Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-11-05, 23:54   #1
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default Propunere pt Membrii Fondatori!

Propun numai pt membrii fondatori de la cluburile din Craiova un acord.
Prin care cer ca acestia sa aibe intrarea libera atat ca spectator cat si ca participant la orice cursa organizata in Craiova!
Ar fi bine si o intelegere pt membrii cluburilor din craiova care participa la curse , sa aibe o reducere! - fatza de altii care nu fac parte din nici un club.
Maxim 7 membrii de la fiecare club!
Ce ziceti ar fi buna ideea .
Fiecare club sa faca o lista cu membri fondatori !
Haideti fiecare cu cate o idee constructiva sa vedem daca reusim ceva bun!
Sper ca de la fiecare club sa vb cate cineva sa-si spuna parerea

Fiindca suntem la primul pas cu aceasta cursa pe 4 decembrie , noi propunem sa incepem de pe 4, sa si aplicam
__________________
NU MAI ESTE VALABIL
Vialy is offline  
Old 09-11-05, 00:04   #2
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Propunere pt Membrii Fondatori!

Quote:
Originally Posted by \"Vialy\"
Ar fi bine si o intelegere pt membrii cluburilor din craiova care participa la curse , sa aibe o reducere! - fatza de altii care nu fac parte din nici un club.

Stii ce faci prin chestia asta...obligi pasionatii sa se inscrie la cate un club doar pt. a avea parte de niste reduceri..si nu vad beneficiul ! Exact asa e si cu faza cu 100 de mii inscrierea pt. membrii cluburilor, dar nu am vrut sa zic nimic, practic cei care sunt intr-un club au un avantaj...si acum o sa inceapa sa sune telefoanele : vreau si eu sa ma inscriu ! Dar se pierde esentialul...de ce vrea sa se inscrie ? pt. reduceri sau pt. ca vrea sa ajute clubul ?


Parerea mea...nu am dat cu paru` !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 09-11-05, 00:08   #3
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default

Pai da ... dar tu iti cunosti oamenii si nu cred ca o sa ti in club oameni care sunt doar pt reduceri !
Eu zic sa ne orientam doar pe partea cu membrii fondatori pt un inceput!
Daca si cei care organizeaza curse in Craiova trebuie sa plateasca ... , nu mi se pare prea corect!
Vialy is offline  
Old 09-11-05, 00:14   #4
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

E cam cu dus intors toata treaba dar e bine de discutat.....sincer pe mine nu ma deranjeaza sa dau 50-100 de mii si sa vad ceva de calitate !


Asteptam sa vedem maine si parerile celorlalti
Al3xius is offline  
Old 09-11-05, 00:17   #5
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Oricum sunt multi oameni in Craiova care poate nu sunt membri fondatori sau poate ca nu sunt inscrisi la vreun club dar au un cuvant greu de spus in lumea curselor...si au avut dintotdeauna !
Al3xius is offline  
Old 09-11-05, 01:37   #6
Adryx

Stage 4
 
Adryx's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 257
Member of:
[VW]
Default Re: Propunere pt Membrii Fondatori!

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
practic cei care sunt intr-un club au un avantaj...si acum o sa inceapa sa sune telefoanele : vreau si eu sa ma inscriu ! Dar se pierde esentialul...de ce vrea sa se inscrie ? pt. reduceri sau pt. ca vrea sa ajute clubul ?
Un exemplu: de ce sa ma complic sa-ti dau tie telefon pentru inscriere, sa astept sa fiu acceptat...si nici n-as avea cum sa mai intru in cei 7 membri care nu platesc taxa...cand pot foarte simplu sa adun inca 6 prieteni, facem repede un club si SIGUR suntem fondatori...nu? si sa vedeti cum o sa apara \"n\" cluburi asa...pt gratuitatea asta...
__________________
Old VW's never die, they just get lower.
Adryx is offline  
Old 09-11-05, 07:21   #7
GAB35DJ

Purtator de cuvant EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
GAB35DJ's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 327
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

eu sunt mebru fondator...deci...ia sa nu mai imi luati bani!!!
GAB35DJ is offline  
Old 09-11-05, 09:05   #8
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Propunere pt Membrii Fondatori!

Quote:
Originally Posted by \"Adryx\"
Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
practic cei care sunt intr-un club au un avantaj...si acum o sa inceapa sa sune telefoanele : vreau si eu sa ma inscriu ! Dar se pierde esentialul...de ce vrea sa se inscrie ? pt. reduceri sau pt. ca vrea sa ajute clubul ?
Un exemplu: de ce sa ma complic sa-ti dau tie telefon pentru inscriere, sa astept sa fiu acceptat...si nici n-as avea cum sa mai intru in cei 7 membri care nu platesc taxa...cand pot foarte simplu sa adun inca 6 prieteni, facem repede un club si SIGUR suntem fondatori...nu? si sa vedeti cum o sa apara \"n\" cluburi asa...pt gratuitatea asta...

vorbeam ipotetic cu sunatul telefoanelor...cred ca varianta spusa de tine e de 10 ori mai concludenta ! Mi-a ajuns mie ceva pe la urechi de un nou club ...da` nu zic nimik momentan
Al3xius is offline  
Old 09-11-05, 09:19   #9
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Ba va rog sa inchideti topicul asta pt a nu are nici o relevanta.Vialy... de platit plateste toata lumea iar cei cunoscuti nu o sa plateasca niciodata ... ar fi de cacat faza sa li se ceara bani! Macar asa din respect....
Opinii pro si contra ... astept!
__________________
Don't smoke cigarettes! Don't take any drugs! Don't go out @ night!Just FUCK!
La 13 ani e prea devreme,"in noaptea nuntii"e prea tarziu!
Ecstasy.Marijuana.Hasish.THC.LSD.Foxy.Speed.Mescal ina.Cocaina.Ketamina.Magic-Mushrooms
https://img87.imageshack.us/my.php?image=image029qy8.jpg
DJ77VLD is offline  
Old 09-11-05, 09:31   #10
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

asta da topic
MaF|OtU is offline  
Old 09-11-05, 09:33   #11
DanielSRE

Stage 5
 
DanielSRE's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 599
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DJ77VLD\"
... de platit plateste toata lumea
Corect.....toata lumea trebuie sa plateasca indiferent cine e (nu conteaza asta),este un eveniment la care se percepe o taxa de intrare shi mi se pare corect k toata lumea sa plateasca,nu sa faca cum a vazut toata lumea cum unii incercau sa intre pe aeroport pe camp pe acolo prin iarba......nu e frumos,trebuie respect fata de organizatori...
__________________
BMW 320 e36 coupe sold
BMW 318is e30 coupe now
DanielSRE is offline  
Old 09-11-05, 09:36   #12
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Daniele tu de cate ori ai platit domne? Ca eu nu imi aduc aminte sa fi platit vreodata! Zau... cel putin cand am fost impreuna nu am platit! Dar de acum incolo sa inteleg ca vrei sa fi un bun contribuabil si sa platesti.Te conformezi?
DJ77VLD is offline  
Old 09-11-05, 09:52   #13
DanielSRE

Stage 5
 
DanielSRE's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 599
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"DJ77VLD\"
Ca eu nu imi aduc aminte sa fi platit vreodata! Zau... cel putin cand am fost impreuna nu am platit!
Asa este,atunici cand am intrat cu tine, nu am platit,dar cand nu ai fost u atent mam intors shi am platit taxa de intrare k spectator,
(ete ca ti`o spusei shi pe asta),banii iam dat chiar lu` Razvan Nitro (de la ghoost),el poate sa confirme asta,poti sa il intrebi daca vrei,chiar te rog.....
DanielSRE is offline  
Old 09-11-05, 10:05   #14
Ciumegu

Stage 3
 
Ciumegu's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 134
Default

Eu cred ca e aberatzie chestia asta cu 7 negri membri fondatori. Tu nu stii ca aproape la fiecare cursa intra cel putin 10 membri de la fiecare club pe gratis .
Si inca un lucru nu va mai uitatzi in gura lu VLDu si SREu ca astia nu au platit niciodata si nici nu vor plati ca au cunostintze de cultura generala
Ciumegu is offline  
Old 09-11-05, 10:14   #15
DJ77VLD
eXtreme USER

Stage 5
 
DJ77VLD's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 773
Member of:
[Extreme Racing]
Default

iote si pe asta! Tu cine mai esti ma? Nu mai minti lumea ca te crede... Aaaaa stiu de ce postezi minciuni... esti \"Adminrator Legal RACING\"
DJ77VLD is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -