Vrei sa faci F1 ??? Boxe sau woofere ??? Ca sa pui niste boxe nu-ti trebuie asa de mult loc. Dar daca vrei woofere, ar fi interesant un asa aranjament in masina, cu un scaun flancat de woofere. Dar ti-ar trebui garaj in acest caz neaparat.
1. Pentru boxe nu trebuie sa scoti 1 scaun, le pui pe capacul din spate.
2. Daca vrei niste woofere foarte mari, doar in acest caz nu vei avea loc in portbagaj si atunci poti sa scoti unul. Dar ca sa lasi masina stock si sa para cuminte in audio, lasa scaunele acolo si baga in portbagaj o cutie band-pass sau reflex cu 2 woofere facute pe marimea portbagajului si gata.
3. Daca ai 16 ani, ai timp 2 ani ca sa faci acest proiect.