Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 04-09-10, 15:29   #1
bad_boyy

Stock
 
bad_boyy's Avatar
 
Join Date: Jun 2010
Posts: 7
Default sa furat un malaguti f12 megru mat din craiova daca aveti ce va detali datimi add

sa furat un malaguti f12 megru mat din craiova daca aveti ce va detali datimi add badboyy71 pozele sunt cam micute de oarece abia al cumparasam si nu am apucat sai fac pa astea sunt reale loate de la cel care lam cumparat sper sa va ajute si ultima e facuta de mine da e facuta din spate eu lam dat la politie era an scris am acte originale de germania cartea lui tot daca aveti ce va detali poze ce va puteti sa ma contactati va rog ms si avea unde ti picioarele jos niste presuri dinalae de lasina de stai cu picioru pe ele erau den din aluminiu lucioase avea toba sport an lafa la far nu avea o lupa de la un far ori cum daca lasi vedea lasi cunoaste din tro 1000 si zgomotu la motor al stiu si ce avea de facea zgomot da sper ca antro zi sa al gasesc fai de blana aluia de losi prinde pe el

Uploaded with ImageShack.us

Uploaded with ImageShack.us
Attached Images
 

Last edited by bad_boyy; 04-09-10 at 15:45.
bad_boyy is offline   Reply With Quote
Old 06-01-11, 14:31   #2
Dj_kyd

Stage 5
 
Dj_kyd's Avatar
 
Join Date: Jan 2011
Posts: 517
Member of:
[Fiat]
Default Re: sa furat un malaguti f12 megru mat din craiova daca aveti ce va detali datimi add

Rau imi pare pentru scuterul tau dar nu cred ca il vei mai gasi si niste prieteni de ai mei au patit la fel ca tine si nici cu politia nu leau mai gasit. Bafta poate ai tu mai mult noroc.
__________________
Pareri impartite : https://forum.4tuning.ro/118-masina-m...punto-mk2.html
Dj_kyd is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -