Salut mi-am luat un seat leon are radiocasetofon cu magazie de cd dar lipseste suportul acela care intra in magazie... ma poate ajuta cineva cu componenta respectiva este vorba de magazia asta ...
aceiasi magazie am si eu si nici eu nu aveam acel cartus cand am luat masina . dupa multe cautari , am gasit pe ebay in anglia . m-a costat in jur de 100ron cu tot cu transport .