Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 05-09-05, 18:28   #16
Alex NOS

Stage 3
 
Alex NOS's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 104
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

De la accident eu nu am mai fost asa activ..fara obiectul muncii e mai greu... ...Dar tre sa imi iasa de la reparat
Aveam planuri mari pt vara asta..dar daca s-a intimplat ce s-a intimplat am fost tare cuminte...
__________________
0-100 km/h- fara numar!
Alex NOS is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 18:44   #17
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Mai Dorule ce vrei tu sa spui acolo? Ca a aratat cineva cu degetul spre tine, sau prietenii tai? Mai citeste si tu din cand in cand ca unii sunt atat de aberanti incat nu iti vine sa taci! De-aia de sunt maestrii ai \"curselor ilegale\" si sambata dimineata in loc sa urmareasca emisiunile de specialitate se uita la desene animate! Poate ca se dau unii cunoscatori, dar se dau pe ceea ce stiu, nu pe ceea ce vad in jocurile pe calculator! Iti dau pe prv niste topicuri in care sa vezi si tu ce inseamna sa fii roman prost!
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 18:44   #18
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

deci nu ati inteles!cei care merg la curse ne stim!.....ca ne-am intalnit la locul faptei si o sa ne tot intalanim!carmen eu cu tine m-am intalnit la sibiu!si cei mentionti mai sus!ideea este in felul urmator!
sunteti pasionati de curse,rally,moto....tot ce tine de sport motorizat?.....e....sa va spun v-ati ales una dintre cele mai costisitoare pasiuni!unul dintre cele mai scumpe sporturi asta e!deci daca ai pasiuni d'astea bagi si banu ca altfel.......n-ai facut nimic!
v-ati luat de INSANE?aia au vro 3-4 fiesta noi,renault clio,si cateva daewoo,.....deci au bani.....!\"fara sa va umflu,asa e\"
in curand eu cred ca vor face treaba dar cu ceva munca!
cu restu \"pasionatilor\"ce facem?
cu treaba cu ranca am vrut sa facem ceva misto acolo sa mergem toti avand in vedere ca sunt vro 160 km si e zona super marfa!(de raliu)
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 19:06   #19
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default

Carmen nu m-am simitit deloc ... doar vroiam sa scot in evidenta ca potential exista si nu e chiar asa cum s-a dat de inteles in primul post.Nu am vorbit doar de prietenii mei ... dar i-am mentionat si pe ei sa se vada ca existam si ca totusi au facut ceva ( atat cat s-a putut! ) . Te rog nu intelege gresit ! Cat despre cei care abereaza si prind fluturi nu e treaba mea ...

Piticule ... spune mai departe cum facem cu Ranca ... noi vrem sa mergem !
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 20:21   #20
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default

Nu vreau sa supar pe nimeni .. si sa va dau un sfat daca imi permiteti .. Ar fi bine ca nimeni sa nu mai judece pe nimeni, sa nu mai existe rautati, comentarii care aduc certuri .. si altele.
Eu unu propun sa facem o intalnire cu membrii fondatori ai fiecarui club din craiova .... dar oricum nu o sa se intample asa ceva ... si de ce? cred ca stiti raspunsu. Pana nu scapam de orgolii, ambitii \" eu sunt mai smecher nu vb cu ala \" sau eu stiu ... nu o sa putem face nimic impreuna pt Craiova.
Nu am fost pana acum la o cursa in afara , dar mi-ar placea mult ... si sunt sigur ca in clubu din care fac parte sunt cateva masini care se pot da.
Deci XXS ca sa mergem impreuna la o cursa in exterior ... tre' sa ne intelegem bine ... si sa ne cunoastem, clubu insane chiar daca merge la Ranca .. o sa mearga separat ... asta e, multa lume nu ne suporta ! sau ne cred copii si nu ne-am simti bine poate sa ne auzim niste barfe .. sau jigniri. Pana nu scapam de \"copilariile astea\" ... fiecare club o sa-si vada de treaba lui si nu o sa fim uniti.
PS:Nu fac referire la cineva anume ... dar as vrea sa fim mai uniti ! atata tot
__________________
NU MAI ESTE VALABIL
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 20:47   #21
ERY

Stage 5
 
ERY's Avatar
 
Join Date: Mar 2005
Posts: 2,826
Member of:
[Observator 4tuning]
[PARTICIPANT CURSE]
[Hyundai]
[AUDI]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Carmen\"
Cand? Acum sau in mai? Ca s-a organizat de 2 ori VTM la Balva, ca acum trebuia sa fie la Sfantu Gheorghe de fapt si nu s-au asfaltat drumurile. Pe tine parca te-am vazut la Ceres de 1 mai ca am stat la el, pe Sadu' il cunosc
Acum 10 zile am fost.Parca vineri.Am fost prima oara la start, am mancat la hanul ala, si la coborare am stat in primul ac de par.
ERY is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 22:33   #22
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

vialy e problema voastra daca nu vreti sa megeti cu noi....i in legatura cu intalnitul vb saptamana viitoare!.....sper sa ne vedem acolo ca noi o sa mergem multi ai draq!...si suntem pusi pe treaba!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 22:39   #23
FLAu

Stage 2
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 73
Default

Piticule stai calm vrei sa apari si tu in ziare mai bine veziti de treaba :P
FLAu is offline   Reply With Quote
Old 05-09-05, 23:39   #24
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default

Atunci sper sa ne vedem pe acolo!
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 06-09-05, 00:17   #25
DJ-23-SLK

Stage 3
 
DJ-23-SLK's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 143
Member of:
[Extreme Racing]
Default Huh

Mda...bun asa..PITICULE hai sa o facem lata rau la ranca dar beleaua e ca nu putem sa stam totzi in acelasi loc..asat ar fii SMECHERIA...Despre cuburile din Craiova...imi place ca totzi au cate o idee cat se poate se buna...Hai sa facem cumva sa punem toate ideile in aplicare si sa fim totzi..un singur club
__________________
MEMBRU FONDATOR EXTREME RACING CLUB!!!
e X t r e m e FOREVER!!!
DJ-23-SLK is offline   Reply With Quote
Old 06-09-05, 14:20   #26
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default Re: Huh

Quote:
Originally Posted by \"DJ-23-SLK\"
Mda...bun asa..PITICULE hai sa o facem lata rau la ranca dar beleaua e ca nu putem sa stam totzi in acelasi loc..asat ar fii SMECHERIA...Despre cuburile din Craiova...imi place ca totzi au cate o idee cat se poate se buna...Hai sa facem cumva sa punem toate ideile in aplicare si sa fim totzi..un singur club
bah NU VA SUPORT!!!!!!!!!!! sambata sunt la valcea la nunta lui varu-meo, iar voi ar trebui sa stati acasa, NU sa va distrati fara mine !!!!! vreau si eu la Ranca !!!!!!!!!!
revin cu alte idei
__________________
ex LKV, now EVO IX Redefines My Cornering
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Old 06-09-05, 14:27   #27
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default

S-au gasit toti cu nuntile acuma ! Sunt o gramada care nu pot sa vina din cauza nuntilor ... Cel mai corect furi mireasa si vii la Ranca ! Sa facem si noi de o ciorba calda, ca sigur se lasa frig noaptea !
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 06-09-05, 14:28   #28
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default

asa...
in legatura cu ce e la moda: sa fii intr-un \"club\" din care sa tot migrezi..... hmmm.... noua generatie de politicieni???!!!! beahh

iar acei \"raceri\" de peste noapte, din fatza calculatorului, care au reusit sa dea \"burn\" de aproape un metru etc, care se tot cearta cu cei care intradevar stiu ce vorbesc si se cunosc si care intradevar au \"umblat\", ar trebui sa ste in banca lor, sa imvetze si sa astepte sa le vina si lor randul(daca-i duce capul).
as fi curios de cat timp as avea nevoie sa-mi pun mintea cu toti habarnistii de pe aici si mai ales ce as castiga??? sa umilesc un prost??? ce rost are??tot retard ramane... multi sufera de sindromul pechinetz. adica desi sunt ....vai mortii lor de nesemnificativi, in mintea lor sunt eroi ai curselor ca au 2 dungi pe capota sau mai stiu eu ce. asa ca...
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Old 06-09-05, 14:33   #29
radu_lkv
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
Join Date: Jan 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Mitsubishi]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"NSL_Doru\"
S-au gasit toti cu nuntile acuma ! Sunt o gramada care nu pot sa vina din cauza nuntilor ... Cel mai corect furi mireasa si vii la Ranca ! Sa facem si noi de o ciorba calda, ca sigur se lasa frig noaptea !
e si asta o idee
radu_lkv is offline   Reply With Quote
Old 06-09-05, 14:44   #30
Ciro_zel

Stage 5
 
Ciro_zel's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 515
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Mi se pare ca loviti crunt in cei care nu au bani ca sa mearga prin tara la evenimente.Sa luam cazul meu de exemplu...eu am un amarat de TRS cu care ma plimb 1 data pe saptamana cu amicii prin oras.....si nici atunci.... becu' de benzina la mine a devenit bec de veghe .Credeti ca nu as merge prin tara la evenimente? E vina mea ca am o pasiune scumpa? Sa nu uitam ca unii dintre noi nu au banii lu' taticu' si nici o firma..poate nu au reusit in viata asa de bine ca altii . Stau si frec menta pe forum , balesc la poze si citesc pareri si impresii pt ca asta e.... M-AM NASCUT SARAC....... nu cred ca ma poate numi cineva un non-pasionat daca nu apar pe la evenimente
__________________
Ciro_zel is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -