Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 20-11-05, 20:04   #106
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

si care ar fi cluburile alea?si cine ar sta sa se intereseze de cazare pentru toata lumea in deplasari?si sunt atatea intrebari la care nu sunt raspunsuri si sunt atatia care vorbesc si niciunul nu face nimic!

asta cu plecatul si cu facutul TOTI sunt satul!
dupa parerea mea fiecare cu grupul si cu prietenii lui....un exemplu concret este ranca(cine a fost stie)...si cu asta am incheiat!
ia tu initiativa,imi spui cati bani tre sa-ti dau(dam),pe cazare,pe benzina s.a.m.d. si mergem si la w.r.c. dar.....
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 20-11-05, 21:07   #107
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Eu ma refeream la o situatie mult mai simpla, care nu include legaturi de club si alte aspecte... Si nici nu am zis sa plecam toti, sa stam impreuna sau sa ne casatorim Sunt cazuri in care unii se duc numai pt o zi, sau pur si simplu nu au cu cine sa ajunga! Nici un prieten de-al meu n-a putut ajunge la Sibiu, si atunci cu ce ma ajuta daca am prieteni sau fac parte dintr-un club? Poate ca erau cativa care ar fi mers, dar pe care nu ii cunosc asa bine, nu le am nr de tel... si ar fi avut un loc si pt mine, sau ar fi mers cu mine... Sau au fost cazuri cand doar trebuia sa ajung la o etapa unde ma astepta cineva, la mine problema era drumul! Nu se punea problema de plecari in grup, de cazare, de gratare, de distractie, ci doar de nevoia de a ajunge...
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 20-11-05, 21:11   #108
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

nu de tine era vorba!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 20-11-05, 23:27   #109
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"krang\"
Hai sa incercam sa comunicam mai bine si sa intarim comunitatea asta si la noi in oras.Poate de la anul plecam la curse mai organizati,asa cum faceati voi in urma cu cativa ani.
Clubul Insane este pentru!
Noi o sa ne ducem la Bucuresti pe 11 , putzine masini o sa vedem exact cate dar cateva masini tot merg! -noi suntem mai mult cu curse de viteza si indemanari!
Vrem sa formam un grup mare si sa mergem in coloana ! - asta ramane de vazut daca se poate!
__________________
NU MAI ESTE VALABIL
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 21-11-05, 02:14   #110
krang

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 50
Member of:
[Midnight Racers]
Default

dj16xxs nu tin neaparat sa mergem in coloana . eu am inteles ca tu nu esti multumit ca nu se mai intampla ca acum cativa ani,cand se pleca organizat samd.Iar de cluburi,ce sa iti mai enumar,eu le stiu pe astea:Extreme,Midnight,Insane,Ghost...poate mai sunt si nu le stiu eu...Chiar tu cu gura ta ai zis la o intalnire pe la primarie ca avem o gramada de cluburi si se nasc discutii aiurea.Eu unul am stat departe de asa ceva si o sa stau si in continuare.
Cat priveste cu plecatul la deplasari...e ok...sunt de aceeasi parere,fiecare e cu grupul lui,unde se simte mai bine si cu oameni pe care ii cunoaste.Un gratar si o bere la gramada nu cred ca ar strica,ne-ar ajuta sa ne cunoastem mai bine si ar mai stinge din conflice...parerea mea...
Oricum,daca aflati de orice gen de competitii auto postati aici la 'comunitati locale'...poate ne este de folos la mai multi.
krang is offline   Reply With Quote
Old 20-01-06, 15:30   #111
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

s-a ivit ocazia sa mergem impreuna anul asta undeva....adica la oradea,pe 25-26 feb!cine se anunta sa mearga cu o zi inainte?
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 21-01-06, 12:16   #112
krang

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 50
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Pai ce eveniment este la Oardea pe 25??
krang is offline   Reply With Quote
Old 21-01-06, 12:19   #113
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

dB Drag + un tuning show.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 22-01-06, 20:00   #114
krang

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 50
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Eu unul nu ma bag la asta..NU sunt prea pasionat ca sa ma deplasez pana la Oradea pt asa ceva Prima deplasare anul asta cred ca o sa fie la Brasov la deschiderea CNR.
krang is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 00:21   #115
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"krang\"
Eu unul nu ma bag la asta..NU sunt prea pasionat ca sa ma deplasez pana la Oradea pt asa ceva Prima deplasare anul asta cred ca o sa fie la Brasov la deschiderea CNR.
si probabil si ultima!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 04:30   #116
krang

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 50
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Mdea...interesant punctul tau de vedere.Nu vad de ce ma judeci daca nu ma cunosti.Pur si simplu nu ma intereseaza dB Dragul si nici dupa tuning show nu ma omor:P Pentru mine cursele adevarate sunt raliurile si vtm-urile...Sa fim seriosi,unde este marea filozofie de la liniute??Ce e mare lucru sa iti tunezi masina?Ai atatea modele,atata informatie incat meritul proprietarului este aproape nul...Asa ca va doresc vizonare si auditie placuta pe unde mai mergeti :P
krang is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 10:46   #117
dBDrag

Stage 4
 
dBDrag's Avatar
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 190
Member of:
[Moderators]
Default

Legatura intre toate este faptul ca iti pregatesti si modifici masina.

La dB Drag o modifici sa sune tare
La Tuning Show o modifici sa arate bine
La Legal Racing o modifici sa termine cat mai repede cei 400m
La Raliuri o modifici ca sa ajunga sa predea carnetul
La VTM o modifici sa urce dealul cat mai repede

Mie personal imi plac toate, dar nu prea am cum sa le compar...
dBDrag is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 15:04   #118
krang

Stage 2
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 50
Member of:
[Midnight Racers]
Default

Pai fiecare cu gusturile lui...Nu inseamna ca daca tie iti place DBdrag gresesti...Nu inseamna de asemenea ca daca mie nu imi place gresesc Asta e..unii sunt pasionati de formula 1,altii de raliuri,altii de tuning...Este greu sa 'numeri' pasinea fiecaruia si este de asemenea incorect.Pana la urma fiecare incearca sa isi alimenteze pasiunea cum poate.
krang is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 16:05   #119
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"krang\"
Mdea...interesant punctul tau de vedere.Nu vad de ce ma judeci daca nu ma cunosti.Pur si simplu nu ma intereseaza dB Dragul si nici dupa tuning show nu ma omor:P Pentru mine cursele adevarate sunt raliurile si vtm-urile...Sa fim seriosi,unde este marea filozofie de la liniute??Ce e mare lucru sa iti tunezi masina?Ai atatea modele,atata informatie incat meritul proprietarului este aproape nul...Asa ca va doresc vizonare si auditie placuta pe unde mai mergeti :P
citeste inca odata ce ai scris tu si eu,acum cateva luni cand s-a deschis topicul asta!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 23-01-06, 16:07   #120
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dBDrag\"
Legatura intre toate este faptul ca iti pregatesti si modifici masina.

La dB Drag o modifici sa sune tare
La Tuning Show o modifici sa arate bine
La Legal Racing o modifici sa termine cat mai repede cei 400m
La Raliuri o modifici ca sa ajunga sa predea carnetul
La VTM o modifici sa urce dealul cat mai repede

Mie personal imi plac toate, dar nu prea am cum sa le compar...
un raspus mai complet dacat asta nu putea nimeni sa dea.bravo.....personal imi plac toate si in functie de timp merg la toate....cel putin la o etapa din fiecare pe an!...eu am sa vin la oradea impreuna cu o gramada de prieteni...PASIONATI!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -