Quote:
|
Originally Posted by \"dj16xxs\"
vreti sa ne intalnim intr-o seara la omv sa vorbim de oradea?sau in alta parte?....ar fi frumos sa mergem cat mai multi la un tuning show,nu?
|
da! dar ne intalnim dupa 13 feb... ca atunci termin si eu cu sesiunea asta si apoi am mai mult timp liber! In principiu suntem 2 masini din Insane care vin sigur 100%.
Pe mine ma framanta altceva... voi unde dormiti? aveti ceva asigurat deja? (later edit: ma refer acolo, la oradea

)