mah pai scoate si tu rimelu' (sau cu se cheama, ala de va dati voi pe gene) si arde-i niste pleoape d-alea de bagaboanta.....
acuma pe bune, cauta si tu pe net ca sigur gasesti.....vezi ca baietii de la prostreet din baia mare se ocupa cu asa ceva si trimit prin posta http://www.prostreet-tuning.com/
__________________ ... fara bling bling .. fara pepsi cola pe parbriz