Go Back   Forum 4Tuning > Comunitati 4tuning locale > Comunitati locale si internationale 4Tuning > Cluj

Reply
 
Thread Tools
Old 05-06-07, 23:26   #61
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Team CSR

Quote:
Originally Posted by S.p.D View Post
Eu zic sa ne lamurim problemele pe 200 de m,ne vedem la Oradea?(sau si mai repede)Demult nam vazut o provocare acceptata.Zander ii provocam in continuare?
nu ii treaba ca ii provocam in continuare ... ii treaba ca ii Cluj STREET RACING
acuma daca nu ii cu ce ... asta e
ZanDer is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 00:57   #62
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default Re: Team CSR

Quote:
Originally Posted by ZanDer View Post
nu ii treaba ca ii provocam in continuare ... ii treaba ca ii Cluj STREET RACING
acuma daca nu ii cu ce ... asta e
Eu ma dau cu tine daca vrei...nu stiu daca iti pot face fata, dar incercam...macar asa sa nu mai zica lumea ca noi nu ne dam...hai zandere ca facem sa fie bine...sa ne dam si noi din csr-u asta...
Laju is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 02:00   #63
Laju
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
Laju's Avatar
 
Join Date: Aug 2004
Posts: 450
Default Re: Street Wars

Cici nu-mi dai puntoul tau si tu cu corsa-ul?...facem scandal cu ele...
Laju is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 10:51   #64
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Team CSR

Quote:
Originally Posted by Laju View Post
Eu ma dau cu tine daca vrei...nu stiu daca iti pot face fata, dar incercam...macar asa sa nu mai zica lumea ca noi nu ne dam...hai zandere ca facem sa fie bine...sa ne dam si noi din csr-u asta...
Ma da ce iti bati acuma gura ma, cand ai fost cu alfa nici "māc" nu ai zis, dar daca tu consideri ca esti mare si tare daca ma faci cu o masjina care teoretic are cu 74 de cai mai multi decat ai mei + cuplu cel putin 100 mai mult, atunci hai sa iti fac pe plac. Daca te face pe tine sa te simti bine, data si locu si nu te teme ca voi fi acolo

Ufo, nu pun paie pe foc, dar de multa vreme asjtept sa ma dau de exemplu cu Driveru, bobu sau renou 11 1.4 turbo.

Si voi restu care nu aveti treaba, stati in banca voastra, adica aurik.
__________________
Race the strip, not the street!
ZanDer is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 11:19   #65
aurik

Stage 2
 
aurik's Avatar
 
Join Date: Apr 2007
Posts: 39
Member of:
[CSR]
Default Re: Team CSR

Quote:
Originally Posted by ZanDer View Post
Ma da ce iti bati acuma gura ma, cand ai fost cu alfa nici "māc" nu ai zis, dar daca tu consideri ca esti mare si tare daca ma faci cu o masjina care teoretic are cu 74 de cai mai multi decat ai mei + cuplu cel putin 100 mai mult, atunci hai sa iti fac pe plac. Daca te face pe tine sa te simti bine, data si locu si nu te teme ca voi fi acolo

Ufo, nu pun paie pe foc, dar de multa vreme asjtept sa ma dau de exemplu cu Driveru, bobu sau renou 11 1.4 turbo.

Si voi restu care nu aveti treaba, stati in banca voastra, adica aurik.
cum sa nu am treaba frate???ziceai de csr ca nu are cu ce.fiind in csr e si treaca mea cand zici ca nu avem cu ce...astept sa te prind la legale.parca mai devreme ziceai ca csr-ul nu are cu ce...cant te-a chemat lajul in fata ai inceput sa o dai la intoarselea.ti-a cam scazut vocea...
aurik is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 12:05   #66
ZanDer

Stage 5
 
ZanDer's Avatar
 
Join Date: Sep 2004
Posts: 1,913
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Team CSR

Quote:
Originally Posted by aurik View Post
cum sa nu am treaba frate???ziceai de csr ca nu are cu ce.fiind in csr e si treaca mea cand zici ca nu avem cu ce...astept sa te prind la legale.parca mai devreme ziceai ca csr-ul nu are cu ce...cant te-a chemat lajul in fata ai inceput sa o dai la intoarselea.ti-a cam scazut vocea...
Poftim ?! Ma da tu stii sa citesjti ? AM CERUT DATA SI LOCU ! Asta inseamna ca dau inapoi ? Tu sjtii macar ce masjina am eu ? Du'te mai bine si plimba ursu. S-au ca sa fiu mai corect, vrei una peugeot pe peugeot, si pe talon daca vrei
Domnu UFO, mai zici ca eu pun paie pe foc ...

Last edited by ZanDer; 06-06-07 at 12:09.
ZanDer is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 12:51   #67
praXis

Stage 2
 
praXis's Avatar
 
Join Date: Oct 2005
Posts: 52
Default Re: Team CSR

O parere obiectiva: CSR nu inseamna cumva Cluj Street Racing, sau sa inteleg ca e locul tuturor stundetilor din cluj care au masini si se plimba pe strazile din cluj? eu am auzit si ceva de genul: CSR = Covasna Street Rally. mai nou csr mi se pare un no-name, ma uit pe strazi si vad hr, ab, bn, ce dreq??? ROSR? de ce nu va asociati cu ACR, si atunci aveti "filiale" peste tot in romania? nu zic ca sa-i tineti pica celor de afara (afara clujului, dar din moment ce nu tin de "casa" lasa-tii afara, preteni, preteni. a nigger from chicago cannot be a nigger from brooklyn.) nu mai puneti specii de diferite pesti in acelasi acvariu ca s-ar putea sa va manance!
praXis is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 13:10   #68
bzsa

Stage 5
 
bzsa's Avatar
 
Join Date: Aug 2006
Posts: 1,231
Member of:
[VW]
[DACIA]
[2 Roti]
Default Re: Team CSR

se poate trece pe street wars

vb lui Ufo se pun paie pe foc desi nu are rost

Last edited by bzsa; 06-06-07 at 13:13.
bzsa is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 13:43   #69
gangsta

Stage 5
 
gangsta's Avatar
 
Join Date: Feb 2005
Posts: 774
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[TIME SQUAD]
[SEAT]
Default Re: Team CSR

Quote:
Originally Posted by aurik View Post
ma dau si eu ZanDere cu tine...un diesel obosit de peugeot.sper sa ajung la oradea dar stai linistit ca vara asta tot ne dam ca sa iti inchid gura.in caz ca nu ajung la oradea cu 206-le te asteapta Laj-ul la start
Nenea hai da-te si cu mine ...
gangsta is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 14:11   #70
smoke
PARTICIPANT CURSE

Stage 5
 
smoke's Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 942
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
Default Re: Team CSR

scot si io dacia de la naftalina??? )), creca va fi distractie la Oradea... dar ca intotdeuna.. multi se vor trage pe cur...
smoke is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 17:27   #71
CicioNE

Stage 5
 
CicioNE's Avatar
 
Join Date: Sep 2006
Posts: 656
Member of:
[Fiat]
Default Re: Street Wars

daca danutzu se tot rupe in figuri cu mine sa vin cu sheru...hai ca vin cu corsa lu mama daca tu te dai cu loganu lu tat-tu
.....dar sincer aici nu ash vedea nimik funy...man nu provoc la linii pe nimeni ca nu am cu ce/???......si aici ma refer nimik personal ....nu mama tata prietenii...cand o sa am masina personala mai vb....cine o inteles banuiesc ca se opreste cu chestile nasoale si sincer de la danutzu nu ma astept la nik bun !
CicioNE is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 18:21   #72
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Street Wars

bine hai!!!
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 18:57   #73
alexufo
Cluj Street Racing Member

Stage 5
 
alexufo's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 2,904
Member of:
[CSR]
[DACIA]
[PEUGEOT]
[CITROEN]
[Competitor CNCA]
Default Re: Street Wars

o fost greu?trebuia sa umpli iar 2 pagini pe team csr? vezi ce simplu e?
alexufo is offline   Reply With Quote
Old 06-06-07, 19:36   #74
DaNuTzU'

Stage 5
 
DaNuTzU''s Avatar
 
Join Date: Apr 2005
Posts: 2,014
Member of:
[Fiat]
Default Re: Street Wars

Quote:
Originally Posted by alexufo View Post
o fost greu?trebuia sa umpli iar 2 pagini pe team csr? vezi ce simplu e?
postu asta ce rost are???
DaNuTzU' is offline   Reply With Quote
Old 07-06-07, 11:01   #75
Xdriver

Stage 5
 
Xdriver's Avatar
 
Join Date: Apr 2004
Posts: 930
Member of:
[PARTICIPANT CURSE]
[CSR]
[Opel]
[Old School Cars]
[FORD]
Default Re: Street Wars

Se pare ca va vine mintea la cap, ca doar numai prostii se cearta.
Pt tine Zandere, vorba ta: data si loculsi dc ma gandesc putin , chiar si pt tine Gangsta`)
Xdriver is offline   Reply With Quote
Reply



- Copyright 2024 4Tuning -