Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 31-07-09, 01:30   #16
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by Dj-78-KBK View Post
noi 2 cand ne dam?
bre vino duminica seara la intalnire pe aeroport...si vin si eu cu mic-u si ne dam...
Laure2fast is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 11:59   #17
hiena

Stage 5
 
hiena's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 366
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by ME.Beast View Post
Nu prea a ieşit frumos astă seară.. păcat!
eh...ca am pierdut noi lupta dintre radu si gabu,dar totusi a fost interesant..
hiena is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 15:54   #18
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

daca te uiti pe threadu asta numai zmei si viteji
se stransera 2-3 frustrati cu oltciturile (n-am nimic cu masinile,Doamne fereste,cu proprietarii am) si decisera ca e de cacat aeroportul joia
mi se pare normal sa fie suparati ca daca vin cu masinile joi seara ii huiduie lumea
__________________
mu²
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 17:33   #19
ME.Beast

Stage 5
 
ME.Beast's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 587
Member of:
[Moderators]
[LANCIA]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
daca te uiti pe threadu asta numai zmei si viteji
se stransera 2-3 frustrati cu oltciturile (n-am nimic cu masinile,Doamne fereste,cu proprietarii am) si decisera ca e de cacat aeroportul joia
mi se pare normal sa fie suparati ca daca vin cu masinile joi seara ii huiduie lumea
Nu cred că de asta sunt suparaţi, şi nu, nu-i huiduie lumea. Aseară m-am īntalnit cu un prieten cu oltcitul ..
E chestia că.."mulţi māncători de seminţe" - aşa cum i-au intitulat unii dintre noi, vin şi comentează de pe bară, comentarii penale gen :"Uită-te şi tu coae, cu ce maşina venii ăla să se dea. Rād de el cu cu¤ul" sau "Coae. tu dacă ai avea maşina ăluia, te-ai mai da !?" şi etc. Dar defapt ei uită că stau pe bară şi rod la seminţe...dar oamenii sunt buni de comentatori.
Sincer, şi eu m-am săturat de desculţii ca aştia, care vin decāt să dea arfe şi figuri ..comentand pur şi simplu fiecare acţiune a ta, a lui x, sau a lui y de pe tot aeroportul ăla. Mi se pare de căcat că unii işi dedică o parte a timpului pe aeroport, venind să se distreze şi să se dea, iar alţi mucioşi să le comenteze acţiunile.
ME.Beast is offline   Reply With Quote
Old 31-07-09, 23:30   #20
hiena

Stage 5
 
hiena's Avatar
 
Join Date: Aug 2007
Posts: 366
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
daca te uiti pe threadu asta numai zmei si viteji
se stransera 2-3 frustrati cu oltciturile (n-am nimic cu masinile,Doamne fereste,cu proprietarii am) si decisera ca e de cacat aeroportul joia
mi se pare normal sa fie suparati ca daca vin cu masinile joi seara ii huiduie lumea
sharpe nu putem sa obligam lumea sa vina pe aeroport..cine vrea vine, cine nu, nu ..apropo ME.Beast e tipu de joi care intreba unde-s io/care-s io..in verde
hiena is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 10:04   #21
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

o sa imi iau dacie sport sa nu ma mai huiduie lumea pe aeroport
Laure2fast is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 10:59   #22
Dj-78-KBK
Oltcit Driver

Stage 3
 
Dj-78-KBK's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 139
Member of:
[Oltcit]
[Opel]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
mi se pare normal sa fie suparati ca daca vin cu masinile joi seara ii huiduie lumea
Sharpe, ce ti se pare asa normal?
Sunt baieti cu oltcit-uri care au bagat in masinutele alea bani si pasiue, 90% din cei de pe airport nu vor intelege niciodata
ne-am emancipat acum, ne place sa ne uitam la golfuri de beharca si la bemveuri cazute care se dau dar nu la oltcit-uri
~Bogdan

Quote:
Originally Posted by Laure2fast View Post
o sa imi iau dacie sport sa nu ma mai huiduie lumea pe aeroport
sa pui si gaz pe ea
Dj-78-KBK is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 11:07   #23
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by Dj-78-KBK View Post
Sharpe, ce ti se pare asa normal?
Sunt baieti cu oltcit-uri care au bagat in masinutele alea bani si pasiue, 90% din cei de pe airport nu vor intelege niciodata
ne-am emancipat acum, ne place sa ne uitam la golfuri de beharca si la bemveuri cazute care se dau dar nu la oltcit-uri
~Bogdan



sa pui si gaz pe ea
e normal ce se intampla,de la multa vorba si nici un pic de actiune
sunteti ca vulpea care n-ajunge la struguri
de ce sunt 500-1000 care vin pe aeroport in fiecare joi seara si nu sunt deranjati de ce-i acolo?
de ce sunt minim 50 de masini care se dau in fiecare joi?ca e de cacat?
daca aveti masini puternice iesiti cu ele la interval ca daca i-o dai cu Oltcitul unuia cu o cazatura cu numere de Beharca te aplauda lumea si te felicita (au mai fost cazuri)
P.S. Laure masina face ceva,soferul face restu'.Tu pe o Dacie Sport ai fi la fel de anonim ca pe oltcitul care-l ai acum.Hai sa nu intram in polemici mai ales Dacie Vs Oltcit.Si vezi-ti lungul nasului.Sper ca nu incepi si tu ca inca un "racer" din Craiova care spunea ca eu sunt pentru aeroport ca e si el,adica zero.Hai sa nu o dam in diverse ca n-are rost.Vino si fa ceva ca sa contezi inainte sa comentezi.
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 11:16   #24
Dj-78-KBK
Oltcit Driver

Stage 3
 
Dj-78-KBK's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 139
Member of:
[Oltcit]
[Opel]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
e normal ce se intampla,de la multa vorba si nici un pic de actiune
sunteti ca vulpea care n-ajunge la struguri
de ce sunt 500-1000 care vin pe aeroport in fiecare joi seara si nu sunt deranjati de ce-i acolo?
de ce sunt minim 50 de masini care se dau in fiecare joi?ca e de cacat?
daca aveti masini puternice iesiti cu ele la interval ca daca i-o dai cu Oltcitul unuia cu o cazatura cu numere de Beharca te aplauda lumea si te felicita (au mai fost cazuri)
P.S. Laure masina face ceva,soferul face restu'.Tu pe o Dacie Sport ai fi la fel de anonim ca pe oltcitul care-l ai acum.Hai sa nu intram in polemici mai ales Dacie Vs Oltcit.Si vezi-ti lungul nasului.Sper ca nu incepi si tu ca inca un "racer" din Craiova care spunea ca eu sunt pentru aeroport ca e si el,adica zero.Hai sa nu o dam in diverse ca n-are rost.Vino si fa ceva ca sa contezi inainte sa comentezi.
sharpe tu cam tot repeti chestia cu "esti anonim" dar tu ce esti ma rog? doar unu care da starturile, daca nu ai fi tu ar fi altcineva care le-ar da si la fel ar fi, ca tot te lauzi ca te suna lumea cand ai lipsit de pe aeroport, normal te sunau copiii care au nr tau sa te intrebe unde esti, ti-am mai zis a iesit la fel ca oricare seara
Un semafor ar face exact ce faci si tu.
si de Laur in locu tau nu as vb, cat a muncit baiatu asta la masini nu vei munci tu niciodata, cata pasiune a pus el tu nici nu visezi.
Cand el se dadea cu "coaja" de oltcit pe aeroport tu stateai pe margine si il admirai si acum ne facuram mare racer
Dj-78-KBK is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 11:31   #25
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by Dj-78-KBK View Post
sharpe tu cam tot repeti chestia cu "esti anonim" dar tu ce esti ma rog? doar unu care da starturile, daca nu ai fi tu ar fi altcineva care le-ar da si la fel ar fi, ca tot te lauzi ca te suna lumea cand ai lipsit de pe aeroport, normal te sunau copiii care au nr tau sa te intrebe unde esti, ti-am mai zis a iesit la fel ca oricare seara
Un semafor ar face exact ce faci si tu.
si de Laur in locu tau nu as vb, cat a muncit baiatu asta la masini nu vei munci tu niciodata, cata pasiune a pus el tu nici nu visezi.
Cand el se dadea cu "coaja" de oltcit pe aeroport tu stateai pe margine si il admirai si acum ne facuram mare racer
chestia asta cu "tu cine esti" chiar n-am de gand s-o continui
fiindca nu consider necesar sa dau explicatii unor oameni care n-au nici un cuvant de spus
de-astia "cunoscatori" ca tine sunt gramezi pe marginea culoarului de pe pista joi seara
aia care intre doua seminte tocate isi dau cu parerea de ce motor v6 are o pisicuta de 2500
threadul asta cred ca a fost gandit pentru a face cunoscut la cati mai multi pasionati ai fenomenului ca joi seara pe aeroportul din Craiova pot sa vina linistiti,se tine in fiecare saptamana,fara deranj de la autoritati,fara frica sau stat cu ochii in 4,ca e un cadru cat de cat organizat,si ca incercam sa mentinem niste standarde inalte in ceeace priveste cursele de masini aici,la Craiova
ca va gasirati voi,niste posesori de oltcituri sa aruncati cu cacat mi se pare de prost gust si o dovada de nesimtire,mai ales ca dati o imagine proasta Craiovei,in loc s-o sustineti
din cauza unora ca voi ne arata cu degetul toata tzara
ce-o fi facut fiecare cu masina/masinile e treaba si meritul lui
si cu asta am incheiat serialul "cine esti tu si ce mare racer te dai"
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 12:06   #26
Dj-78-KBK
Oltcit Driver

Stage 3
 
Dj-78-KBK's Avatar
 
Join Date: Oct 2007
Posts: 139
Member of:
[Oltcit]
[Opel]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
chestia asta cu "tu cine esti" chiar n-am de gand s-o continui
fiindca nu consider necesar sa dau explicatii unor oameni care n-au nici un cuvant de spus
de-astia "cunoscatori" ca tine sunt gramezi pe marginea culoarului de pe pista joi seara
aia care intre doua seminte tocate isi dau cu parerea de ce motor v6 are o pisicuta de 2500
threadul asta cred ca a fost gandit pentru a face cunoscut la cati mai multi pasionati ai fenomenului ca joi seara pe aeroportul din Craiova pot sa vina linistiti,se tine in fiecare saptamana,fara deranj de la autoritati,fara frica sau stat cu ochii in 4,ca e un cadru cat de cat organizat,si ca incercam sa mentinem niste standarde inalte in ceeace priveste cursele de masini aici,la Craiova
ca va gasirati voi,niste posesori de oltcituri sa aruncati cu cacat mi se pare de prost gust si o dovada de nesimtire,mai ales ca dati o imagine proasta Craiovei,in loc s-o sustineti
din cauza unora ca voi ne arata cu degetul toata tzara
ce-o fi facut fiecare cu masina/masinile e treaba si meritul lui
si cu asta am incheiat serialul "cine esti tu si ce mare racer te dai"
sharpe omule, nici tu nu ai nici un cuvant de spus nu te mai umfla atat, uiti ca acu 6 luni mergeai cu un harb de dacie acum ne umflam, macar daca aveai cu ce, vand masina si imi iau 5 masini exact ca a ta
si app mai stiu si eu cate ceva,
Dj-78-KBK is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 12:23   #27
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Hai să nu facem CvF reloaded ! Fiecare are dreptul la opinie, iar opinia mea, sharpe, ţi-am spus-o aseară.
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 13:17   #28
sharpe

Purtator cuvant MR Craiova

Stage 5
 
sharpe's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 397
Member of:
[Midnight Racers]
[BMW]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by Gabi View Post
Hai să nu facem CvF reloaded ! Fiecare are dreptul la opinie, iar opinia mea, sharpe, ţi-am spus-o aseară.
da,ai dreptate
sharpe is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 13:30   #29
ME.Beast

Stage 5
 
ME.Beast's Avatar
 
Join Date: May 2009
Posts: 587
Member of:
[Moderators]
[LANCIA]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Aţi cam deviat de la subiect. De la joi seara, bucurie şi andrenalină s-a ajuns la dacie vs oltcit, şi alte chestii. Vă rog, rămaneţi pe tema subiectului, aveti YM pentru certuri şi alte chestii gen "gigi contra"..!
ME.Beast is offline   Reply With Quote
Old 01-08-09, 13:47   #30
Laure2fast
Oltcit Driver

Stage 5
 
Laure2fast's Avatar
 
Join Date: Nov 2005
Posts: 2,185
Member of:
[NoSpeedLimit Romania Club]
[Oltcit]
[VW]
Default Re: Este JOI seară, este distracţie şi andrenalină!

Quote:
Originally Posted by sharpe View Post
e normal ce se intampla,de la multa vorba si nici un pic de actiune
sunteti ca vulpea care n-ajunge la struguri
de ce sunt 500-1000 care vin pe aeroport in fiecare joi seara si nu sunt deranjati de ce-i acolo?
de ce sunt minim 50 de masini care se dau in fiecare joi?ca e de cacat?
daca aveti masini puternice iesiti cu ele la interval ca daca i-o dai cu Oltcitul unuia cu o cazatura cu numere de Beharca te aplauda lumea si te felicita (au mai fost cazuri)
P.S. Laure masina face ceva,soferul face restu'.Tu pe o Dacie Sport ai fi la fel de anonim ca pe oltcitul care-l ai acum.Hai sa nu intram in polemici mai ales Dacie Vs Oltcit.Si vezi-ti lungul nasului.Sper ca nu incepi si tu ca inca un "racer" din Craiova care spunea ca eu sunt pentru aeroport ca e si el,adica zero.Hai sa nu o dam in diverse ca n-are rost.Vino si fa ceva ca sa contezi inainte sa comentezi.
eu te respect ca te chinui sa faci ceva frumos acolo...da nu ai cu cine..credema ca nu mi-am aranjat masina ca sa fiu cunoscut..am facut-o sa imi placa mie si atat..nu are rost sa ne certam pe forumuri..
__________________
DJ-63-CRO - Pinky
Laure2fast is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -