Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 02-11-04, 17:50   #361
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
Eu unul sunt de acord in maxx ...
Normal ... merg oriunde si gata m-am hotarat

Alte propuneri???
g-spott is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 00:32   #362
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Al3xius\"
si acum pana miercuri seara o sa stam si o sa ne gandim in ce bar ....si cand n-o sa vina x si y la intalnire o sa urlati ca nu vin ....dar poate nu toti intra every day pe net !
Al3xius good point !
Intr-adevar poate nu intra toti pe net asa des, sau nu intra SI pe forum, sau daca intra nu se uite si aici..
Propun ca data viitoare sa se stabileasca o data putin mai indepartata.. cam intr`o saptamana [minim], fara skimbari pe parcurs, sa se re-faca o lista asa cum a facut Gabi pe primele pagini cu userii din Craiova si sa fie anuntati toti intr`un PM scurt: \"intalnire 4tuning.. if u wanna join uite unde ne gasesti...\"
Asa au timp sa afle si sa se hotarasca daca vin sau nu La fel se poate face kestia asta o data pe luna, <next time poate cu mesaje la cei care s`a vazut ca vor sa vina> nu neaparat sa devenim best frenzi dar macar sa shtim unii de altii si daca avem ceva sa ne spunem sa avem ocazia face 2 face nu prin offtopicuri

Si nu, nu ma puneti pe mine sa hotarasc unde cand si cum pt. ca se shtie care e grupul majoritar de prieteni care frecventeaza forumul Craiova si care si`au mai dat interesul pana acum ! Bravo lor, sa speram ca se mai repeta, ca va merita, ca vor avea cu cine si pentru cine sa stabileasca intalnirile
Personal, nu`mi place in maxx, dar fiind poate multe locuri unde nu ne place la unu altu, daca majoritatea care-si spune punctul de vedere aici e de acord nu murim cateva ore
__________________
God, give our angels the necessary speed to follow us :>
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 06:38   #363
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

Trance .. e k cu mine sa amanam cu o saptamana.. sau sa ramana valabila si aceasta intalnire chiar cu putzini.. ca apoi sa mai punem un anuntz care sa fie vazut din timp.. adevaru ca a intervenit ceva si nu cred ca ash mai putea veni joi dar e k... eu nu sunt TOTZI! asha ca nu ar trebui anuntzata.. dar macar sa se anuntze aici cei care vor veni..

este foarte buna ideea sa ne intalnim.. in felul asta ne cunoastem si noi mai bine.. regards!
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 11:06   #364
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

Pana la viitoarea intalnire oraseneasca, hai sa mergem cat mai multi la Bucuresti, ca asa-i frumos.

Eliza: mai vii cu masina? Bossuletz: te-ai hotarat? Intreb, ca sa stiu si eu daca veniti sau nu, ca oricum eu plec de sambata.

Bossuletz: iti spun tie, ca stii despre cine e vorba - Cristi (prietenu' lu' Andi) vine cu Matizu'. Vorbeste cu Andi sa-ti dea numaru' lui de telefon si luati legatura. Poate voi, cu cele 3 masini, veniti impreuna.

+ ca s-ar putea sa mai vina si un prieten de-al meu cu un Tico (ala din filmele de pe sectiune).

PS: pana sa ajungeti in Bucuresti, dati un semn, sa venim sa va luam (asta daca nu stiti cum se ajunge la Baneasa)
__________________
DelSol D13Z6
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 11:09   #365
DJ-24-ALN

Stage 5
 
DJ-24-ALN's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 332
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

\"nu neaparat sa devenim best frenzi dar macar sa shtim unii de altii\"
ultra LOL!
DJ-24-ALN is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 11:12   #366
Gabi
Super Moderator

Stage 5
 
Gabi's Avatar
 
Join Date: Aug 2003
Posts: 14,537
Member of:
[Super Moderators]
[Moderators]
Default

ALN: mda, lol.

1. Sorry pentru ce-ai patit cu masina. Din ce vazusem, am crezut ca-i lovita rau, da' din ce-am auzit, n-ar fi asa. Insanatosire grabnica.

2. La Bucuresti mai mergi ?
Gabi is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 11:39   #367
DJ-24-ALN

Stage 5
 
DJ-24-ALN's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 332
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

unde vazusei??
la buc cred ca o sa merg cu prietenul meu cu 307...
DJ-24-ALN is offline   Reply With Quote
Old 03-11-04, 18:47   #368
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

ALN.. ce-ai patzit frate?! adik cum insanatosire grabnica.. da-mi id-ul de yahoo.. vreau sa vb cu tine..

Gabi .. nu merg, ash fi vrut dar imi lipsesc cu desavarsire banii next time..
BoSsuL3TZ is offline   Reply With Quote
Old 04-11-04, 11:52   #369
DJ-24-ALN

Stage 5
 
DJ-24-ALN's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 332
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

bossuletz albualin1983...iti povestesc io cand vb
DJ-24-ALN is offline   Reply With Quote
Old 05-02-05, 19:29   #370
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default

intrebarea este simpla

ce ziceti de o noua intalnire 4tuning?

fara conflicte(batai,certuri etc)

daca sunteti de acord haideti sa stabilim \"toate cele\"
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 19-02-05, 22:05   #371
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Ala io.. ala io.. uite.. toti vor sa vina ) Ce nerabdatooorrriii sunteti :lol
Io nu mai shtiu care sunt conflictele/bataile/certurile intre voi/de-aici asa ca din partea mea anytime dupa 6 seara
NU ma bag [inca] la organizat ca am si asa multe pe cap si nu mai shtiu in ce relatii sunteti unu cu altu.. dar daca stabiliti ceva voi fii pe faza!
Propun s`o lasam dupa 8 martie... sa se calmeze lumea cu examenele, cu kefurile, cadourile &other stuff
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 22-02-05, 18:39   #372
MaF|OtU
Midnight Racers Member

Stage 4
 
MaF|OtU's Avatar
 
Join Date: Oct 2004
Posts: 217
Member of:
[Midnight Racers]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"TranceGirl\"
Propun s`o lasam dupa 8 martie... sa se calmeze lumea cu examenele, cu kefurile, cadourile &other stuff
Propunerea ta este buna chiar foarte buna doar ca nu cred ca va mai avea loc o astfel de intalnire datorita conflictelor dintre cluburi si oameni .
Eu unu nu vreau sa vin acolo si sa vina x sa se ia de mine apoi sa iese scandal sau sa se ia la cearta membrii dintr-un club cu alti membrii din alt club ! Daca este pe asa mai bine nu ne mai intalnim !
__________________
MaF|OtU is offline   Reply With Quote
Old 28-02-05, 18:41   #373
TranceGirl

Stage 4
 
TranceGirl's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 204
Member of:
[Moderators]
Default

Cu ocazia cursei de pe 6 banuiesc ca o sa ne intalnim/vedem toti acolo.. mai e in plan vre`un steag ceva pt. cei necunoscatori ?
Norocu nostru ca se face in Craiova.. ne mai vedem si noi la fatza
Si daca tot ne [re]vedem poate mergem undeva dupa <daca mai vin si din tara cu atat mai bine devine intalnire 4t mai ampla> .. sau macar stabilim ceva face 2 face ca sa avem un plan pe care sa`l facem public dupa.
C`ya duminica
TranceGirl is offline   Reply With Quote
Old 28-02-05, 19:32   #374
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

Dupa cursa sunteti toti invitati in Malibu(unul dintre sponsorii nostrii )
Al3xius is offline   Reply With Quote
Old 28-02-05, 20:06   #375
Carmen

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 492
Member of:
[Extreme Racing]
Default

Initial am vrut sa scriu ca n-am avea loc acolo (decat poate si sus si jos), dar daca stam sa ne aducem aminte, data trecuta cand au venit din alte orase ne-au ajuns 3 mese in Lord's- ca am fost numai noi din Craiova ...
Carmen is offline   Reply With Quote
- Copyright 2024 4Tuning -