Quote:
Originally Posted by soryn-cj
EJ2 are
Cristian , rusinica nu ai mai dat pe la intalnirile HONDA 
|
Bah, da rusine mie,dar m-am mutat la socrii in Grigorescu si Honda ii parcata la mine acasa in Marasti pt ca nu am loc de parcare in Grigo. Pe langa astea am fost si sunt foarte ocupat pt ca muncesc pana la 18 apoi marti si joi ma duc la fotbal si in restu zilelor caut apartament.
Am niste rude cu o Honda Prelude si aseara o fost si ei sa se vada cu lumea, dar nu au gasit pe nimeni.