baga trebuie sa vedem in ce parcare unii poate nu vor in parcarea de langa lac deoarece toata lumea trece pe acolo si sta gura casca, o idee ar fi parcarea de la etajul 1 cea acoperita
si ca tot sunt doritori eu zic sa incepem o lista
rog doritorii sa se treaca pe lista ca sa stim o treaba
ora si data ramane locatia ar fi ok parcarea de deasupara mall-ului , dearece cea de langa lac e prea populata si cea de la etajul 1 se inchide repede daca aveti voi alte idei spuneti
prima intalnire joia viitoare adica 20.1.2011 in speranta ca pana atunci ne mai adunam