Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Unitati de bord si surse

Unitati de bord si surse HU, iPOD, MP3, etc

Reply
 
Thread Tools
Old 11-06-05, 10:21   #16
Heparu_Boy
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Heparu_Boy's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 929
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DaciaMustang\"
eu cred ca pioneer ala de care zici tu e cam 600 dolari, nicidecum 300 euro (poate la mana a doua,daca se gaseste) si te referi la modelul deh p80mp (ala cu volumul aproape de centru, cu afisaj organic si cu toata lumina albastra) si nu scoate 4x60w (4x32) decat daca-l legi direct la baterie...
iar \"scule profesionale\" inseamna mult mai mult decat un mp3/wma cu amplificare...inseamna o unitate care da numai semnal, fara amplificator intern, legata la un procesor de semnal, care se leaga mai departe pe amplificatoare separate...asta inseamna scule profesionale....iar kenwood nu are asa ceva in catalog (check out pioneer 4 egzample)
Eu ti-l aduc la 300 de euro nou plus ce imi iese mie !!!
Heparu_Boy is offline   Reply With Quote
Old 16-06-05, 04:04   #17
DaciaMustang

Stage 4
 
DaciaMustang's Avatar
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 227
Default

hepare, ia zi pretul in lei ca mi-ai atras atentia... am gasit sa-mi \"marit\" unitatea pe care o am acum pe masina (pioneer deh-p3600mp) si ma intereseaza rau de tot p80mp-ul ala! deci cat ma ajunge cu totul in lei? (cu tot cu shpaga ta); ca sa nu se supere moderatorii pe noi, da-mi un mesaj pe privat; merci mult.
a, si inca ceva: de unde il iei? poa'sa fie si furat, ma intereseaza sa fie nou / cat mai aproape de nou si sa functioneze tot la el
__________________
small guy, small ride...
DaciaMustang is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -