salve.am si eu o primera p11 din 99 si as dori sa imi pun si eu un casetofon fratzilor cu cd pe el sau in cel mai rau caz o magazie de cd-uri cum sa fac???caci daca scot casetofonul ala vechi de pe msina raman fara butonul de avarie (caci e incorporat in casetofon)dar la casetofonul original am vazut caci scrie "cd charger" parca,asta inseamna ca ii pot pune magazie de cd-uri???daca pot pune magazie de cd-uri ce marca sau cum sa caut sa cunpar(in functzie de ce;vreoun cod ceva??) caci am intzelesca nu sunt toate compatibile. va multzumesc anticipat.respect