Salutare tuturor! Am au subwoofer JL AUDIO 10w6 in incinta din MDF cu bas reflex amplificat de o statie mono dedicata acestui dif. JL AUDIO 500/1. Pana acum ma credeam cel mai bun in reglaje,sfaturi,recomandari. Acest sistem este f.f.complex si minutios.Pur si simplu simt ca nu sant in stare de asa ceva. Nu credeam ca o statie mono este atat de complicat de reglat. Mentionez ca in masina calitatea sunetului este de neegalat in comparatie cu alte marci competitive pe care le-am tot combinat in fel si fel prin masina. Problema mea este ca eu stiu sigur ca poate mult mai mult. Ma poate ajuta un Specialist,un impatimit sau un detinator al acestui sistem ?
Va multumesc frumos ! Adi