Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Closed Thread
 
Thread Tools
Old 01-09-05, 16:50   #1
Ko Racing

Stage 2
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 35
Default 25 Septembrie 2005 Etapa Ko Racing!!!

-25 Septembrie 2005-Ko Racing organizeza pe Aeroportul International Cluj-Napoca un eveniment destinat in mod special motocicletelor ,dar nu in ultimiul rand si automobilelor,evenimentul va contine o serie de probe (circuit ,viteza 400m etc) precum si fete frumoase care vor intinde evenimentul la maxim!

- Toate informatiile necesare în legatura cu concursul se pot gasi pe internet, la adresa A.S. KO Racing sau la numarul de telefon 0745/08.1977.


CATEGORII SI CLASE

• MOTOCICLETE

grupa M1: 1- 500 cmc
grupa M2: 501-750 cmc
grupa M3: peste 750 cmc

• DISTANTA DE CONCURS

- 400 metri indiferent de grupa

• 1 Septembrie: incep inscrierile pentru concurenti
• 17 Septembrie, ora 20:00 se incheie inscrierile pentru concurenti


- Înscrierile se fac pe Internet la adresa A.S. Ko Racing, unde se gasesc un ANGAJAMENT si un TABEL(fisa de inscriere) cu datele de identificare ale concurentului si ale autoturismului acestuia. . Dupa completarea TABELULUI,acesta va fi trimis de concurenti pe mail la adresa tibibaias@koracing.ro pina cel tirziu in data de 17 Septembrie 2005, ora 20.La intrarea in Aeroport,concurentul este obligat sa prezinte buletin sau carte de identitate, pemis de conducere, talonul masinii, sau motocicletei, asigurarea RCA,deasemenea acesta este obligat sa completeze si sa semneze ANGAJAMENTUL si FISA DE INSCRIERE .

• Organizatorul isi rezerva dreptul de a selecta concurentii de la fiecare grupa.



• TAXA DE CONCURS
• concurenti: 300.000 lei. (30 ROL)Concurentii care au participat la toate Etapele Ko Racing,au intrarea libera,deasemenea cei care nu sunt din judetul Cluj beneficiaza de intrare gratuita!
• spectatori: 100.000 lei. (10 ROL)


• BILETE

• Biletele vor fi puse in vinzare in ziua desfasurarii concursului in locuri special amenajate,acestea fiind situate in preajma intrarii secundare a Aeroportului.


[/b]
Ko Racing is offline  
Old 01-09-05, 17:24   #2
Ko Racing

Stage 2
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 35
Default

Aceasta etapa va contine un circuit destinat motociclistilor,care vor fi cronometrati separat,circuitul fiind compus din 25 ture.Vor exista doua sau trei grupe dupa caz.
M1-sub 500cm3
M2-501-750cm3
M3-peste 750cm3
In cazul in care nu exista suficienti concurenti la grupa M1,atunci vor exista doua grupe (sub si peste 750 cm3).

Dupa aceasta proba (circuit),urmeaza proba de viteza pe distanta 400 m,grupele ramanand neschimbate.In functie de timpul obtinut la cele doua probe de catre fiecare concurent,acestia se vor califica in marea finala unde se va aplica regula<doua din trei>


La aceasta etapa ,automobilele vor fi selectate de catre organizatori,iar cele care vor participa au dreptul sa concureze doar la proba de viteza!
• grupa A1: 1-99 CP
• grupa A2 100-130 CP
• grupa A3: 131-160 CP
• grupa A4: 161-200 CP
• grupa A5: 201-250 CP
• grupa A6: peste 250 CP
• KO Special: la liber

Precizam ca regulamentul poate suferii mici modificari in viitorul apropiat!

Va multumim!
Ko Racing is offline  
Old 02-09-05, 15:43   #3
_M_

Stage 3
 
Join Date: May 2005
Posts: 84
Default

Mdah...grupa A1 1-99 de cai....si posesorii de solentza sau alte masini mai slabe crezi ca se prezinta?(o tampenie de grupa parerea mea).Si daca tot e show destinat motoarelor....atunci motoarele sa se duca.....
__________________
Opel Corsa B 1.4si 16v 90 de cai
_M_ is offline  
Old 03-09-05, 20:18   #4
soricelu

Stage 5
 
soricelu's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 691
Default

bai aia e grupa facuta special pt tine Opel Corsa B 1.4si 16v 90 de cai
soricelu is offline  
Old 07-09-05, 16:31   #5
Ko Racing

Stage 2
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 35
Default

Concurenti> ora 11:00 Intrarea principala a Aeroportului International Cluj-Napoca.

Spectatori> ora 12:00 Intrarea secundara a Aeroportului International Cluj-Napoca.

In ceea ce priveste CIRCUITUL,in urma ultimelor teste ,acesta va contine 20 Ture!
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	afis_18_septembrie_307.jpg
Views:	97
Size:	235.5 KB
ID:	40805  
Ko Racing is offline  
Old 07-09-05, 18:59   #6
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

vezi ma ca pe afis scrie \"DUMINECA 18 septembrie\"

si ii naspa si afisu nu ca ar conta da... na

e si pe aia blonda mai inalta o cunosc.
Piry is offline  
Old 07-09-05, 19:36   #7
sandrei

Stage 5
 
sandrei's Avatar
 
Join Date: May 2004
Posts: 1,300
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[Honda]
Default

asta e ceva concurs pt dacii nike.deci noi nu putem participa :P ...cica \"dumineca\" .....buna limba romana
__________________
Upgraded to CTR 11580 Type R
"GOD invented i-VTEC so that mortals can be closer to heaven!"
sandrei is offline  
Old 07-09-05, 21:40   #8
Piry
TIME SQUAD Member

Stage 5
 
Piry's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 3,105
Member of:
[TIME SQUAD]
Default

andrei te rog frumos sa fii putin mai civilizat, arata putin respect, nu mai rade din orice, nu mai posta aiurea, si nu ii frumos ce zici tu ca ii pentru daciile nike, daca oamenii care or participat pina acum la evenimentele organizate de KO racing tu ii consideri \"nike\" atunci asta include, andrei (NUI) mircea, doru, dracu s.a.m.d.
decizia iti apartie daca ii pentru dacii sau nu

ii DE CACAT ca scrie dumineca, ok sa trecem peste asta ca nu are rost sa despicam parul in patru.
inca odata imi cer scuze daca crezi ca incerc sa te ofensez sau crezi ca is de partea sau sau KO racing, imi fac doar datoria. (de moderator)
Piry is offline  
Old 07-09-05, 22:40   #9
tekno

Stage 5
 
tekno's Avatar
 
Join Date: Jun 2003
Posts: 4,482
Member of:
[Old School Cars]
Default Re:

Quote:
Originally Posted by \"sandrei\"
dumineca
tekno is offline  
Old 07-09-05, 22:54   #10
andreinui

Stage 5
 
andreinui's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 378
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
Default

ma pana acum s-o tinut DUMINICA d-aia am fost toti!!!
apoi de DUMINECA viitoare cred si io ca vin dacii nike
andreinui is offline  
Old 07-09-05, 23:47   #11
FlamandulDeInimiCeresti!

Stock
 
Join Date: Sep 2005
Posts: 2
Default

Imi cerem Scuze !!!A fost o gresala comisa de catre cel care s-a ocupat de afis mai precis gresala mea!
In schimb nu mai fiti atat de >ARTISTI< si nu o mai dati in ChuChuca ca imi pun mintea cu voi si va martirizez.Fiti blanzi cu trupul vostru si nu il supuneti la maltratari odioase ca din cursele astea a voastre de masini si motaoare va iesi cu totul si cu totul altceva.Mi am facut user doar ca sa imi cer personal scuze si sa va atentionez in mod elegant sa nu va mai legati de toate ninicurile ca din cate am auzit inafara de faptul ca stai toata ziua in fatza calculatorului si criticati pe forumul asta sunteti niste Panarame din orce punct de vedere.Sper sa nu mai fie nevoie de interventia mea pt ca daca va mai exista nu va mai fi aici ci fatza in fatza .
Cum iata si varianta corecta
Attached Thumbnails
Click image for larger version

Name:	afis_375.jpg
Views:	59
Size:	233.9 KB
ID:	40881  
FlamandulDeInimiCeresti! is offline  
Old 08-09-05, 00:06   #12
andreinui

Stage 5
 
andreinui's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 378
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
Default

hai ca esti tare maestre
andreinui is offline  
Old 08-09-05, 00:11   #13
andreinui

Stage 5
 
andreinui's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 378
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
Default

io m-am legat de matale ca am gasit ceva de ce sa ma leg in schimb matale de ce te iei de mine? ma sti de undeva? sti ce fac io toata ziua? ce ai vrea sa-ti recunosc talentul le proiectat afise sau ce?
asa ca te rog frumos pe matale mai incet cu criticile astea
__________________
mk4 GTI++
andreinui is offline  
Old 08-09-05, 00:14   #14
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default

Quote:
Imi cerem Scuze ...........



Respekt nuiule !!!!
DaNuTzU' is offline  
Old 08-09-05, 04:54   #15
ReLLaXX

Stage 5
 
ReLLaXX's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 2,977
Member of:
[Registered Users]
[Moderators]
[REDACTOR 4TUNING]
[Competitor CNCA]
Default

Acum e DUMINiCA... Oricum e mai bine.
ReLLaXX is offline  
Closed Thread



- Copyright 2024 4Tuning -