si lamureste-ma si pe mine cand am ras eu Cioli si Scooter de DMX?
__________________
R 40510 - Cosmic Grey Ep3


hsnracing.blogspot.com
Corse is offline   Reply With Quote
Old 25-05-05, 18:17   #12
Sc0OTeR

Stage 5
 
Sc0OTeR's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 790
Member of:
[RR]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"florin_cars\"
nu te lua dupa pretenul scooter ca nu se pricepe prea bine la mate. am gresit si eu zicand de numarul de posturi care din pacate pt el erau ale lui Jeff, nu ale mele
Na uite si la asta, si se mai mira ca e luat la baza Dragul meu amic Flo, ce vina am eu ca tu nu stii cate posturi ai Era bine daca aveai tot atatea posturi cate are Jeff, erau vreo 300 de posturi mai putin de lucruri aiurea si offtopic Vezi ca e un topic special facut pentru tine cand ai chef de postat in aceeasi maniera in care ai facut-o si pana acuma

Subscriu la Corse
Sc0OTeR is offline   Reply With Quote
Old 25-05-05, 23:21   #13
Speedy5
Road Runners Member

Stage 5
 
Speedy5's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 698
Member of:
[Moderators]
[RR]
Default

mah fratilor , sincer cred ca avem noi probleme mai mari decat sa-i facem viata grea lu florin , asa ca mai slabiti-l putin.
respect.
Speedy5 is offline   Reply With Quote
Old 26-05-05, 03:17   #14
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default

mesaj pt \"AMICII\"

calculicind bine tu nu ai facut parte din trio la acel moment referitor la DMX.

another thing, tu crezi ca mie imi convine sa 'car' geanta aia dupa mine all the time?? m-am saturat si eu, dar cand am treaba inainte de meeting normal ca nu pot duce 'lucrurile' in mana, Camera nu mi-o tineti voi(exemplu ITS Oradea cand a si ramas la Speedy5 in masina, nu ca nu stia de ea, dar de obicei filmez si putea sa se uite macar, si sa zica hai k io duc la F...dar nah, mai bine nu), de altfel am tot primit intrebari referitoare la 'cand vedem filmele?' n-am mini DV ca unii s-o pun la gat intr-o jentuta micuta, aparatul foto la fel, telefoanele(2) nu stau nici ele in aer, fiecare are in mare parte masina si se descurca altfel, restul nu au ce am eu si normal ca vin la distractie tot timpul. Nu pot sa zic ca-mi bag picioarele in filmat/pozat ca daca nu veti beneficia voi(cand o sa scot filmele cel putin) macar le fac pt mine, pasiunea mea. Din pacate pt mine nu cred ca pot sta prea comod tot timpul...

partea cu \"mda\" chiar nu o realizez, adika nush despre ce vb...s-ar putea dar nu imi aduc aminte, ori o fac la baza, pt ca nu-mi aduc aminte sa zic MDA, ori din instinct dar...

akuma cu mana in sold, chiar ai perceput-o aiurea . Nu ti-as dori sa ai si tu ce am eu, nu e prea grav, dar prefer sa nu mai simt ce simteam acum un an si...(scooter poate stie mai bine ca si el are asemenea probleme si stie partial cum se trateaza pt ca nu dispar si gata)

cat despre ce zice Scooter, putin imi pasa de ce am numarat atunci, ma uitam mai jos unde scria nr de posturi dar erau ale lui Jeff langa mesajul meu, dk vrei sa spui concret vezi cate posturi am si atunci vorbesti nu te iei de mine pe baza a ceea ce am numarat eu, avand in vedere ca asemena salturi nu face decat Santos(facea :P chiar el a recunoscut) si chiar ca veni vorba, voi vb cu el, de ce nu faceti baza pe seama posturilor lui?(Joined: 21 Jan 2004---Posts: 5663 ) desi la intruniri a-ti adus vb de problema asta.. si eu am din 02 Oct 2004
744 posturi..hmmm. Relevant la posturi, nu cred ca personal va deranjeaza ce scriu eu acolo, baza a-ti inceput voi sa faceti de mine, nu invers so..v-am jignit cumva in posturile alea? mai ales ca am multe pe alte toapice in afara de TM, pur si simplu scooter se baga si in alte parti si ma face de ***, eu nu am facut asta, nici aici chiar nu-mi face placere sa vb pt ca e ceva in-house, nu neaparat tre sa vada altii, doar suntem in aceeasi trupa, plus ca uneori imi dai impresia ca te porti ca un moderator care nu sterge posturi ci isi bate gura si face omu' de ***. Dk are vre-o importanta ca sunt din RR ca si tine mi-ai trimite PM, dk nu, atunci se pare ca-ti place raca, ca asa am inteles ca a inceput si in alte trupe(4tuning) dintre membri....

se pare ca Scooter-ul care vorbeste de topicurile mele off-topic(BTW nu ai tu treaba ce scriu eu, exista moderatori capabili sa faca asta) posteaza pe \"Ghiceste Masina\" in timpul observatiei facute mie, 2 mesaje la interval de 2 minute in proportie de 80% identice(fara nici o legatura cu topicul, deloc, doar observatii). Maestre AMIC de bumbu' ala mic din dreapta sus nu shtii, ce zice EDIT? hai ca-ti zic eu ce face..sau mai bine lasa-maaa
Bine k de fapt ti-a fost editat de cineva, cred k de hondarul pt exprimare la 'subiect' vorbeste mey frumos, ce naiba - Honda
deci off-topic toti vorbim din greseala, obisnuita, sau prostie. Dupa cum mi-ai zis si tu mie, scrie pe PM(a se citi cum se doreste) ce vrei sa zici persoanei respective..mie unde mi-ai scris pe topic

Mie nimeni nu mi-a facut asta(observatie de genul celei de mai sus), nu pt ca sunt florin_cars si-mi plac V8-rile pt ca nu au nici o relevanta astea dar nu am dat motiv pana acuma nimanui.

Si culmea dupa ce imi faci observatie sa fiu on-topic dai in continuare cu off-topicul tocmai tu in acele topicuri.
florin_cars is offline   Reply With Quote
Old 26-05-05, 03:23   #15
florin_cars
Old School Cars

Stage 5
 
florin_cars's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 10,674
Member of:
[FORD]
[Old School Cars]
[BMW]
[MERCEDES]
Default

aveti idee ce inseamna Trupa?! adika scooter-e te intereseaza ce scriu pe forum asha mult incat preferi sa devii off-topic doar ca sa le arati altora ca tu membru din RR ca si mine ma faci de *** doar asha de placere? ori imi tii partea cand altii comenteaza(k sunt din trupa cu tine) dk vrei, ori nu te bagi, dar nu fa pe smecheru' sa le arati altora ce poate scooter k nu castigi nik nici tu nici RR ca trupa.
nu cred sa mi se fi modificat vre-odata un post pt vorbe urate, tie insa da
suntem o trupa de pasionati intr-ale masinilor, curselor, ce mai tine de domeniul acesta, avem cumva trecut in domeniu si parodie cu gust de cireasa amara pare-se ca da, din pacate

ma mir ca nu demult ne intelegeam bine(scooter&CO) diferendele din partea voastra au venit, eu sunt la fel ca inainte, nici nu stiu sa fiu altfel, desi cred ca ar trebui, pt ca din pacate va fac viata grea se pare...
cioli dk imi place mie masina aia nu vad ce te deranjeaza pe tine ca am facut poza langa ea(e ceva ce odata am avut ocazia sa vad pana acuma, si mai e si singurul Muscle car langa care am avut ocazia sa stau), tu esti comentator asa ca keep on rubbing, e meseria ta. Am vazut si pe alt forum cum te porti cu cei ce nu-ti impartasesc ideile, esti acid rau de tot, culmea ca de doua ori mi-ai dat o impresie ff buna, la masina cand m-ai ajutat, iti multumesc pt 'aia'. Nu stiu ce vei face tu langa o masina ce-ti place enorm, sau hai sa luam pe cineva neutru, Speedy 5, dati-i un R32 si ce o sa faca? sa ne zica el dk vrea...

scrieti voi akolo in topicul vost' special k de aia l-ati creat in tandem/trio... nu?? (oricum numa voi se pare ca a-ti postat)
pt oameni normali exista un topic mai special, l-a creat Akimoto aici dar trebuia sa aveti voi un motz in alta parte, nu??
Nu inteleg ceva? de ce fenomenul 'de turma' produce asa mari modificari in comportamentul vostru?! ca separat e cu totul alta situatie...



(nah ca il copii pe santos, cu posturi cat 2 pagini )

P.S. cine se simte lezat in vre-un fel prin cele mai sus spuse, e rugat sa trimita o sesizare la comitetul pt frauda si analiza postala Str Paciurea nr 4, ap 5
Acest mesaj a fost testat pe subiecti umani fara acordul lor. Daca apar manifestari neplacute, adresati-va medicului sau farmacistului
florin_cars is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -