Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Craiova

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 08-07-04, 02:14   #226
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

MAINE MERGEM LA POLITIE DACA E !!! eu unu nu am fost la cursa ...da oricum daca e sa mearga cineva cu mine ma duc sa fiu acolo prezent ! cum zicea si Santos ...sa fim uniti si la rau nu numai la bine adica , cand e cursa si ne place sa ne uitam sa fim uniti dar cand ia unu amenda sa stam si sa ne uitam... cine merge maine sa ma sune sa ne intalnim : 0741081624 ...macar mergem sa vedem despre ce e vorba !
__________________
Many Hearts But One Soul - ACS Ghost Racing Team !
Al3xius is offline  
Old 08-07-04, 02:26   #227
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

.................................................. ..........................
Ce sa caut io mah acolo.......???????
Daca ar fi fost altceva bine...........daca nu..........................
Oricum daca ar fi sa se duca cineva la politzie ar trebui sa se duca cei care au participat.........sa fie unitzi...nu noi care nici macar nu avem mashina.........ce dreaq sa facem acolo???
__________________
JusT ME!
COIOTU` JR. is offline  
Old 08-07-04, 02:35   #228
g-spott

Stage 5
 
g-spott's Avatar
 
Join Date: Feb 2004
Posts: 494
Default

Mi se pare normal .... ce facem noi acolo daca domnii politisti nu ne-au invitat.
Dupaia sa zica ca ma duc la nesimtire :P :P
Al3xius eu zic sa nu mai mergem ca nu are rost...
__________________
Eu Simt Doar Placere ... Cand Publicul Ma Cere ... Si Ii Lovesc Cu Alte CUVINTE GRELE!
g-spott is offline  
Old 08-07-04, 02:52   #229
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

LIKE I SAID!!!!!!!
COIOTU` JR. is offline  
Old 08-07-04, 07:43   #230
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

statzi ma linistiti.. nu avetzi ce face?? cum.. sa te duci la Politzie doar de placere?.. eu jti ce va spun,.. mai bine luatzi si masinile ca sa va luatzi sigur amenzi.. si daca tot atzi ajuns cu masinile datzi si o declaratzie hahahhahah ca sa fie tacamu complet

kidding guys.. nu-i de gluma cu chemarile astea la Politzie!
__________________
South racerS =- Racing Z|e new eRA!
BoSsuL3TZ is offline  
Old 08-07-04, 08:13   #231
invmic

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 38
Default

Parerea mea e sah stati linistitzi si sah nu vah duceti la politzie sah vah trezitzi cah vah pun politzaii niste fapte pe cap de care nu avetzi idee,sah mai dati niste declaratzii sah ii bagati pe altzii la inaintare.....
invmic is offline  
Old 08-07-04, 12:08   #232
munty

Stage 2
 
munty's Avatar
 
Join Date: Jul 2004
Posts: 53
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"invmic\"
Parerea mea e sah stati linistitzi si sah nu vah duceti la politzie sah vah trezitzi cah vah pun politzaii niste fapte pe cap de care nu avetzi idee,sah mai dati niste declaratzii sah ii bagati pe altzii la inaintare.....
Cunosc pe unu care l-a chemat la sectie ....si i-a zis sa zica pe cine a vazut participand....ca lui nu ii mai fac nmk !! Vrajeala de 2 bani !
munty is offline  
Old 08-07-04, 12:21   #233
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

guys.. daca voi spunetzi ca atzi fost la ilegale putetzi sa o incurcatzi si mai rau.. mai bine nu recunosti nik.. asta in cazu i ncare jti ca ejti \"clean\" :P
BoSsuL3TZ is offline  
Old 08-07-04, 12:36   #234
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

Mah ia statzi putzin shi ganditziva !!!!!
Cum vine aia : cei care au fost.......sa vina joi la ora 15........
Pai` sa te duci la politzie cand aia nici n`or avea idee ca tu ai fost acolo shi nici nu te`or fi vazut......shi sa le spui ca tu ai fost la ilegale shi ca ai participat shi aia sa itzi dea amenda........LLLLOOOOOLLLL!!!!!!!!! shi sa te puna sa mai spui shi de altzi.........
Nu shtiu....asta mi se pare prostie curata sa te duci................
COIOTU` JR. is offline  
Old 08-07-04, 17:41   #235
invmic

Stage 2
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 38
Default

Mah sunt tare curios ce s-a intamplat la politzie avand in vedere cah s-au dus catziva....Cica trebuia sah ajunga si cineva de la ACR....Poate cah doreau cu adevarat sah vb ceva de aceste curse ilegale si sa faca unele legale.....
invmic is offline  
Old 08-07-04, 17:53   #236
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

Pai asta era de bine nu de rau!! :P :P :P :P
Cecilia a zis ca e de rau....!
COIOTU` JR. is offline  
Old 08-07-04, 21:23   #237
BoSsuL3TZ

Stage 5
 
BoSsuL3TZ's Avatar
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 884
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[South racerS]
Default

da... oare a fost tot o farsa?.. ca sa vaza care cum afla.. ce si cum?.. nuj.. ramane de vazut.. cecillia sa ne spui si noua care a fost faza..
BoSsuL3TZ is offline  
Old 08-07-04, 21:46   #238
cecilia

Stage 5
 
cecilia's Avatar
 
Join Date: Sep 2003
Posts: 372
Default

mai... e cam lunga povestea.... oricum o sa faca dosare penale la totzi!!!
o sa vina citatziile la usa (
hai sa ne intalnim gabi sa va itzi povestesc, ca mi-e lene sa scriu
oricum politzishtii shtiu de pagina asta
__________________
Speedline is the best line
cecilia is offline  
Old 08-07-04, 23:55   #239
Al3xius

Stage 5
 
Join Date: Mar 2004
Posts: 3,299
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default

puteti sa mi-o luati in nume de rau .. puteti sa mi-o luati cum vreti : dar la faza asta ati fost cam de *** ! adica va place sa va duceti sa vedeti cum se dau baietii , va place sa se faca ilegale si alea si sa stiti de ele dar cand e sa intre unu la belea stati acasa si va frecati pe burta ca sa nu zic pe altceva si ala ia amenda.... si pentru ce o ia ? pentru ce va place voua sa vedeti .... nu se face asa ....
Al3xius is offline  
Old 09-07-04, 02:00   #240
COIOTU` JR.

Stage 5
 
Join Date: Jun 2004
Posts: 310
Default

Al3xsius cum dreaq sa te duci tu acolo cand politzia ii testeaza pe ashtia ............sa vada care e mai............................................... .............................................asha ...sa nu comentez ceva............................sa se duca acolo sa ciripeasca sau sa ii dea amenda.................
Shi daca te duceai tu ce crezi ca rezolvai?????????aaaaaaA?
Io zic ca nu rezolvam nimica daca mergeam acolo......ce treaba aveam noi cu aia.........noi nici macar nu avem mashini............daca aveam mai ziceam.....asha ca...............
COIOTU` JR. is offline  
- Copyright 2024 4Tuning -