Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Arata-ti sunetul! > Sistemul Audio de pe Masina Mea

Sistemul Audio de pe Masina Mea Sistemul Audio de pe Masina Mea

Reply
 
Thread Tools
Old 14-04-10, 00:38   #61
Marinu

Stage 5
 
Marinu's Avatar
 
Join Date: Feb 2006
Posts: 697
Member of:
[Moderators]
[Competitor CNCA]
Default Re: Citroen C4 Sistem SQ 5 CH "Brax Team"

Din pacate Citroen-ul C4 prezentat aici nu mai are sistemul audio montat pe el datorita unui accident rutier, care probabil il va determina pe posesor, adica pe Leso sa isi schimbe masina.

Pentru posesorii Citroen C4 in varianta 2 usi, sunt prezentate spre vanzare fetele de usi, construite custom, pe care pot fi montate cate 2 difuzoare de 16.5 cm, dimensiune standard. In urma accidentului nu au suferit nici macar o zgarietura, masina fiind lovita frontal. Acestea sunt foarte rigide ca si constructie, si sunt insonorizate cu Dynamat Xtream si pasta Brax eXvibration. Arata exact ca in pozele de mai jos. Montajul acestora nu necesita nici un fel de modificari la structura metalica a usilor, sau a altor elemente.

Tot pentru Citroen C4, sunt de vanzare stalpii frontali, construiti special pentru tweeterele Brax Matrix 1.1. Acestia sunt imbracati in acelasi material ca si partea inferioara a fetelor de usi. Materialul se integreaza foarte bine in interiorul masinii. Nici montajul acestora nu necesita nici un fel de modificari.

Pentru informatii privind pretul, sau alte detalii, folositi PM la userul meu sau la userul leso.
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	1_mica.jpg
Views:	99
Size:	497.8 KB
ID:	1419796   Click image for larger version

Name:	2_mica.jpg
Views:	89
Size:	642.3 KB
ID:	1419797   Click image for larger version

Name:	3_mica.jpg
Views:	104
Size:	487.6 KB
ID:	1419798  

Click image for larger version

Name:	7_mica.jpg
Views:	134
Size:	551.2 KB
ID:	1419799  
__________________
Music lets you know.. You are alive !

More at: https://www.facebook.com/ArtInMotionExclusive

Last edited by Marinu; 14-04-10 at 00:43.
Marinu is offline   Reply With Quote
Old 14-04-10, 10:12   #62
ceachi

Stage 5
 
ceachi's Avatar
 
Join Date: Apr 2006
Posts: 721
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Citroen C4 Sistem SQ 5 CH "Brax Team"

Pacat , o pierdere semnificativa !
Sa speram ca un alt pasionat nu va rata ocazia de a lua nise fete de usi pe cinse!
Lui Leso-i urez bafta cu noua masina si nu capitula man , priveste si partea plina a paharului , nu ai patit nimic!
__________________
CDA-7990R F#1 Status CD Tuner + PXA-H900 F#1 Status Multimedia Manager , BRAX Matrix 1.1 , BRAX Matrix 2.1 , 2*BRAX Matrix 6.1 PP , 4*BRAX X 2000.2 Graphic Edition platinum ,2* BRAX Matrix 10.1

ceachi is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -