Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Arata-ti sunetul! > Sistemul Audio de pe Masina Mea

Sistemul Audio de pe Masina Mea Sistemul Audio de pe Masina Mea

Reply
 
Thread Tools
Old 07-02-11, 13:45   #76
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: Hummer H3

sper sa nu deranjez pe nimeni prin acest post de acum ca nu asta este intentia. daca incinta este gresita si se reface barem cine o face sa nu mai gaureasca gresit incinta,sa o faca cu mai multa rabdare ca e pacat de material si de timpul pierdut
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	nou1.jpg
Views:	151
Size:	387.4 KB
ID:	1862034   Click image for larger version

Name:	nou2.jpg
Views:	135
Size:	369.5 KB
ID:	1862035  

Last edited by Seal; 07-02-11 at 14:10.
Seal is offline   Reply With Quote
Old 07-02-11, 20:48   #77
Rafaila

Stage 5
 
Rafaila's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 1,016
Default Re: Hummer H3

Quote:
Originally Posted by Seal View Post
sper sa nu deranjez pe nimeni prin acest post de acum ca nu asta este intentia. daca incinta este gresita si se reface barem cine o face sa nu mai gaureasca gresit incinta,sa o faca cu mai multa rabdare ca e pacat de material si de timpul pierdut
Nu-ti fa probleme ,multi am facut ancercari si greseli .......ar fi bine bagam la cap......
Rafaila is offline   Reply With Quote
Old 07-02-11, 20:51   #78
ugod

Stage 5
 
ugod's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 3,804
Default Re: Hummer H3

Quote:
Originally Posted by Seal View Post
sper sa nu deranjez pe nimeni prin acest post de acum ca nu asta este intentia. daca incinta este gresita si se reface barem cine o face sa nu mai gaureasca gresit incinta,sa o faca cu mai multa rabdare ca e pacat de material si de timpul pierdut
mocheta ca si ploaia e sfanta ..sterge urmele
ugod is offline   Reply With Quote
Old 07-02-11, 22:42   #79
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: Hummer H3

eu prefer sa se vada lucratura
Seal is offline   Reply With Quote
Old 07-02-11, 23:52   #80
TM18SID

Stage 2
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 64
Default Re: Hummer H3

1. avand in vedere ca nu am avut circular acasa.....si ca am taiato cu soricelu si ca in 2 ore canta muzica is super multumit

2. nu is adeptu finisajelor migaloase...decat sa ma chinui 3 ore sa iasa la linie mai bine putin mai stramb si in jumate de ora( rezultatul oricum e la fel....) finisajele se fac in partea din fata a masinii nu in spate

3. bine zice cristi....cand pui mocheta arata tot cum trebe si daca nu o pui zic cei de la emma ca lada ii neterminata ))

nu deranjezi pe nimeni cu posturile....nu suntem suparaciosi
TM18SID is offline   Reply With Quote
Old 08-02-11, 07:46   #81
Seal

Stage 5
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 1,040
Default Re: Hummer H3

2. nu is adeptu finisajelor migaloase...decat sa ma chinui 3 ore sa iasa la linie mai bine putin mai stramb si in jumate de ora( rezultatul oricum e la fel....) finisajele se fac in partea din fata a masinii nu in spate

DEZAPROB TOTAL
Seal is offline   Reply With Quote
Old 01-03-11, 07:15   #82
ludo_ludovic2003

Stage 5
 
ludo_ludovic2003's Avatar
 
Join Date: May 2007
Posts: 1,700
Member of:
[Competitor CNCA]
Default Re: Hummer H3

si eu sunt de acord cu seal... imi place daca se aude bine , insa dupa un timp incerci sa cauti defecte ale sistemului ...si pana la urma tot ceea ce facem facem pentru noi. de ce sa nu mai stai 1 ora in plus sa faci ceva ce o sa-ti placa si mai tz,decat sa pui acolo 4 bucati de pal sau tego sau mai stiu eu ce , si sa iasa urat.... de aceea eu sunt de partea lui seal ... cu o zi mai tz dar imi va placea si mai tz, nu peste o saptamana ma apuc si demontez , ca deja stiu cum suna dar lucrez la finisari... daca aveai o masina urata , spuneam ....dar ai o super masina ...parerea mea....este pacat ca nu dai importanta detaliilor...
ludo_ludovic2003 is offline   Reply With Quote
Old 01-03-11, 23:32   #83
TM18SID

Stage 2
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 64
Default Re: Hummer H3

bine m-ati lamurit...promit ca o sa o fac sa arate bine dar momentan nu prea mai am nici o apasare....nici un event nimic....nu prea mai e curioasa lumea sa organizeze ceva in tara asta
TM18SID is offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 09:49   #84
IM

Stage 5
 
IM's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 811
Default Re: Hummer H3

Quote:
Originally Posted by TM18SID View Post
bine m-ati lamurit...promit ca o sa o fac sa arate bine dar momentan nu prea mai am nici o apasare....nici un event nimic....nu prea mai e curioasa lumea sa organizeze ceva in tara asta
wrong!
aprilie - iron gates... probabil odata cu sustinerea si a cursului de formare a arbitrilor EMMA ro.
Timisoara se va regasi si in acest an in calendarul competitional EMMA Ro dar cu siguranta intr-o alta locatie fata de anul trecut. Saptamana aceasta se va definitiva calendarul competitional 2011 si atunci se va sti exact ce unde si cand!
Regulamentul ESPL (European Sound Presure League) ro va suferi modificari, una dintre ele fiind aceea ca presiunea acustica se va masura numai cu senzorul in parbriz.
__________________
Pure Music
"The myth is stronger than the truth,
And the truth can sometimes lie
To see all from what it was
You need an uncorrupted eye..."
ionutmocioiu-on-facebook.com
IM is offline   Reply With Quote
Old 02-03-11, 11:40   #85
TM18SID

Stage 2
 
Join Date: Oct 2010
Posts: 64
Default Re: Hummer H3

egal....tot is putine fata de ce au fost in alti ani :P

nu locatia e problema....ci anuntarea din timp si publicitatea :P
daca se facea la padurea verde in loc de Real...tot atata lumea venea...GARANTAT....adik concurentii si prieteni de ai lor :P

si modificarea cu senzoru nu e neaparat o imbunatatire a regulamentului....muzica din masina o asculti cu urechile care stau langa tetiera nu langa parbriz..... nu sunt nici pro nici contra....ideea e sa fie la toti la fel si atat. nimic mai mult.
TM18SID is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -