Quote:
Originally Posted by CtinBogdan
buget  intre 1000-1500 E maxim 
|
Prima solutie este: Asta ar fi cea scumpa
Componete DD CS-65 =150 euro perechea
Amplificator comp DD C4 = 250 euro
Amplificator bas DD Cm1000= 300 euro
Sub DD 512 x2 buc 150 euro bucata= 300 euro
Player Kenwood KDC-5051 699 ron
Solutia 2 mai ieftina:
Amplificator DD c5 -280 euro
Componente DD CS-65=150 euro
Sub DDLA 312 217 euro
Player Kenwood KDC-5051=699 ron
La solutia nr 2 folosesti 2 canale ale amplificatorului pt amplificarea componentelor, iar celalalte 2 legate in punte pt amplificarea subwoofer-ului. Oricare din variante se pot modifica, poti sa schimbi ori una din componentele sistemului sau chiar mai multe. Cea mai buna solutie este sa te lasi pe mana unui instalator care sa gandeasca tot sistemul pt tine, sa il monteze si sa suporte garantia montajului si ca o sa primesti ce doresti pt bani tai.