Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 09-09-09, 21:07   #31
hiena

Stage 5
 
hiena's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 366
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

pe mine m-au aburit ca dau cu nu stiu ce aspirator ca trage tot si mai ramane tapiteria cam 10% umeda.
hiena is offline   Reply With Quote
Old 10-09-09, 00:29   #32
RideTheRiddle

Stage 5
 
RideTheRiddle's Avatar
 
Join Date: Feb 2009
Posts: 3,133
Member of:
[VW]
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

Quote:
Originally Posted by hiena View Post
pe mine m-au aburit ca dau cu nu stiu ce aspirator ca trage tot si mai ramane tapiteria cam 10% umeda.
si cat o tii acolo? e posibil sa aiba aspirator dala cu aburi intradevar, la vulcanizarea aia de pe canal, cum intri din brestii pe colt, dupa aia portocalie, stiu ca baietii aveau un aspirator dala cu aburi si nu stiu ce chestii, dar la majoritatea am vazut ca intra fetele cu biocarpet si carpa, spala ce spala si le lasa la soare. eu cand am spalat interiorul am lasat-o cateva ore deschisa in soare si dupa sa se duca de tot am dat drumul la caldura si la incalzirea din scaune in 5-6 ore a fost gata si a iesit foarte bine zic eu.
__________________
RideTheRiddle is offline   Reply With Quote
Old 10-09-09, 10:05   #33
hiena

Stage 5
 
hiena's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 366
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

Quote:
Originally Posted by RideTheRiddle View Post
si cat o tii acolo? e posibil sa aiba aspirator dala cu aburi intradevar, la vulcanizarea aia de pe canal, cum intri din brestii pe colt, dupa aia portocalie, stiu ca baietii aveau un aspirator dala cu aburi si nu stiu ce chestii, dar la majoritatea am vazut ca intra fetele cu biocarpet si carpa, spala ce spala si le lasa la soare. eu cand am spalat interiorul am lasat-o cateva ore deschisa in soare si dupa sa se duca de tot am dat drumul la caldura si la incalzirea din scaune in 5-6 ore a fost gata si a iesit foarte bine zic eu.
chestia e ca fostu proprietar a avut grija sa verse ceva cafea pe bancheta si arata cam nasol..dar pana la urma cred ca o sa rezolv cu huse
hiena is offline   Reply With Quote
Old 10-09-09, 16:20   #34
DiaWoLo
Skoda Driver

Stage 3
 
DiaWoLo's Avatar
 
Join Date: Jul 2009
Posts: 160
Member of:
[SKODA]
[VW]
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

pt cafea cumpara niste glicerina si incalzesteo putin si freaca pe pata cu o carpa cu glicerina aia apoi cu carpa umeda.
DiaWoLo is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 10:09   #35
hiena

Stage 5
 
hiena's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 366
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

Quote:
Originally Posted by DiaWoLo View Post
pt cafea cumpara niste glicerina si incalzesteo putin si freaca pe pata cu o carpa cu glicerina aia apoi cu carpa umeda.
mersi !
hiena is offline   Reply With Quote
Old 11-09-09, 10:09   #36
hiena

Stage 5
 
hiena's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 366
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

Quote:
Originally Posted by DiaWoLo View Post
pt cafea cumpara niste glicerina si incalzesteo putin si freaca pe pata cu o carpa cu glicerina aia apoi cu carpa umeda.
mersi, o sa incerc sa vad daca merge
hiena is offline   Reply With Quote
Old 10-01-10, 13:15   #37
ultrase

Stage 1
 
ultrase's Avatar
 
Join Date: Oct 2006
Posts: 10
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

Spalatoria Auto 11- preturi avantajoase si calitate garantata!
10 lei spalare exterior,10 lei spalare interior,20 lei spalare interior+exterior+ceruire gratis
taximetrele si scolile de soferi beneficiaza de tarif special! Ne puteti gasi pe strada Dimitrie Gerota Nr 18(langa confectii) in fiecare zi de la 08:00-21:00. Telefon 0747867269
ultrase is offline   Reply With Quote
Old 07-03-10, 22:37   #38
pantera_bmw

Stage 5
 
pantera_bmw's Avatar
 
Join Date: Jan 2010
Posts: 299
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

este foarte buna si cea de langa depoul de tramvaie,din cv9
pantera_bmw is offline   Reply With Quote
Old 08-03-10, 10:36   #39
BOGY26
Seat Driver

Stage 5
 
BOGY26's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 564
Member of:
[SEAT]
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

Quote:
Originally Posted by ultrase View Post
Spalatoria Auto 11- preturi avantajoase si calitate garantata!
10 lei spalare exterior,10 lei spalare interior,20 lei spalare interior+exterior+ceruire gratis
taximetrele si scolile de soferi beneficiaza de tarif special! Ne puteti gasi pe strada Dimitrie Gerota Nr 18(langa confectii) in fiecare zi de la 08:00-21:00. Telefon 0747867269
perfect de acord...dar vezi ca ati inceput sa lasati geamurile murdare pe exterior si apa curgand..am vb. cu doamna de acolo si s-a rezolvat..incepeti sa faceti ca restul spalatoriilor, te rog sa verifici..si app. daca vrei licihid de jante iti aduc eu cu cea mai mare placere, sa numai fiu nevoit sa vin cu el dupa mine...am spalat-o ieri...si tot la voi o sa revin
BOGY26 is offline   Reply With Quote
Old 22-03-10, 19:42   #40
Im2good4U

Stage 3
 
Im2good4U's Avatar
 
Join Date: Mar 2006
Posts: 137
Member of:
[DAEWOO]
Default Re: Spalatorii auto in Craiova

Quote:
Originally Posted by pantera_bmw View Post
este foarte buna si cea de langa depoul de tramvaie,din cv9
si mie mi se pare super ok aia de la depou.
am spalat ieri acolo si am fost foarte multumit.sa vedem cat ii tine asa..
Im2good4U is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -