Go Back   Forum 4Tuning > Car-Audio, Multimedia & GPS > Car Audio > Coltul incepatorului

Coltul incepatorului Intreaba si afla ce vrei sa stii

Reply
 
Thread Tools
Old 11-10-11, 23:16   #1
ginerica

Stage 1
 
Join Date: Jan 2009
Posts: 19
Default intrebare

salut, am o nelamurire. de curand sunt posesorul mandru al unui opel asta gtc. acum intrebarea. vreau sa anulez difuzoarele din spate, sa prelungesc firele pana in portbagah si sa le leg la un amplificator cu 2 canale pentru doua difuzoare ovale pe care o sa le montez pe polita. acum partea care ma nelamureste. vrea sa mai pun si o statie si un subwoofer. pentru subwoofer, de unde trag semnal. statiile in afara de intrare de semnal, au si o iesire de semnal? adica, dupa ce bag semnal de la cele difuzoare ale masini in statia pentru difuzoarele ovale de pe polita, exista, sau se poate scoate semnl pentru statia de la sub? nu am achizitionat inca nici subwoofer, nici statii, nici difuzoare. mai intai vreau sa ma informez, apoi sa achizitionez.
p.s.: vreau si difuzoare, si sub pentru putea scoate din uz uneori subwooferul, exemplu cand sunt cu mama, sau cand am de carat ceva in portbagaj, si sa nu raman dar in 2 difuzoare, cele din portiere.
multumesc frumos
ginerica is offline   Reply With Quote
- Copyright 2026 4Tuning -