Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 03-09-04, 01:54   #16
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

Uite ca nu shtiam cum e organizat INSOMNIA!!!
10x for telling me! ma rog! o kestie dintr-asta gen Insomna din Buc, fara acte e super usor de facut!
In sensul ca tre sa fie vreo 10 pentru inceput cu neshte masini cat de cat tari si dupa aia se strange lumea!

Ar fi o mica problema!

vreau sa aud parerea voastra:
daca se va face un club desta gen Insomnia(fara acte) nu credetzi ca dupa aia o sa lansam o noua moda cu cluburile Auto si o totzi ciumetzii se strang si isi fac club???
in principiu vreo 10 oameni il pot face! dar ce ne facem daca incep dupa aia sa apara ca ciupercile dupa ploaie totzi fraierii cu club???

ati inteles ca am zis club dar nu ma refer la cel cu acte!

Bossuletz!
asa e tati, e greu! dar acuma ce vrei sa facem ... sa nu se mai apuce nimeni???
acuma vorbim si noi ce sa facem! kiar ma vazusi pe mine ca ma apuc sa il fac, cand eu nici nu stiam ca e nevoie de licenta dintr-aia pentru organizat curse! stai linistit ca nu am intentii de genul asta! oricum daca cineva are nevoie de ajutor(care vrea sa facem ceva de genul asta) sa nu ezite sa mi-l ceara, ca as fi fericit sa imi gasesc o ocupatie care sa imi placa!!!

Al3xutzu(sau, ma rog cum te keama ca nu am retinut)
Specifica si tu mai clar la cine te referi cand zici ca face tziganie!
Nu mai fi asa de complexat in leg cu varsta ta, ca vad ca pe majoritatea topicurilor zici ca lumea se ia de tine in leg cu varsta!
Asta iti pot explica d p d v psihologic cum se intampla:
ei, vechi raliisti, cu experienta de sute de mii de km, care sunt tari nu au nimik cu tine! pur si simplu nu ai permis ca nu ai varsta, dar masinile sunt o super pasiune pentru tine - ce e rau in asta???
cine se ia de tine sunt cei care se oftica si zic - \"ce draq eu am 25 de ani, conduc de 7 ani si vine putza asta sa-mi zica ca nu am facut bine nush ce!\" si e logic ca se oftica!
Initial si eu m-am mirat cand am vazut ca ai 17 ani, dar m-am gandit ca si mie mi-ar fi placut sa fac ce faci tu kiar daca nu as fi avut permis!
Eu ca sa imi iau permisul, acum 3 ani, m-am certat cu tata o luna sa ma lase! Ca zicea ca nu, sa imi iau permisul dupa BAC, etc etc. Si am zis ca imi iau BAC-ul dupa permis, indiferent in ce an s-ar intampla asta si m-a lasat! Masina am luat-o abia acum 2 ani, cand am intrat la facultate. Ma rog... in intervalul de un an pana sa imi iau masina facusem deja vreo 15 mii de km si cu masina mea am facut 24 de mii. Am mai facut inca vreo 5 mii cu Fordul lu tata. Deci in total am vreo 40 de mii de km facuti de cand am permis! V-am zis asta ca sa vedetzi ca nu ma laud ca am experienta sau ceva de genul asta! Am doar 40 de mii nu 400 de mii! Cand oi ajunge la 400 atunica o sa pot intr-adevar sa zic ca am exp!
Hai ca ma intansai la vorba, e aproape 3, si maine am examen la Calcul Numeric. Si pe langa faptul ca ma intinsai rau de tot mai si facui un ditamai off-topic in partea a doua a mesajului.
hai ca mai vorbim noi!
mai postatzi si voi cate ceva
pa pa
P.S. tzibuchi nu mai urma si tu fenomenul contra CZG din Craiova ca nu-tzi sta bine!!
__________________
Don\'t laugh, your daughter could be in the back!
juve_doom is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 11:04   #17
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re:

Da, e usor de facut, ca-ti trebuie doar un nume. Nu e nevoie de \"vreo 10 pentru inceput\". Pot sa fie si 2. Nici in insomnia n-au fost 10 la inceput. Daca te uiti pe site la ei, ai sa vezi c-au fost 4, Zetemte, Poli, Filimon si Stelios. Ei au fost fondatori si apoi si-au atras prietenii...

Cat despre stransu' lumii... nu sunt de acord cu tine. Nu poti strange lumea in \"club\", doar de dragu' de-a avea \"membrii\". Nu iei pe oricine!

Oricine poate sa-si faca un astfel de club, pentru ca e o tara libera. Florica de la NSL a fost impotriva Insomnia, dar a realizat ca baietii nu reprezinta concurenta pentru ce face el...

Sunt mai multe aspecte ale problemei. Trebuie puse \"pe foaie\" cu grija...
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 12:57   #18
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"juve_doom\"
Al3xutzu(sau, ma rog cum te keama ca nu am retinut)
Specifica si tu mai clar la cine te referi cand zici ca face tziganie!
Nu mai fi asa de complexat in leg cu varsta ta, ca vad ca pe majoritatea topicurilor zici ca lumea se ia de tine in leg cu varsta!
Asta iti pot explica d p d v psihologic cum se intampla:
ei, vechi raliisti, cu experienta de sute de mii de km, care sunt tari nu au nimik cu tine! pur si simplu nu ai permis ca nu ai varsta, dar masinile sunt o super pasiune pentru tine - ce e rau in asta???
cine se ia de tine sunt cei care se oftica si zic - \"ce draq eu am 25 de ani, conduc de 7 ani si vine putza asta sa-mi zica ca nu am facut bine nush ce!\" si e logic ca se oftica!
Initial si eu m-am mirat cand am vazut ca ai 17 ani, dar m-am gandit ca si mie mi-ar fi placut sa fac ce faci tu kiar daca nu as fi avut permis!
Eu ca sa imi iau permisul, acum 3 ani, m-am certat cu tata o luna sa ma lase! Ca zicea ca nu, sa imi iau permisul dupa BAC, etc etc. Si am zis ca imi iau BAC-ul dupa permis, indiferent in ce an s-ar intampla asta si m-a lasat! Masina am luat-o abia acum 2 ani, cand am intrat la facultate. Ma rog... in intervalul de un an pana sa imi iau masina facusem deja vreo 15 mii de km si cu masina mea am facut 24 de mii. Am mai facut inca vreo 5 mii cu Fordul lu tata. Deci in total am vreo 40 de mii de km facuti de cand am permis! V-am zis asta ca sa vedetzi ca nu ma laud ca am experienta sau ceva de genul asta! Am doar 40 de mii nu 400 de mii! Cand oi ajunge la 400 atunica o sa pot intr-adevar sa zic ca am exp!
Hai ca ma intansai la vorba, e aproape 3, si maine am examen la Calcul Numeric. Si pe langa faptul ca ma intinsai rau de tot mai si facui un ditamai off-topic in partea a doua a mesajului.
hai ca mai vorbim noi!
mai postatzi si voi cate ceva
pa pa
P.S. tzibuchi nu mai urma si tu fenomenul contra CZG din Craiova ca nu-tzi sta bine!!
Al3xius e nick-u ...asa sa revenim : ma refeream la cei care se simt cu musca pe caciula nu neaparat la tine( )

In legatura cu varsta mea nu sunt complexat deloc..chiar ma bucur ca am varsta pe care o am si nu sunt bosorog ... am postat pe majoritatea topicurilor ca se ia de mine pentru ca asa e ..daca vrei ma apuc si caut posturile de genu : \"tu sa comentezi cand o sa ai permis\" \"nu raspund afirmatiilor facute de unu` care nu are permis\" si tot felu` de comentarii de genu asta facute la adresa mea...dar stii ce ma linisteste pe mine ? ...ca ei au permis da` degeaba ca ei cu tot cu permis sunt cum sunt(de ras..) ...oricum n-o sa ma opreasca nimeni sa-mi vad de pasiunea mea chit ca mai am o luna de asteptat pana intru in randu lumii si fac si eu 18 ani n-o sa tac din gura si o sa-mi spun parerea in continuare...


In alta ordine de idei : pustiu ala de 17 ani de comenteaza pe forum va pregateste o surpriza mare de tot...la toti....asteptati inca o luna maxim 2 si veti vedea ! pana atunci nu spun nici un cuvant la nimeni !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 14:32   #19
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

bravo al3xius! zi-le tare!
dar incearca sa mai zici si ceva legat de topic!

Da, e adevarat ca unul care nu are permis poate sa stie mult mai multe decat unul care are! Orice idiot poate sa ia permisul! Daca ai permis nu inseamna ca esti super tare, dar nici invers(daca nu ai esti prost!)!
E un aspect aici! Unul care da de 3 -4 +++ ori de permis si nu il ia .... nu mai zic ce parere am despre el!
juve_doom is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 18:50   #20
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Ma juve_doom cum ai tu permis de 3 ani cand ai 20? Eu stiu ca permisul se ia, hai sa zicem cel mai devreme la o luna dupa ce ai facut 18...Sau nu`mi spune ca esti nu stiu ce bazat si l`ai luat a2a zi dupa majorat...
Iar ce aberai despre cluburi...Si daca isi fac toti care e problema? Sa`si faca! Maine pot sa ma duc si eu sa fac niste autocolante sa lipesc pe masinile prietenilor si sa spun ca am facut clubul x. Ce anume nu`ti convine? Ideea era sa se faca un club care sa aiba si acte, gen LR. Auzi... \" ce ne facem daca incep dupa aia sa apara ca ciupercile dupa ploaie totzi fraierii cu club??? \" -da` ce ma tu esti mare smeker? Si daca fraierii aia au numai masini cazute si vor sa`si faca un club pt ca sunt pasionati de masini/curse cine esti tu sa le interzici? Si mai imi trimiti pm sa ma intrebi ce am cu tine...Da` tu esti acolo cand tastezi? Sau esti pe alta planeta si degetele ti`o iau razna pe taste?
In concluzie, noi deocamdata stam pe forum si parlamentam degeaba in timp ce altii care kiar stiu ce fac isi vad de treaba.
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 21:53   #21
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

PT CARMEN:

in Noiembrie fac 3 ani de cand am permisul.
juve_doom is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 22:11   #22
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

faci bine ha?. . hai ma gata statzi si voi linistitzi.. eu am doar o simpla intrebare.. De ce doar noi avem astfel de discutzii (conflicte) ?.. cred ca totul tzine de educatzie.. noi am fost obisnuitzi sa facem gura cand ceva ne deranjeaa..poate gresesc.. pe cand altzii orezolva mai bine in particualar.. si mult mai repede..

Carmen ai dreptate in legatura cu cei care pot sa faca ceva.. ca nu stau ei pe forum sa mai faca un post.. ci trec direct la treaba.. pe cand noi... mai bine ma abtzin

\"Clubul lui Al3xius\".. in fine putem sa-l numim si asa.. dar totusi ganditzi-va la faptul ca este \"CLUBUL NOSTRU\", noi il formam.. a fost ideea numelui.. korect.. care-mi place si mie.. dar acu nu trebuie facut subiect de discutzie..

Va rog mult.. hai sa nu ne mai certam.. sa nu ne mai jignim.. de ce se intampla acest lucru cu noi haidetzi sa fim unitzi.. ca altfel intotdeauna se vor gasi discutzii.. daca va supara cineva putetzi foarte frumos sa-i trimitetzi un pm.. etc.. ajungem in faza sa fim penibili.. eu unu stau si ma gandesc ce zic baietzi din B. de noi .. regards!
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 03-09-04, 22:25   #23
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

Eu sunt total de acord!
Dar fusei provocat la un moment delicat, in care eram nervos!
Gata, uite si sterg mesajul de dinainte!
nu conteaza
gata ...
juve_doom is offline   Reply With Quote
Old 05-09-04, 02:49   #24
zetec16v

Stock
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 6
Default

femeile si raliurile...lol...ce nashpa suna!
carmen!! esti aiurea...rau rau rau de tot!
nush ce te iei de lume ca esti nashpa!
dupa ce ca te accepta lumea mai faci si gura !
scuze de offtopic dar....asta e
zetec16v is offline   Reply With Quote
Old 05-09-04, 03:00   #25
zetec16v

Stock
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 6
Default

scuze dar....
daca tot e offtopic sa fie....

PT GAB--- DJ-35-GAB

gabule ... lasa tati vrajeala! stie o Craiova intreaga ca esti un sofer prost!
ne zici noua de sute de mii de km dar esti varza!
Nu se poate sa te creada o lume intreaga ca tu esti bun! E imposibil!
AG! accepta tati provocarea! si cu ultima coaja de Dacie il faci crede-ma!
Cielo-ul ala al tau mere binishor dar ...esti ....!lasa ca ma enervez daca mai contunui!
Fii antena! parerea mea, ca sa iti traga mai bine masina, ar fi sa slabesti si tu vreo 30-40 de kg ca ai de unde! Tu de fapt esti un obez care cand se urca in masina se inclina masina pe o parte!
Hai ca mai discutam pe ARENA ca sa nu le inkida topicul baietilor!
Nush de ce dar citind topicul tu si femeile m-atzi enervat cel mai mult!(doar unele femei de pe forum!)

te provoc cu trabantul meu tunarit la o cursa cu 300 la ora pe Str. obezilor!!!
fa un topic pe arena ca vreau sa discutam ca sa afle toata craiova cat esti de penibil!
te pupic dulcic!!! ma crezusi??? bleaaahhhhhhh!!!
pa pa
zetec16v is offline   Reply With Quote
Old 05-09-04, 04:20   #26
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

Ba vere baaaaaaaaaaaaa!!!!
lasati-o moarta cu OFFTOPICUL ASTA CA MA SCOATETZI DIN SARITE!!!
intr-un fel nu ma deranjeaza ca te iei de GAB ca si el s-a luat de mine dar nu fi si tu tzaran!!
potzi sa spui mai multe kestii mai delicat iar altele nu le spui!
sunt curios ce raspunde Gab-ul si daca accepta provocarea)
DAR ASTA SE VA INTAMPLA PE ARENA nu pe topicul meu intelegetzi???
daca da, sa nu mai vad mes despre altceva pe acest TOPIC!!!
juve_doom is offline   Reply With Quote
Old 05-09-04, 07:39   #27
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ce potzi sa le ceri rumanilor? ce este cu tzigania asta?.. ce conteaza cine este mai bun sau mai prost?.. DE CE CREZI TU domnul meu ca fetele nu au ce cauta la cursa?(BTW nu astept raspuns).. cand unele sunt mult mai bune decat noi (din toate punctele de vedere ), dar trebuie noi sa fim cu motz! deja daca se continua asa.. mai bine s-ar inchide topicu.. ma enerveaza cand va vad ca avetzi o mandrie.. si ca trebuie sa-l injositzi pe unu ca sa va ridicatzi pe voi.. urat ma.. urat.. dar ce rost daca asa stiti voi sa va rezolvatzi problemele ce-am putea sa va cerem?.. aiurea.. hai sa fitzi sanatosi..

No offence guys.. dar suntetzi penibili.. si cand zic asta nu o zic cu rautate.. that's life..
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 05-09-04, 13:04   #28
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"zetec16v\"
femeile si raliurile...lol...ce nashpa suna!
carmen!! esti aiurea...rau rau rau de tot!
nush ce te iei de lume ca esti nashpa!
dupa ce ca te accepta lumea mai faci si gura !
scuze de offtopic dar....asta e
Nu pot sa spun decat ca esti un redus! Nu ma intereseaza ca esti tu impotriva femeilor la raliuri, e strict problema ta, dar nu te lua de mine ca nu ma cunosti, ok? Asa ca SHUT THE FUCK UP! Din cate vad ti`ai zis parerea, exact cum am facut si eu. Cu diferenta ca eu n`am fost nesimtita si m`am legat strict de masini si comportamentele soferilor. In concluzie, GET LOST!

Sorry pt super offtopicul meu, dar trebuia sa`i raspund. Si incuiatu` ala daca mai are ceva de comentat, am facut topic la ARENA ( https://www.4tuning.ro/forum/viewtopic.php?t=2853 ) sau sa`mi trimita PM ! BoSsuL3TZ GOOD THINKING ! Pacat ca unii au un orizont asa ingust...
Carmen is offline   Reply With Quote
Old 05-09-04, 15:18   #29
DJ 35 GAB

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 51
Default Re:

CINE ESTE ZETEC ASTA??????????VREAU SA STIU!!!!!!!!!!!
DJ 35 GAB is offline   Reply With Quote
Old 05-09-04, 15:22   #30
juve_doom

Stage 2
 
juve_doom's Avatar
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 56
Default

ba vere ba nu va intelegetzi???
daca avetzi de zis ceva on-topic zicetzi daca nu nu va mai certatzi acia!
putetzi foarte bine sa va certatzi pe ARENA!!!
ce nu intelegitzi voi la treaba asta?????
juve_doom is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -