Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 15-07-05, 11:08   #1
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default \"ALERGAM SA-I AJUTAM!\"

Dupa cum bine stiti No Speed Limit impreuna cu Midnight Racers. 4tuning si Atomic TV au lansat campania \"Alergam sa-i ajutam!\" , eu propun ca noi , cei din Craiova sa incercam sa stabilim o zi cat mai repede sa ne intalnim toti si fiecare sa aduca ce poate : imbracaminte, bani, conserve, apa plata/minerala, tot ce ar putea ajuta sinistratii ! Ce ziceti? Haideti sa fim alaturi de oamenii aia , a caror munca s-a dus pe apa Sambetei intr-o clipa !


Sper sa vada cine trebuie topicul si sa ne intalnim cat mai repede .. eu propun ca loc de intalnire parcarea de la universitate , Sambata seara la ora 20:30 ....ce parere aveti ?





Imi rezerv dreptul de a sterge orice mesaj aberant apartinand lui zaporojet si trupei de soc !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:14   #2
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Va rog sa va confirmati prezenta!
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:15   #3
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

De acord!
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 11:35   #4
Vialy

Vicepresedinte Insane Racers

Stage 5
 
Vialy's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 814
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
[INSANE RACERS]
Default

Eu sunt pentru! Oamenii aia au nevoie in special de bani pt. materiale de constructii.In fine si ce facem cu ce se strange? unde le ducem? cine le transporta ?
__________________
NU MAI ESTE VALABIL
Vialy is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 13:07   #5
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default Re: \"ALERGAM SA-I AJUTAM!\"

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
Dupa cum bine stiti No Speed Limit impreuna cu Midnight Racers. 4tuning si Atomic TV au lansat campania \"Alergam sa-i ajutam!\" , eu propun ca noi , cei din Craiova sa incercam sa stabilim o zi cat mai repede sa ne intalnim toti si fiecare sa aduca ce poate : imbracaminte, bani, conserve, apa plata/minerala, tot ce ar putea ajuta sinistratii ! Ce ziceti? Haideti sa fim alaturi de oamenii aia , a caror munca s-a dus pe apa Sambetei intr-o clipa !

Sper sa vada cine trebuie topicul si sa ne intalnim cat mai repede .. eu propun ca loc de intalnire parcarea de la universitate , Sambata seara la ora 20:30 ....ce parere aveti ?
Alex care sambata?! Acum.. pe 16? kam din scurt si nu shtiu cati au apucat sa citeasca topicul! Daca vrei sa aduni cat mai multa lume de pe 4tuning ar trebui facuta o lista cu toti cei din cr. si sa bagam un anunt in masa la intalniri sau activitati de genul asta, adica sa le trimitem PM sau mail la tot 4tuningul din craiova!
Acum deja e cam tarziu si nu poate nu toti intra pe net in fiecare zi.. +ca era bine daca e in week sa nu fie spre seara ca atunci poate multi au alte planuri. Acum ne vedem sambata.. dar hai sa punem si o a 2a mansa de \"colectari\" pentru intarziati si sa fie mai bine pusa la punct si anuntata. Banuiesc ca orice si oricat e bine-venit, ar fi pacat sa nu vina multi pentru ca n-au shtiut!
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 15:35   #6
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Intradevar e cam din scurt...propuneti o alta zi cand sa ne intalnim sa strangem donatiile !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 15:36   #7
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 843
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

E cam din scurt... intr-adevar! Cred ca mai bine s-ar lasa pe sambata viitoare...

Oricum felicitari pentru initiativa!
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 16:25   #8
ranzi
VW Driver

Stage 4
 
ranzi's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 206
Member of:
[VW]
Default da

eu sunt de acord.... nu conteaza sambata asta sau sambata viitoare ... i'm in ... o sa le comunic si celorlaltzi de la NSL Craiova despre acest lucru daca inca nu au aflat ..
__________________
G MK2 ...Simplu Si De Efect ! [O===W===O] Rulllzzzz..
ranzi is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 16:28   #9
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

mersi ranzi...anunta si tu pe cine poti!
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 16:39   #10
DJ-23-SLK

Stage 3
 
DJ-23-SLK's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 143
Member of:
[Extreme Racing]
Default Bun asa

EXTREME RACING CLUB o sa vina dar sambata este foarte aproape si nu promitem nimik dar pe la mijlocul saptamanii viitoa o sa vina cev asi din partea noastra ...O SA le propun EU BAIETZILORR!!!
__________________
MEMBRU FONDATOR EXTREME RACING CLUB!!!
e X t r e m e FOREVER!!!
DJ-23-SLK is offline   Reply With Quote
Old 15-07-05, 17:07   #11
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Bun asa

Quote:
Originally Posted by \"DJ-23-SLK\"
EXTREME RACING CLUB o sa vina dar sambata este foarte aproape si nu promitem nimik dar pe la mijlocul saptamanii viitoa o sa vina cev asi din partea noastra ...O SA le propun EU BAIETZILORR!!!

haideti sa stabilim o zi sa ne strangem toti undeva si sa aduca fiecare ce se poate! Sambata era chiar prea din scurt!
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 16-07-05, 13:02   #12
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

In urma \"dezbaterilor\" am stabilit doua etape de colectari, cine nu poate la una din ele poate incearca sa ajunga la a 2a. Asa ca ne vedem

MIERCURI 20 IULIE ora 20.00 si VINERI 22 IULIE ora 20.00 in parcarea de la Universitate.

O sa fim la universitate si astazi pentru cei care nu shtiu ca s-au stabilit alte intalnirii ca sa avem timp sa anuntam. Astazi o sa putem discuta detalii despre modul de colectare.

Bravo Alexius pentru initiativa, haideti sa-i sprijinim toti intentiile si sa vina fiecare cu cate o idee buna si mai important.. sa vina cu orice crede ca-i poate ajuta pe cei care au avut ghinionul sa se afle in fata potopului... Puteam fi kiar noi acolo doar ca momentan am fost mai norocosi.
Hai sa le aratam ca pasiunea se poate uni f.bine cu o fapta buna!
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 16-07-05, 13:15   #13
Mr.Nice
Registered

Stage 5
 
Mr.Nice's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 556
Default

Poate IULIE





PEACE



TranceGirl: wops da.. thanks Am modificat.. bine ca nu si-au facut deja planuri pt. la anu in iunie
Mr.Nice is offline   Reply With Quote
Old 17-07-05, 01:22   #14
NSL_Doru

Stage 5
 
NSL_Doru's Avatar
 
Join Date: Nov 2004
Posts: 467
Default

Campania \"ALERGAM SA II AJUTAM!\" a fost initiata de A.C.S No Speed Limit si Midnight Racers - avand ca parteneri media www.4tuning.ro si Atomic TV - pentru a ajuta persoanele care, in urma inundatiilor ce au avut loc in tara in ultimile zile, si-au pierdut casele si tot ce-au avut.

Aceasta campanie va continua si in Craiova si vad ca exista mult sprijin in acest sens.Nu stiu daca ati stabilit ceva concret in seara asta pentru ca nu am fost prezent,dar cine este dispus sa ajute intr-un fel sau altul demersurile noastre il astept maine , adica DUMINICA , 17 IULIE 2005 la ora 21:00 in parcarea de la UNIVERSITATE pentru a vedea care sunt posibilitatile noastre de ajutorare a celor aflati in suferinta.
In principiu ceea ce s-a stabilit aici pentru miercuri si vineri la orele 20:00 ca puncte de colectare vor ramane neschimbate ... mai raman de discutat maine seara posibilitatile de promovare a acestei campanii si eventual modalitatile de transoport.Vom incerca sa discutam si cu cei care deja strang ajutoarele in oras si vom ajunge la o concluzie finala.

La fel vom incerca sa strangem fonduri in bani chiar si de maine,iar in momentul in care se vor deschide conturile si ni se vor comunica de la Bucuresti,intreaga suma va fi virata pentru ajutorarea sinistratilor.

Pentru orice alte informatii , propuneri sau nelamuriri puteti sa ma contactati prin pm,messenger sau telefon.Va asteptam maine seara la orele 21:00 !!!
NSL_Doru is offline   Reply With Quote
Old 17-07-05, 13:00   #15
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Dorule nu prea vad care e scopul....nu era mai usor sa se stranga toata lumea miercuri si vineri si sa ducem toate lucrurile toti odata.... ...nu a zis nimeni ca e obligatoriu dar macar in momentele astea sa fim toti acolo sa luptam pt. ceva !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -