Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Reply
 
Thread Tools
Old 29-01-06, 11:28   #31
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

vreti sa ne intalnim intr-o seara la omv sa vorbim de oradea?sau in alta parte?....ar fi frumos sa mergem cat mai multi la un tuning show,nu?
__________________
FORD MONDEO MK3-2006
MINI COOPER R56-2008
HYUNDAI I30-2013
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 12:47   #32
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dj16xxs\"
vreti sa ne intalnim intr-o seara la omv sa vorbim de oradea?sau in alta parte?....ar fi frumos sa mergem cat mai multi la un tuning show,nu?
da! dar ne intalnim dupa 13 feb... ca atunci termin si eu cu sesiunea asta si apoi am mai mult timp liber! In principiu suntem 2 masini din Insane care vin sigur 100%.
Pe mine ma framanta altceva... voi unde dormiti? aveti ceva asigurat deja? (later edit: ma refer acolo, la oradea )
__________________
Proud driver of Renault Clio and Mazda Mx5

www.rensit.ro
www.clubclio.ro
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 13:06   #33
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Toto - BOD\"
Quote:
Originally Posted by \"dj16xxs\"
vreti sa ne intalnim intr-o seara la omv sa vorbim de oradea?sau in alta parte?....ar fi frumos sa mergem cat mai multi la un tuning show,nu?
da! dar ne intalnim dupa 13 feb... ca atunci termin si eu cu sesiunea asta si apoi am mai mult timp liber! In principiu suntem 2 masini din Insane care vin sigur 100%.
Pe mine ma framanta altceva... voi unde dormiti? aveti ceva asigurat deja? (later edit: ma refer acolo, la oradea )
intre 300-500 de mii cazarea...am vorbit cu unul dintre organizatori(gaju) si mi-a spus ca ne rezerva el locuri numai sa-i spunem exact cate persoane vin!mai discutam pe parcurs!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 15:35   #34
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

pana saptamana viitoare eu iti zic exact cate persoane vin cu mine!
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 15:37   #35
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"Toto - BOD\"
pana saptamana viitoare eu iti zic exact cate persoane vin cu mine!
nu trebuie sa-mi dai un raspuns pana sapt viitoare! cu o sapt inainte e perfect!adica cam pana pe 20.02 sa stiti cati mergeti!ok?
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 15:40   #36
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

perfect!
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 16:33   #37
dj81bas

Stage 5
 
dj81bas's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 877
Default db drag

CAR AUDIO vine sigur cu doua masini de concurs.
dj81bas is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 16:49   #38
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re: db drag

Quote:
Originally Posted by \"dj81bas\"
CAR AUDIO vine sigur cu doua masini de concurs.
stiam ca tu vei venii...vb la telefon sa megem impreuna pe drum asta daca nu pleci cu o zi inaintea noastra sau....?
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 17:04   #39
dj81bas

Stage 5
 
dj81bas's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 877
Default

trebuie sa ajungem dimineata la 8 acolo ca sa facem inscrierile.
drumul pe cluj e beton, te duci glont. postati si voi o data cand vreti sa ne intalnim sa stabilim mai multe.
__________________
Civic EG
A4 B7
Accord CL7
dj81bas is offline   Reply With Quote
Old 30-01-06, 17:20   #40
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"dj81bas\"
trebuie sa ajungem dimineata la 8 acolo ca sa facem inscrierile.
drumul pe cluj e beton, te duci glont. postati si voi o data cand vreti sa ne intalnim sa stabilim mai multe.
mai vorbim aici pana sa ne intalnim....eu zic cu o sapt inainte la omv!eu am cu gaju si as vrea sa mergem o zi inante sa dormim si dimineata sa fim fresh....ca dupa 600 km de condus o sa fim super obositi si o sa pierdem tot,mai ales in coloana o sa facem mai mult....parerea mea!
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Old 31-01-06, 18:49   #41
dj81bas

Stage 5
 
dj81bas's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 877
Default

este perfect. cine vrea sa mearga sa anunte din timp.
dj81bas is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 10:07   #42
vic_oltcit

Stage 1
 
Join Date: May 2005
Posts: 16
Member of:
[INSANE RACERS]
Default

merg si eu dar va rog sa ne rezolvati si pe noi cu cazarea!super ideea de a ne intalni la omv sa discutam!sa ma anuntati si pe mine cand e !
vic_oltcit is offline   Reply With Quote
Old 03-02-06, 10:10   #43
Toto - BOD

Presedinte Insane Racers

Stage 5
 
Toto - BOD's Avatar
 
Join Date: Dec 2004
Posts: 841
Member of:
[Moderators]
[PARTICIPANT CURSE]
Default

stai linistit ca te anuntam eu oricum! :P :P
Toto - BOD is offline   Reply With Quote
Old 04-02-06, 09:36   #44
vic_oltcit

Stage 1
 
Join Date: May 2005
Posts: 16
Member of:
[INSANE RACERS]
Default

abia astept sa mergem!sper ca si de data asta sa ne intoarcem cu o cupa acasa si sa le aratam ca putem si noi craiovenii!!!
vic_oltcit is offline   Reply With Quote
Old 12-02-06, 21:02   #45
dj16xxs

Vicepresedinte EXTREME RACING CLUB

Stage 5
 
dj16xxs's Avatar
 
Join Date: Aug 2005
Posts: 1,663
Member of:
[Moderators]
[Extreme Racing]
[PARTICIPANT CURSE]
[FORD]
Default

nu se mai anunta nimeni?

cand ati vrea sa ne intalnim sa discutam de plecare?
pe 20?19?
dj16xxs is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2026 4Tuning -