Salut,
Am un bmw 525d din 2006. Sistemul audio este standard : 2 boxe medii fata, 2 joase sub scaune si 2 medii spate. Sunt locuri pentru tweetere dar sunt pline cu polistiren. Se aude trist.
As vrea sa cumpar 4 seturi din astea :
https://www.4tuning.ro/magazin/difuzo...-id-17728.html, si sa inlocuiesc cele 4 boxe medii si sa adaug tweetere. Se merita ? Alte recomandari pentru aprox 15 mil ?
Multumesc anticipat pentru sugestii.