Salut, am o mica problema ca niste difuzoare JBL, nu sunt difuzoarele mele deci nu stiu cum s-au folosit.
Problema este urmatoarea, dintr-un motiv sau altul, conul, s-a dezlipit de membrana cauciucata, in mai multe locuri...
Ce se poate face? Se poate lipi? daca da, unde? sau cu ce solutie adeziva?
Puteti observa pozele.